آغاز دوره تدوین صوت، از پنجشنبه، سی و یکم مرداد‌ماه، ساعت 7 عصر

درود

 

خب بالاخره بعد از مدتها طفره رفتن، ببخشید کار و مطالعه فراوان جهت آماده سازی بستر مناسب برای کلاس تدوین صوت، قول داده شده در جشنواره استعدادهای طلایی محله نابینایان، به این نتیجه رسیدیم که گرچه خود کرده را تدبیر نیست، ولی این بندگان خدا که فایل فرستادن هزار امید و آرزو داشتن که نمیشه یکباره آب پاکی و صابون نا امیدی رو روی دستشون ریخت.

این شد که گفتیم در چند جلسه اول کلاس خدمتشون عارض میشیم که چیزی بارمون نیست و کم کم دستشون میاد که به کاهدون زدن و بدین صورت خیلی مغموم نخواهند بود!

خارج از تمامی این مطایبات، خدمت رسیدم که عرض کنم از پنجشنبه 31 مرداد 1398 سر ساعت 19 (هفت شب) کلاس تدوین صوت رو با این دوستان آغاز میکنیم.

به ترتیب حروف الفبا، خانمها و آقایان:

ابوالفضل سعیدیفر
سعید درفشیان
سعید شریفی
شیده
عیسی حسینی
فاطمه جوادیان
فاطمه خلیلی
فروغ پرویزی
فریبرز کردلو
مهدی عابدی
میلاد نصرتی
مینا ملکی

اسم خودمم نوشتم تا همون طور که توی فراخوان جشنواره هم گفتم، بازم بگم که هدف این نیست که من چیزی بلد باشم که به بقیه بیاموزم. به هزار و یک دلیل که مهمترینشون همینه که واقعا چیزی بلد نیستم!

هدف اینه که ما در کنار هم، یاد بگیریم چطور یک تدوین خوب انجام بدیم. همین و بس.

توی این دور همی، ببخشید دوره، صرفا یک نرم افزار خاص رو به کار نمیبندیم و وقتی تشریف آوردید عرض میکنم که قراره دقیقا در زمینه نرم افزار مورد استفاده چه گلی، یعنی کاری انجام بدیم.

لطفا یه چند دقیقه زودتر تشریف بیارید تیمتاک تا ببینیم تو کدوم اتاق بهتره کارمون رو شروع کنیم. اینم از بی برنامگی اول که با عشق تقدیم حضورتون شد.

راستی اشاره به تیمتاک امیدوارم دیگه کاملا گویا و از هر نظر کافی بوده باشه و حرفهای مگو که حال نوشتنشون رو هم ندارم خود به خود دستگیرتون شده باشه.

منظور همون لزوم عضویت توی سایت و تیمتاک و اینا هست که دیگه خودتون میدونید.

در نتیجه:

این لینک ثبت نام توی محله

این لینک ثبت نام توی شب روشن

این لینک صفحه تیمتاک محله برای کسانی که درخواست حساب تیمتاک دارن یا مشخصاتشون یادشون رفته

اینم لینک تیمتاک شب روشن بازم برای اونایی که درخواست رمز دارن یا مشخصات ورودشون رو فراموش کردن.

اگه بازم تا قبل از شروع جلسه اول، کسی هوس کرد به جمعمون اضافه بشه، میتونه همون فایل مربوط به تدوین در پست جشنواره رو برداره و یه میکس کوچولو روش انجام بده و از طریق آیدی تلگرام حقیر فقیر سراپا تقصیر، یعنی @s_derafshian به دستم برسونه تا اگه از یه سری حداقلها برخوردار بود و مثلا زیادی از ما جلوتر نبود، افتخار همراهیش رو داشته باشیم.

پس وعده ما، پنجشنبه 31 مرداد، از حدود ده دقیقه به هفت عصر.

Avatar photo

درباره سعید درفشیان

درود من سعید درفشیان هستم! حالم در حدی که بیشتر از اون نشه تصور کرد خوبه و مطمئنم بهتر هم میشه! من آدم خوشبختی هستم که فکر میکنم با الکی خوش بودن و مثبت اندیش بودن خالی هم میشه به همه جا رسید و هیچ دلیلی نداره که آدم هیچ سختیی بکشه! به نظر من آدم باید تو زندگیش چیزی جز لذت رو تجربه نکنه و این شدنیه! فقط یه نکته! سختی نکشیدن رو با تنبلی اشتباه نگیریم! وقتی من تشنهم میشه، میرم سر یخچال، پارچ رو برمیدارم، آب رو میریزم توی لیوان و میخورم! منتها چون تشنمه، از رفتن سر یخچال تا نوشیدن آب رو تماما با لذت انجام میدم! ولی مطمئنم اگه روزی به این نتیجه برسم که باید یه نفر لیوان آب رو بیاره بده دستم تا از نوشیدنش لذت ببرم، بازم به این هدفم خواهم رسید و فقط کافیه که خودم بخوام!
این نوشته در آموزش, اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.