اطلاعیه: برگزاری جلسات آنلاین ختم قرآن در ماه مبارک رمضان

به نام آرام دلها
سلامی به طراوت روزهای شیرین بهار، به لطافت باران بهاری و به خوش‌بویی گلهای یاس و محمدی تقدیم شما هم‌محله‌ایهای خوب!
باز هم روزها گذشت و گذشت و باز رسیدیم به روزهایی که در آنها کم کم صدای پای ماه خدا به گوش می‌رسد!
می‌دونم که خیلی از شما مشتاقید تا این ماه زیبا فرا برسه و باز مثل سالهای قبل دور هم جمع بشیم و صبح هر روز از ماه مبارک رمضان رو با هم آغاز کنیم و آیات قرآن کریم رو تلاوت کنیم.
هفت سال در روزهای این ماه مبارک کنار هم بودیم و امسال باز خدا لطف کرد و عمری داد که برای هشتمین سال مهمان لحظات شما باشیم.
جلسات ختم قرآن آنلاین از ابتدا تا روز پانزدهم ماه مبارک رمضان هر روز در ساعت 5:20 صبح و از شانزدهم تا پایان این ماه هر روز در ساعت 5 صبح، در تیمتاک محلۀ نابینایان برگزار خواهد شد. ضمنا این برنامه به صورت مستقیم از رادیو گوش کن نیز پخش می‌شود. کسانی که به هر دلیل امکان شنیدن یا حضور در جلسات صبح را ندارند، می‌توانند هر روز ساعت 17 و 30 دقیقه  شنونده تکرار برنامه از رادیو گوش کن باشند.
همراهتان هستیم، همراهمان باشید!

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 1367 شمسی، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه اصفهان. یکی مثل همه. چیزی دیگر ندارم که در شرح حال خود عرض  کنم!
این نوشته در اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان, مذهبی ارسال و , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to اطلاعیه: برگزاری جلسات آنلاین ختم قرآن در ماه مبارک رمضان

  1. 1
    بانو. says:

    سلام بر آقای دکتر که البته به نظر این جانب خیییلی شناسنامتون ناقصه یه عالمه محسنات دارید که خواستید ریا نشه ننوشتید آیا شکلک دارم ازتون تعریف می کنم بعدا حساب کتابش کنید خخخخخخ

    من تا حالا لایق شرکت در این جلسات نبودم و ان شا الله امسال توفیقش حاصل بشه و بسیاااار بسیاااار عااالی و ان شا الله نور قرآن در قلبهامون روشن بشه و بشیم از قاریان و حافظان و البته عاملان به قرآن…..

    بازم تشکر و حاجت روای به خیر همگی و التماس دعای بسی بسیار زیاد فراوان عمیق ژرف از تک تک دوستان

دیدگاهتان را بنویسید