ادامه کنفرانس ازدواج و ارتباط با جنس مخالف، پرسش و پاسخ؛ و یک خبر داغ؛ دوشنبه 18 آذر، ساعت 21 با حضور دکتر پویان سهرابی

سلام به همراهان همیشگی مجموعه محله نابینایان.

حال و احوالتون چطوره؟

 

از خدا می خوام که همیشه و در هر حال, حال دلتون مثبت و عالی باشه.

 

ما خیلی وقته که دور هم جمع نشدیم تا راجع به مسائل جدی زندگی صحبت کنیم.

حس کردم یه کم از فضای جدی و آموزشی راجع به زندگی شخصی و حقیقی خودمون دور شدیم.

به خاطر همین تصمیم گرفتیم دوباره بحثی رو مطرح کرده و با کمک دکتر پویان سهرابی بشینیم و راجع به مسائل جدی زندگی صحبت کنیم؛ اون هم به صورت جز به جز و رو در رو تر.

یعنی شما عزیزان بشینید و مستقیما با خود دکتر صحبت کنید و با مطرح کردن دغدغه هاتون، انشا‌الله پاسخ مناسب بگیرید و در مسیری که مدنظرتون هست استوار تر قدم برداشته و به یاری خدا موفقیتهای بزرگی رو کسب کنید.

همه ما می دونیم برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای اول باید به باور قلبی راجع به خودمون، باور و پذیرش شرایطی که توش هستیم، پذیرش موقعیتی که داریم و اگر قراره به یک مرحله جدیدی پا بذاریم، درک و پذیرش موقعیت جدیدی که بهش وارد میشیم برسیم.

مثلا اگر ما نابینا هستیم باید شرایط خودمونو بپذیریم و بدونیم که با همین شرایطی که هستیم قراره به هدفمون برسیم و برای رسیدن به هدفی که تو زندگی داریم تلاش کنیم.

ازدواج هم یکی از مقوله های بزرگ زندگی هستش که ما با پذیرش همه جنبه های زندگی شخصیمون از ابعاد مختلف باید برای اون تلاش کنیم، تا اگر هدفمون از ازدواج رسیدن به آرامش، تکامل یا هر چیز دیگه ای که تو ذهن هر شخص می‌گُنجه باشه، باید در راستای اون تلاش کنیم و به شناخت واقعی نسبت به خودمون و پذیرش واقعیت های موجود در زندگی خودمون برسیم تا شرایط رو برای یک ازدواج موفق آماده کنیم؛ و پیش از رسیدن به مرحله ازدواج، ما باید چیزهای زیادی در مورد یک شروع مشترک، در مورد تعبیرات و انتظاراتمون از زندگی مشترک، در مورد تفاوت ها و شباهت های موجود میان بینش های خودمون و طرف مقابل و در مورد چگونگی آغاز و ادامه یک ارتباط موفق به منظور رسیدن به یک ازدواج پایدار بدونیم.

در همین راستا از دکتر سهرابی خواهش کردیم که وقت ارزشمندشون رو در اختیار ما بذارند، تا ما بتونیم با مشاوره و کمک گرفتن از ایشون در کنفرانسی به صورت سوال و جواب به خیلی از مسائل ذکر شده، پاسخ سؤالاتی که ممکنه به ذهن هر مخاطب خطور کنه به طور مستقیم دست پیدا کنیم.

 

درضمن خبری هم در راهه. خبری که دکتر پیش از این ها وعده رسیدنش رو به ما داده بود و به امید خدا زمان تحقق و اعلامش رسیده. اون هایی که مایل به دونستنش هستند، قرارمون در کنفرانس آینده.

 

پس وعده ما دوشنبه، 18 آذر، ساعت 21 در لابی تیمتاک محله نابینایان و شب روشن.

 

منتظر حضور گرم و صمیمی تک تک شما عزیزان هستیم.

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در آموزش, اجتماعی, اطلاع رسانی, روانشناسی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.