اطلاعیه برگزاری برنامه‌های قرآنی محله در ماه مبارک رمضان

به نام خدای بهار‌آفرین.
سلامی به طراوت نسیم خوش‌عطر بهار و به لطافت گلهای نو‌شکفته محضر شما هم‌محله‌ای‌های عزیز!
امسال جشن آغاز بهار طبیعت به پایان نرسیده، گام به جشن رمضان می‌گذاریم. پس هم عید نوروز و هم مهمانی رمضان بر شما مبارک!
همانند سالهای گذشته، در این ماه رمضان هم با برنامه‌های قرآنی مهمان لحظات شما خواهیم بود.
امسال برای جلوگیری از تداخل برنامه صبحگاهی با ساعت شروع کار ادارات، مدارس و دانشگاه‌ها، برنامه ختم قرآن به شیوه متفاوتی برگزار خواهد شد.
شما عزیزان می‌توانید هر روز صبح حدود ساعت 5:45، به طور زنده شنونده تلاوت ترتیل قرآن کریم، با صدای چند تن از هم‌محله‌ای‌ها باشید. این برنامه تا پیش از ساعت 7 صبح به اتمام خواهد رسید.
عزیزانی که در برنامه صبح امکان حضور ندارند، می‌توانند ترتیل یک جزء از قرآن کریم را هر روز ساعت 16 از رادیو گوش‌کن بشنوند.
علاقه‌مندان به مباحث قرآنی و البته مسابقه‌های روزانه، هر روز حدود ساعت 17 شنونده برنامه در محضر قرآن باشند. در این برنامه هر روز سؤالی مطرح خواهد شد که پاسخ سؤال در مباحثیست که در برنامه مطرح می‌شود.
از این که همچون سالهای گذشته، با همراهی و همدلی خود، در کنارمان هستید، از شما ممنون و سپاسگزاریم.
*التماس دعا*

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 1367 شمسی، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه اصفهان. یکی مثل همه. چیزی دیگر ندارم که در شرح حال خود عرض  کنم!
این نوشته در اطلاع رسانی, برنامه های رادیویی ویژه نابینایان ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to اطلاعیه برگزاری برنامه‌های قرآنی محله در ماه مبارک رمضان

  1. 1
    manchester says:

    با سلام،
    اومدم از این کار ارزنده که سالهاست داره انجام میشه تشکر و قدردانی کنم و آرزو کنم که امسال پر بارتر از سالهای پیشین باشه.
    پیش به سوی این ضیافت بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید