با همکاریِ دکتر سهرابی اتفاق افتاد. هم محلیها! میتوانید از خدماتِ مشاوره اختصاصی با تخفیف ویژه بهرهمند شوید.

درود بر همه ی بازدیدکنندگانِ گرامی. به اطلاعِ عمومِ نابینایانِ فرهیخته میرسانیم، میتوانید در صورت احساس نیاز به مشاوره در موردِ مسائلِ مختلفِ زندگی شخصی‌تان، از طریق محله ی نابینایان با آقای دکتر پویان سهرابی در ارتباط باشید.

راههای هماهنگی:

ایمیل:

hotgooshkon@gmail.com

آی‌دی تلگرام:

@hotgooshkon1

امیدواریم این حرکت، گامی به جلو برای بهبود در تصمیم‌گیریهای شما هم محلیهای دوست داشتنی باشد.

سربلند باشید.

این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, روانشناسی ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 Responses to با همکاریِ دکتر سهرابی اتفاق افتاد. هم محلیها! میتوانید از خدماتِ مشاوره اختصاصی با تخفیف ویژه بهرهمند شوید.

 1. 1

  سلام.
  چون سابقه داشته که کامنت یا کامنت هایی از من در این محله حذف بشه پیشاپیش امیدوارم این اتفاق نیفته منظورم هم پست طرز تهیه یک کتلت خوشمزه هست که هم کامنت های من و هم کامنت های آقای چوبینی که در جواب هم داده بودیم حذف شدند پست هم ویرایش شد که دیگه به پست کاری ندارم شاید خود نویسنده خواهان ویرایش شده باشند و مقصودم صرفاً کامنت های اون پُست هست؛ اما مطلبی که الآن به خاطرش خدمت رسیدم اینه:
  در دنیایی که تخصص در هر کاری حرف اول رو می زنه و هرچه بیشتر مسائل علمی جزئی بررسی میشن و مثلاً در دوره ی کارشناسی حقوق فقط به صورت کلی یک سری دروس تدریس میشن و بعد در دوره ارشد گرایش تعیین میشه و هر کس دنبال فقط یک شاخه از علاقه‌مندیهاش میره و بعد در دوره دکتری باز ریزتر میشن و همون شاخه ارشد رو با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار میدن چه طور ممکنه یک نفر که آقای دکتر سهرابی باشند بخواهند یا بتوانند در موردِ مسائلِ مختلفِ زندگی شخصیِ ما که خیلی خیلی کلی به نظر میرسه بهمون مشاوره بدن؟

  • 1.1
   مسعود says:

   سلام حسین جان. اولا در مورد حذف دیدگاهت، تا زمانی که توهینآمیز یا غیرِ اخلاقی و یا غیرِ مرتبط نباشه، دلیلی برای حذفِ دیدگاهِت وجود نداره. لابد یکی از این موارد رو رعایت نکردی که کامنتت اونجا حذف و یا ویرایش شده.
   ثانیا آقای سهرابی فارغ التحصیل در رشته ی روانشناسی عمومی هستن. هم کارِ مشاوره انجام میدن و هم روانپزشکی. درسته. حق با توِ. ما خیلی کلی مسائلِ موردِ مشاوره رو نوشتیم. اگه شما اطلاعاتِ بیشتری در حوزه ی کاری این رشته یعنی روانشناسی عمومی داری، خوشحال میشیم اینجا بیای و بهمون بگی.
   موفق باشی.

  • 1.2
   سمانه کریم زاده says:

   سلام آقای آگاهی بزرگوار. در خصوص بخش اول کامنتتون جسارتا میخواستم نکته ای رو بگم که شاید شما پستی که ازش میگید رو اشتباه گرفته باشید و این وسط فقط یه سو تفاهم ایجاد شده باشه. من میگم احتمالا اون پستی که ازش میگید عنوانش این نبوده، کی کوکو سبزی میخوره؟، آخه اون کامنتهایی که شما ازش گفتید رو من تو اون پست خوندم و اتفاقا با این کامنت شما کنجکاو شدم و رفتم دیدم که هنوزم کامنتها تو پست کی کوکو سبزی میخوره موجودن و میتونید برید ببینیدشون. اینو از این جهت گفتم که خدای نکرده اگر سو تفاهمی پیش اومده رفع بشه و پیشاپیش عذر میخوام ازتون که من در مورد این موضوعی که تو این پست مطرح کردید پاسخی گذاشتم. امیدوارم سو تفاهمات هرچه زودتر حل بشن و فکر نمیکنم کامنتی بی دلیل اینجا حذف بشه!!!

دیدگاهتان را بنویسید