کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان با اضافه شدن چند کتاب جدید به روز شد.

سلام و صد سلام خدمت شما هم محله‌ای‌ها و دانش‌آموزان گرامی.

کتابهای زیر به کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان اضافه شده است و شما همواره میتوانید با مراجعه به

صفحه کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان

کتابهای مورد نیاز خود را از این کتابخانه دانلود کرده و از آنها استفاده نمایید.

قرابت معنایی جامع نظام جدید، نویسنده علیرضا عبدالمحمدی، نشر الگو، ضبط شده در کتابخانه عمومی گویای اصفهان اسفند1399.

دستور زبان فارسی ویراست جدید، نویسنده علیرضا عبدالمحمدی، نشر الگو، ضبط شده در کتابخانه عمومی گویای اصفهان مهر1399.

آرایه های ادبی ویراست جدید، نویسنده علیرضا عبدالمحمدی، نشر الگو، ضبط شده در کتابخانه عمومی گویای اصفهان سال1399.

پرسشهای 4گزینه ای دین و زندگی 2 پایه یازدهم، انتشارات خیلی سبز، ضبط شده به سفارش پایگاه اینترنتی محله نابینایان(gooshkon.ir) سال1399.

 

علوم و فنون ادبی2 رشته انسانی پایه یازدهم، ناشر خیلی سبز، ضبط شده در کتابخانه عمومی گویای اصفهان، آذر1399.

 

فیزیک 1 پایه دهم دوره دوم متوسطه، ضبط شده در کتابخانه عمومی گویای اصفهان، تیر1400.

با تشکر از جناب آقای رسول رضایی کتابدار کتابخانه عمومی گویای اصفهان و آقای محمدحسین احمدی برای ارسال کتابهای فوق.

مثل همیشه به یاد داشته باشید اگر کتابی دارید که در این کتابخانه موجود نیست، از هر راه ارتباطی که میتوانید آن را به دست ما برسانید تا در اختیار همه دوستانتان قرار گیرد.

موفق و پیروز باشید.

 

 

درباره سمانه کریم زاده

سمانه کریم‌زاده کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و زاده‌ی نصفه جهانم. تا به حال در زندگیم موفقیت قابل توجهی کسب نکردم، تا در این بخش حرفی برای گفتن داشته باشم. عاشق ریاضیات و شطرنجم و بسیار دوست دارم به دیگران هم در حد توانم آموزش بدهم، البته همواره به دنبال آموختن نیز هستم. در این محله‌ی با‌صفا دوستان خوبی پیدا کردم و مطالب مفید بسیاری آموختم. امیدوارم بتوانم، به عنوان عضو کوچکی از محله نابینایان دوست خوبی برای شما باشم. به امید موفقیت روز‌افزون تک تک شما دوستان گرامی.
این نوشته در اطلاع رسانی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to کتابخانه دانش‌آموزی محله نابینایان با اضافه شدن چند کتاب جدید به روز شد.

 1. 1

  سلام. اینکه کتابخانه بروز شده خیلی عالیه, ولی کاش کتابهای دانشگاهی هم قرار میگرفت

 2. 2
  زهرا سلامی says:

  با تشکر از زحمات آقای رضایی و مدیران محله.
  دوستان نابینا ی کنکوری خواستم از اینجا خدمتتون عرض کنم که واقعاً قدر این نعمتها را بدانید و دوم اینکه قبل از کنکور از مرکزی که برگزار کننده ی کنکور شماست پیگیر انتخاب یک منشی مسلط برای خواندن شما در جلسه ی کنکور چند روز قبل از کنکور باشید و اگرچه با سؤالهای بریلی که کانون قلمچی در اختیارتون میگذارند باید برای بریل خوانی تمرین کنید ولی از آنجا که نابیناها صوتی به تست زدن و درس خوندن بیشتر عادت میکنند و با توجه به طولانی شدن سؤالات کنکور با وجود سؤال بریل, موفقیت شما در کنکور منوت به این مسأله است که یک منشی مسلط در خوندن سؤالها و پیدا کردن گزینه ی صحیح با توجه به اینکه هر سؤال چند قسمت دارد و یک نابینا نمیتواند همزمان هم قسمت سؤالها را کنترل کند و هم قسمت جواب را با دانشآموز کنکوری نابینا همراه باشه و با توجه به طولانی بودن سؤالها چه بسا که هر نابینا به دو منشی نیاز داشته باشه.
  خودم که چون تنها نابینای شهرمون بودم و آموزش و پرورش برگزار کننده ی کنکور شهرمون بود و به من اعتماد داشتند چهار تا منشی داشتم فقط افسوس که با تکیه کردن بر سؤالهای بریل وقت خودم را تلف کردم و برای زبان وقت کم آوردم ولی اگر مانند تنها کنکور آزمایشی که داده بودم سؤالها را برایم میخوندند وقت اضافه هم میآوردم مانند دفترچه ی اختصاصی که با توجه به برگشتن به سؤالهایی که جواب نداده بودم وقت اضافه هم آوردم و چون من با گوش کردن سؤالها را بهتر جواب میدادم قطعاً درصد ادبیاتم هم بهتر میشد.
  با آرزوی موفقیت برای همه ی اعضای محله خصوصاً دانشآموزان و ویژه تر دانشآموزان کنکوری.

دیدگاهتان را بنویسید