آغاز پاسخ‌گویی تلفنی در انجمن موج نور اصفهان

به نام او که جان را فکرت آموخت

با عرض سلام و تبریک آغاز سال جدید و گرامی‌داشت یاد و خاطره دوست سفرکرده‌مان زنده‌یاد جواد ایزدی؛ به اطلاع می‌رساند؛ به منظور پاسخ‌گویی به نیاز دوستان نابینا و کم‌بینا، امکان پاسخ‌گویی تلفنی از طریق ارتباط با تلفن 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۶ به جز روزهای تعطیل مانند قبل فراهم می‌باشد.

در خانه بمانید تا سلامت باشید و به سلامتی جامعه نیز کمک کنید.

به امید روزهای روشنتر.

درباره انجمن موج نور

به نام آفریدگار قلم معرفی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان انجمن علمي-فرهنگي موج نور اصفهان با حمايت علمي خانه رياضيات اصفهان و پشتيباني سازمان بهزيستي استان اصفهان و شهرداري اصفهان، به همت جمعی از اساتید دانشگاه و تعدادی از نابینایان و کم‌بینایان تأسیس و فعاليت¬هاي خود را از سال 1384 هجری شمسی (2005 میلادی) آغاز نموده است. هدف اصلی انجمن آموزش رايانه معمولی به نابينايان و کم¬بينايان فارسی زبان برای کارآفرينی و رفع نيازهای روزمره آنهاست. مهم‌ترین فعالیت انجمن، تولید کتب خودآموز در زمینه‌ی رایانه و تلفن همراه است؛ بر این اساس تا کنون حدود ۷۰ عنوان کتاب خودآموز به صورت صوتی، همراه با کار عملی و بر روی لوح فشرده (CD DVD) در انجمن تولید و به گروه هدف ارائه شده است. فعالیت‌های دیگر انجمن عبارت‌اند از: • تولید کتب صوتی در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات (فاوا)، جهت‌یابی، تلفن همراه و آمار و ریاضی. برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مانند کلاس های آموزش استفاده از رایانه عادی ومهارتهای زندگی به نابینایان،آموزش آمار و ریاضی. • تهیه نرم‌افزارهای کاربردی؛ مثل قرآن و نهج البلاغه. • پاسخ‌گویی تلفنی به سؤالات و ارتباطات موثر با فارسی زبانان داخل وخارج کشور. • شرکت در سمینار‌های برگزار‌شده در داخل و خارج کشور و ارائه مقالات. • اطلاع‌رسانی از طریق سایت و سامانه تلفن گویا. • پیگیری مناسب‌سازی سایت‌ها و برنامه‌ها و تهیه‌ی استانداردهای طراحی برنامه و سایت. • مناسب‌سازی مبلمان شهری از جمله مناسب کردن پیاده‌رو‌ها. • گویاسازی چراغ‌های راهنما و اتوبوس‌های شهری. • برگزاری جلسات برنامه ریزی برای اشتغال نابینایان و کمبینایان و تلاش برای کارآفرینی برای آنان . • تولید فیلمهای مختلف برای شناساندن توانمندیهای نابینایان به مردم وکارفرمایان و خانواده های نابینایان • همکاری با سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و دانشگاه‌ها. راه‌های ارتباط با انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان به شرح زیر است: تلفن تماس و پاسخ‌گویی به سؤالات: 03136687033 روزهای یک‌شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جزء روزهای تعطیل. تلفن سیستم اطلاع‌رسانی: 03136688000 در تمام ساعات شبانه‌روز. پست الکترونیکی: mojenoor84@gmail.com نشانی سایت اینترنتی: www.mnsi.ir نشانی پستی: اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره‌ی بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه‌ی ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان. فاکس: 03136692014. کانال انجمن در پیام‌رسان تلگرام: @mojenoor به امید روزهای روشن‌تر.
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to آغاز پاسخ‌گویی تلفنی در انجمن موج نور اصفهان

 1. 1

  سلام.
  منم سال جدید و اعیاد ماه شعبان خصوصا میلاد امام زمان رو که در پیش داریم خدمتتون تبریک میگم.
  همیشه خوشخبر باشین.
  منظورتون اینه که روزهای سه شنبه و پنجشنبه، چهار ساعت پاسخگو هستین؟ خیلی ممنونم از این خبرتون و خوشحال شدم.

  • 1.1
   اسماعیل رفاهی says:

   سلام بر شما، میلاد منجی بشریت بر شما هم مبارک باشد؛ بله ما در هفته شش ساعت پاسخ‌گویی داریم یعنی یک‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و سه‌شنبه و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۴. موفق‌تر از قبل باشید.

   • 1.1.1

    تشکر میکنم از لطفتون.
    ولی در پست نوشتین روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت دوازده تا شانزده!
    که با خودم گفتم اینطوری یعنی پاسخگوییتون در هفته به جای شش ساعت قبلی، ده ساعت شده!
    برای همین از این تحول بزرگ خوشحال شدم!

    • اسماعیل رفاهی says:

     سلام مجدد و تشکر به خاطر توجهی که دارید؛ با عرض پوزش از شما و همه دوستان متأسفانه این اشتباه به صورت نوشتاری پیش آمده و ساعات پاسخ‌گویی در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۱۲ تا ۱۴ است. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید