اطلاعیه ی روابط عمومی محله ی نابینایان. از تعیینِ مسؤولِ تازه، تا دعوت به همکاریِ هرچه بیشتر از همه ی عزیزان.

درود فراوان به همه ی خوانندگان عزیز و محترم این مطلب.

ضمن آرزوی بهترینها برای همه ی نابینایان سرزمین عزیزمان، بدین وسیله روابط عمومی مجموعه ی محله ی نابینایان به اطلاع میرِسانَد، با تصمیم مدیران محترم از این پس بنده یعنی مسعود ملایی، به عنوان مسؤول روابط عمومی محله ی نابینایان خدمتگزار شما عزیزان خواهم بود.

این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی مرحوم آقای مهرداد چِشمه، مسؤول قبلی روابط عمومی که قطعا نام نیکشان در قلبهای همه ی ما هست و باقی خواهد ماند، امیدوارم بتوانم فردی لایق و شایسته در انجامِ وظایفم نسبت به شما دوستانِ خوبم در مجموعه ی محله ی نابینایان باشم.

مایلم در اولین مطلبِ رسمیِ روابط عمومی، همه ی عزیزانی که به هر دلیلی از ما فاصله گرفته اند یا خدایی ناکرده کُدورتی به دل دارند را به بازگشتِ مجدد و یا آغازِ تعامل برای رفعِ دلخوریها و شکافِ موجود دعوت کنم.

همچنین شما عزیزان میتوانید ضمنِ استفاده از فرمِ ارتباط با مدیران، از طریق ID تلگرامی @MASOODBARCELONA با بنده در ارتباط باشید.

امید است در کنارِ هم و به کمکِ هم، محله ی نابینایان را روز به روز تبدیل به جایِ بهتری برای نابینایانِ ایرانی کنیم.

دلتان خوش، و لبتان خندان.

این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, صحبت های خودمونی ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to اطلاعیه ی روابط عمومی محله ی نابینایان. از تعیینِ مسؤولِ تازه، تا دعوت به همکاریِ هرچه بیشتر از همه ی عزیزان.

  1. 1

    سلام آقا مسعود، ضمن عرض تبریک، بنده هم موقعیت جدید شما را در محله تبریک عرض نموده و انتخاب شایسته را خدمت شما و مدیران محله تبریک عرض می کنم، با شناخت دورادوری که از شما دارم مطمئنم که در امر روابط عمومی خواهید درخشید، در اولین اقدام شیرینی هم محلیها فراموش نشه. شاد و پیروز باشید…

دیدگاهتان را بنویسید