اطلاعیه: تغییر زمان آزمون مسابقه کتابخوانی، ویژه ماه مبارک رمضان

به نام خدا

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای شما بازدیدکننده گرامی، بدین وسیله به اطلاع تمامی علاقه مندان به شرکت در آزمون مسابقه کتاب‌خوانی ویژه ماه مبارک رمضان، با محوریت کتاب چشمه خورشید می‌رسانیم، به دلیل کسالت به وجود آمده برای دوست خوبمان، بهنام نصیری که مسؤولیت برگزاری آزمون مذکور را به عهده دارند، تاریخ برگزاری آزمون آنلاین، به روز جمعه 17 خرداد 1398 شمسی، از ساعت 20 تا 24 تغییر یافت. لینک ورود به صفحه آزمون، در پستی جداگانه در زمان مقرر، در هر دو سایت گوش کن و شب روشن منتشر خواهد شد.

ضمنا لینک دانلود نسخه صوتی کتاب چشمه خورشید، مجددا در پایان اطلاعیه  تقدیم می‌گردد.

جهت استحضار دوستان تأکید می‌کنم که آزمون در قالب 25 پرسش چهار گزینه ای برگزار می‌شود  و شما برای پاسخگویی به پرسشها زمان محدودی خواهید داشت. همچنین از بخشهایی از کتاب که به زبان عربی آورده شده پرسشی مطرح نخواهد شد و تنها ترجمه فارسی آنها مد نظر  است.

اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه پاسخگویی به پرسشها، در روز آزمون در پستی که حاوی لینک ورود به صفحه پاسخگویی است ارائه می‌گردد.

 

دانلود کتاب چشمه خورشید (آشنایی با نهج البلاغه) تألیف مصطفی دلشاد تهرانی

 

در پناه حق پیروز و سربلند باشید.

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 1367 شمسی، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه اصفهان. یکی مثل همه. چیزی دیگر ندارم که در شرح حال خود عرض  کنم!
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی, مذهبی, مسابقه ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید