پادکست سمیرم 1400، یک دورهمی به یادموندنی، چهارمین آیتم هات گوش کن21، تقدیم به شما

سلام به همراهان عزیز ما در  محله نابینایان. در این ایام متفاوت، امید به فرداها و خاطرات دیروز بالهای پروازمون برای عبور از این روزها هستن. خاطراتی از جنس با هم و دور هم بودنهایی که فراموش نمیشن.
به جرأت میتونم بگم تقریبا همه ی شما با شنیدن اسم دورهمی یک یادش به خیر بلند گفتید. امیدواریم که هرچه زودتر دورهمیهای حقیقی به جمعهامون برگردن!
خب تا اون زمان خاطرات به دادمون میرسن. حرف دورهمی شد. اتفاقا داخل هاتگوش‌کن مرداد هم یک مورد از این خاطره ها داشتیم. یک دفتر خاطره از یک دورهمی مجدد کوچولو که با چندتا از بچه های محله توی سمیرم داشتیم.
اگر یادت مونده باشه، قرار شد هر هفته همین روز یکی از بخشهای هاتگوش‌کن مرداد 1400 رو اینجا بذاریم تا اونهایی که طالب استفاده از بخشهای جداگانه هستن راحتتر اونچه رو که میخوان پیدا کنن و امیدواریم که لذتش رو ببرن. غرض اینکه این هفته نوبت خاطرات سمیرمه. بخشی که حسابی شلوغه و حسابی هم خاطره انگیز. لحظه های قشنگی بودن! یادش به خیر! هم دورهمی سمیرم، هم هاتگوش‌کن مرداد 1400.
به امید ساختن لحظه های هرچه زیباتر و رنگارنگتر و البته ماندگار تر به یاری خدا و همدستی و همراهی و همدلی بچه های محله، بریم سراغ لینک دانلود بخش این هفته:

خاطرات سمیرم در پادکست سمیرم 1400

 

 

 

دلتون شاد و لبتون خندون.

 

 

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در پادکست, خاطره, صوتی, گاهنامه ی صوتی هات گوش کن ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to پادکست سمیرم 1400، یک دورهمی به یادموندنی، چهارمین آیتم هات گوش کن21، تقدیم به شما

 1. 1

  اون دوره همی واسه این به یاد موندنی شد که یه محسن فوق العاده با یه خونواده محشر
  بودن که خیلی تو زحمت افتادن تا به هممون خوش بگذره و یه دور همی موندگار برای هممون ساخته بشه.
  سلام به خودت و تک تک اعضای خانواده عزیزت.
  سلام منو به همه از جمله دایی مالک برسون.
  به صمد هم بگو خیلی بلایی.

 2. 2
  بانو. says:

  سلااام
  خییلی خوب بود
  من همین طوریش هوایی یه دور همی این مدلیم الآن دیگه نمی دونم بعد هوایی چی میشه, شدم فوق هواییی….
  بعد این اوضاع کرونا ان شا الله همگی با هم یاور و یار هم دخترونه بیاید خونه ما ….خوش میگذرههه…….

  بعدش میگما تو وسایل مسعود دنبال چی میگشتید آقای صالحی که حواستون بود یادش نره بیاردشون آیااا بعدش چیپس و پفکهاش رو خودش تنها خورد یا به شماها هم داد آیا خخخخخخخ

  اون استخرتون هم به نظرم دیدنی هست البته تلاش شما برای خیس کردن مسعود و برعکسش دیدنیتر خخخووووخخخخ
  سرما نخوردید یا خوردید یا هیچ کدام یا هردو ایا بعدش آیآ/

  دیگه اینکه آقا خداییش خوبه این ماشینتون پاترول بوداااا وگرنه خخخخخخخخخ
  اوس مهدیم می خواست قول بده دیگه از این طرفای شما پیداش نشه ……..
  صدای بعضی بچه ها رو چرا من نمیشناسم آیااا
  کاش اسم همه رو تک تک می گفتید….
  بعدشم باز میگما چه مهمونای هنرمند خواننده ای ها و در پایان تولد گوشکن رو هم پساپس پیشاپیش تبریک می گم و سوال پایانی آیا کیک تولد ببچه ها دادید یا فقط شعرش رو یادشون دادید خخخخخ

  • 2.1

   سلاام. خخخ کیک بهشون ندادم ولی کلا خالی شد خونه خخخ. بچه ها هم که سعید پناهی، محمدعلی محمدی، سعید شریفی، مهدی اشتری و مسعود ملایی و در نهایت خودم خخخ. کلی عالی بود و ممسعود هم نه. چیپس رو آورد خودشم خورد خخخخ. مرسی که بودین و ایشاالله به زودی از این دورهمی ها همه به خوبی و به شدت بهترش رو بتونن تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید