اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی برای انتخاب بازرسین انجمن موج نور اصفهان

به نام او که جان را فکرت آموخت

ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره دوست عزیز و مهربانمان آقای جواد ایزدی به استحضار می‌رساند :به منظور احترام به حق  اعضای انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان، برای انتخاب بازرسین این انجمن و به منظور عمل به مفاد اساس‌نامه و همچنین استفاده از توانمندی تمامی نابینایان و کم‌بینایان مستعد و علاقه مند به فعالیتهای اجتماعی، به اطلاع می‌رساند؛ مجمع عمومی عادی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان روز پنج‌شنبه ۲ آبان‌ماه سال جاری، از

ساعت 14:30 تا 16:30 در سالن اجتماعات خانه‌ی ریاضیات اصفهان به نشانی اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره بانو امین، جنب ورزشگاه امین، برگزار خواهد شد.

دستور جلسه به شرح ذیل خواهد بود:

  • ارائه‌ی گزارش هیأت مدیره انجمن در یک سال گذشته
  • ارائه گزارش مالی انجمن در یک سال گذشته.
  • برگزاری انتخابات بازرسین انجمن.
  • برگزاری جلسه‌ی هم‌اندیشی با اعضاء.
  • برگزاري مسابقه.
  • سخنرانی.

بازرسین انجمن موج نور به منظور نظارت بر فعالیت‌های هیات مدیره و وظایف درج شده در اساس‌نامه انجمن، شامل دو نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال از طریق رأی مجمع عمومی عادی سالیانه انتخاب می‌شوند.

لذا از تمامی اعضا و علاقه‌مندان به منظور شرکت در این جلسه دعوت به عمل می آید تا ضمن حضور در مجمع عمومی، انجمن را در رسیدن به اهدافش با ارائه طرح‌ها و نظرات سازنده یاری کنند.

حضور شما عضو عزیز نشان‌گر بینش والای شما در فعالیت‌های اجتماعی است و باعث افزایش خدمات انجمن خواهد شد.

در ضمن اعلام می‌دارد که

آن دسته از دوستان که مایل به نامزدی برای انتخابات بازرس هستند باید تا تاریخ چهارشنبه  1 آبان‌ماه ۱۳۹۸ ازطریق تماس با تلفن 03136687033 روزهای شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و در دیگر روزهای هفته از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جز روزهای تعطیل یا با ارسال نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و ابراز علاقه‌مندی برای کاندیداتوری بازرسی انجمن موج نور به پست الکترونیکی انجمن به نشانی

mojenoor84@gmail.com

اعلام آمادگی کنند.

خواهشمند است، کسانی جهت نامزدی در انتخابات اقدام کنند؛ که ضمن برخورداری از اطلاعات کافی پیرامون

فعالیت‌های انجمن، از وقت و زمان کافی نیز برخوردار باشند.

حضور تمام اعضای انجمن موج نور برای انتخابات آزاد و مغتنم است و کسانی هم که عضو انجمن نیستند و تمایل دارند در انتخابات شرکت کنند؛ می‌توانند با تکمیل فرم عضویت و ارائه‌ی رونوشت شناسنامه و کارت ملی و دو قطعه عکس 3 در 4 و پرداخت مبلغ دو هزار تومان حق عضویت ساليانه ،حتی در روز برگزاری مجمع عمومی از حق رأی برخوردار شوند؛ البته حضور همه افراد برای استفاده از برنامه‌های جنبی بلامانع است.

ارائه‌ي همه‌ی محصولات تولیدی انجمن به قيمت 50000 (پنجاه‌هزار) ريال، تعمیر عصاو و نصب غلتك و برچسب شب‌رنگ روي آن، نصب نرم‌افزارهای گویاساز روی تلفن همراه و رایانه و تعمیر نرم‌افزاری آنها، سرويس بازگشت در برخي مسيرها و خدمات دیگر از جمله تسهیلاتی هستند که در روز برگزاری مجمع برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده‌است.

 

ذكر چند نكته:

  1. تعمير نرم‌افزاری تلفن همراه و عصا از ساعت 12 تا 14 در محل برگزاري مجمع انجام مي‌شود؛ اين برنامه بر اساس ترتيب مراجعه ي افراد صورت مي‌پذيرد و در صورت فراواني مراجعات ممكن است فرصت براي رسيدگي به همه ي مراجعان وجود نداشته باشد كه در همين جا از همه ي مراجعان پوزش مي‌خواهيم.
  2. عرضه ي تمامي محصولات انجمن صرفاً با مراجعه ي حضوري در همان روز بر گزاري مجمع با قيمتي پنجاه هزار تومانی انجام خواهد شد واین قیمت برای روزهای دیگر تغییر می کند.
  3. رأي‌گيري در مجمع به صورت بينايي انجام و منشي به اندازه ي كافي براي رأي دهندگان در نظر گرفته خواهد شد.

 

انجمن علمی-فرهنگی دست همکاری به سوی همه علاقه‌مندان به فعالیت‌های حوزه‌ی نابینایان و کم‌بینایان دراز کرده، دست افراد خردمند و صاحب‌نظر را به گرمی می‌فشارد.

منتظر حضور شما اندیشمند و عضو گرامی هستیم.

به امید روزهای روشن‌تر.

انجمن موج نور اصفهان

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید