اطلاعیه: آغاز رسمی برنامه های روزانه و هفتگی رادیو اینترنتی محله نابینایان. مراسم افتتاحیه یکشنبه شب

به نام خداوند بخشنده و مهربان و عرض سلام خدمت همه شما عزیزان.
امیدوارم در هر کجای این کره خاکی که این مطلب رو میخونید حالتون خوب باشه و مثل ما خوشحال باشید.
اما دلیل خوشحالی ما:
همونطور که مستحضرید, از یازده مرداد 97 رادیو اینترنتی محله نابینایان رونمایی شد و برای شروع برنامه هات گوش کن که به مناسبت تولد محله تدارک دیده شده بود رو پخش کرد.
در ادامه هم با پخش موزیک در خدمت شما عزیزان بودیم و البته گاهی برنامه های برگزار شده در تیم تاک از رادیو هم پخش میشد.
حالا پس از گذشت یک سال و چند روز, قصد داریم که در کنار شما عزیزان و به پاس همراهی ارزشمند شما, برنامه های روزانه و هفتگی رادیو گوش کن رو به طور رسمی شروع کنیم.
از تاریخ یکشنبه بیست مرداد ماه 98, همزمان با شب عید سعید قربان, افتتاحیه برنامه های رسمی رادیو گوش کن به اتفاق شما برگزار خواهد شد و از دوشنبه, طبق کنداکتوری که متعاقبا اعلام خواهیم کرد, شما میتونید شنونده برنامه های متنوع و جذابی که توسط دوستان خوبمون در حال تهیه و تولید هست باشید.
پس وعده دیدار ما: یکشنبه بیست مرداد ماه, ساعت 22 لابی اصلی تیم تاک و البته رادیو اینترنتی محله نابینایان. به صرف یک افتتاحیه نقلی و معرفی برنامه های در حال تولید رادیو گوش کن.
راستی. مدیر ارشدمون گفته خبرهایی در راه است ولی نگفته چی. البته شما از من نشنیده بگیرید ولی هروقت این بشر اینو میگه بعدش اتفاقی می افته که صداش گوشها و بوی مطبوعش دماغهای آگاه رو نوازش میکنه.
پس به امید دیدار شما عزیزان در افتتاحیه رسمی برنامه های روزانه و هفتگی رادیو گوش کن. فعلا تا اطلاع ثانوی خدا نگهدار

این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, صحبت های خودمونی, صوتی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.