خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی

سلامی به شما بازدید‌کنندۀ گرامی!
باز هم پاییز، باز هم شبهای طولانی که شاید از درازی اش حوصله‌ها سر برود! چرا از این فرصت استفاده نکنیم و وقت خود را با مطالعۀ کتاب نگذرانیم؟ به خصوص اگر این مطالعه، علاوه بر سر‌گرم کردنمان بر دانش و قدرت تصمیم‌گیری ما اضافه کند، آن وقت است که نهایت سود را برده ‌ایم!
مجموعۀ محلۀ نابینایان این بار نیز تلاش کرده است تا گامی در مسیر دانش‌افزایی شما مخاطب گرامی بردارد و کتابی را تقدیم حضورتان کند.
نام کتاب: حکایت دولت و فرزانگی
نویسنده: مارک فیشِر
مترجم: گیتی خوشدل
ناشر: نشر قطره.

نویسنده در این اثر سعی کرده است تا در قالب داستان، برخی روشهای رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن و نیز موانعی که در این مسیر وجود دارد را تبیین کند.
مرد جوانی که در زمینۀ مسائل شغلی و مالی دچار مشکل شده است، با مراجعه به عمویش و راهنمایی وی، با مردی موفق و ثروتمند آشنا می‌شود و از مصاحبت او بهره‌های فراوانی می‌بَرَد.
مترجم محترم، این کتاب را یکی از دو کتاب محبوب خود می‌داند؛ زیرا در آن، رموز ذهن ناهشیار به لطیف‌ترین شکل ممکن در قالب داستان بیان شده است
این کتاب، توسط گویندۀ ارجمند، سرکار خانم مریم امینی ضبط شده است که بر خود واجب می‌دانیم از تلاش، لطف و محبت ایشان سپاسگزاری کنیم. همچنین از دوست گرامی، احمد حیدری عزیز نیز به خاطر تدوین این اثر ممنونیم.

دانلود کتاب به صورت یکجا با حجم 169 مگابایت