همه دعوتیم. برگزاری دومین دوره سلسله نشستهای تفکر انتقادی در تیمتاک مشترک گوشکن و شب روشن.

سلام به ساکنین نیک اندیش محله ی بزرگ نابینایان.

بعد از مدتی دراز تصمیم گرفتم دوره ی دوم تفکر انتقادی را آغاز کنم. . ضمن پوزش بابت تأخیر طولانی مدت، که البته به دلیل گرفتاریهای شخصی به وجود آمد، از تمامی دوستان علاقه مند به پیشرفت ذهنی دعوت میکنم تا با حضور سبزشان در نشستهای تفکر انتقادی چراغ اندیشیدن  را در محله روشن نگه دارند.

همچنین از دوستانی که قصد پیگیری جلسات دوره ی اول تفکر انتقادی را دارند دعوت میشود تا از اینجا تمام جلسات دریافت کنند؛ بدیهی است که مطالب دوره ی اول در این دوره تکرار نخواهد شد و دانستن مطالب دوره ی اول به فهم مطالب این دوره بسیار کمک میکند.

روش و هدف دوره:

در دوره ی اول تفکر انتقادی و آشنایی با انواع مغالطات، به جنبه ی نفیی تفکر انتقادی -یعنی کارهایی که از نظر متفکر انجام آنها جائز نیست- پرداختیم. کوشش ما در دوره ی بعد آشنایی با بخش اثباتی تفکر انتقادی است؛ به سخن دیگر، آنچه برای متفکر انجام دادنی به نظر میرسد موضوع بحث دوره ی دوم سلسله نشستهای این دوره است. در ابتدا نحوه ی صحیح تبدیل متن به استدلال مورد توجه خواهد بود و سپس نحوه ی مواجهه افراد موافق و مخالف با گزاره های استدلالی تمرین خواهد شد.

هدف اصلی این دوره تقویت هرچه بیشتر ذهن من و تمام دوستانی است که به بهتر اندیشیدن تمایل دارند.

زمان و مکان برگزاری جلسات تفکر انتقادی:

نشستهای ما به روال سابق روزهای یکشنبه ساعت ۲۱، ۹ شب، هر هفته به مدت یک ساعت در کتابخانه ی تیمتاک مشترک محله ی نابینایان و شب روشن برقرار خواهد بود. اولین جلسه ی ما مورخ ۲۰/۵/۱۳۹۸ خواهد بود و حضور شما باعث رونق بیشتر کار خواهد شد. منتظر حضور همه ی شما در نشستهای تفکر انتقادی هستم.

درباره میرهادی

من میرهادی نایینی زاده هستم؛ مدرک تحصیلیم کارشناس ارشد ادبیات فارسی است اما همواره خود را دانشجو (به معنی لغوی آن) میدانم. از از علاقه مندیهایم میتوانم پرداختن به مسائل سیاسی روز، بررسی انتقادی مسائل مذهبی، فوتبال، و پیگیری تحولات فن آوری (به ویژه در باره ی نابینایان) را نام ببرم. خود را انسانی اجتماعی و علاقه مند به پیشرفت دیگران میدانم و امیدوارم بتوانم عضو مفیدی برای محله باشم.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اجتماعی, اطلاع رسانی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید