برگزاری کنفرانس نابینا و تجربه شروع استقلال

سلام بر ساکنین محله ی نابینایان.

امیدوارم همیشه آرزوهاتون براتون عملی بشه و هیچ وقت حسرت چیزهایی که دوست داشتید انجامشون بدید رو نخورید.

من فکر میکنم. تحقق آرزویی که کردم، خیلی دور نیست؛ به شرطی که ما تا جایی که امکان داره به خودمون تکیه کنیم و میزان وابستگیمونو به دیگران کم و کمتر کنیم. به قول معروف، کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من.

توی محلمون کسایی هستن که برای رسیدن به استقلالشون کلی تجربه به دست آوردن و میتونن تجربه هاشونو در اختیار ما بذارن. محله ی نابینایان قصد داره یه کنفرانس برگزار کنه تا این تجربه ها توسط این دوستامون در اختیار همه قرار بگیره. استفاده از این تجربه ها میتونه هم برای کسایی که توی راه استقلال هستن مفید باشه هم میتونه یه استارت خوب رو رقم بزنه برای کسایی که دارن تو ذهنشون کلنجار میرن که چه طوری حسرت‌های خودشونو به آرزو و آرزوهاشون رو به عمل تبدیل کنن.

زمان برگزاری کنفرانس: دوشنبه (22/07/1398 ساعت 21 (9 شب) در تیمتاک محله نابینایان و شب روشن

مثل همیشه اونهایی هم که حساب کاربری در یکی از سایتهای محله یا شب روشن ندارن، یا هنوز درخواست حساب تیمتاک نکردن، کافیه با انجام مراحل لازم، در یکی از این دو سایت ثبت نام کنن و در صورت داشتن حساب کاربری در همون سایتی که عضو هستن حساب تیمتاک درخواست کنن، تا حضور دلگرم کننده شون رو در کنفرانس داشته باشیم.

ثبت نام در سایت محله

ثبت نام در سایت شب روشن

صفحه تیمتاک در سایت محله

صفحه تیمتاک در سایت شب روشن

 

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.