این هم یک رادیو فیلمِ دیگر. دریافتِ فیلمِ توضیحدارِ نفوذی

سلاااام هم محلیها! خب. اوخِیش! بذار یه یه نفسی تازه کنم، میگم امروز چی کار داریم. هر چند که همتون از عنوانِ مطلب فهمیدین موضوع چیه حتما! براتون یه رادیو فیلم آوُردَم که به جِد به سختی گیرِش آوُردَم و ببینید به کجا رسیدم که تو اسکایپ اطلاعیه زدم تا به دستم رسید. نفوذی! در ادامه یک معرفی بسیار بسیار مختصر  ازش میذارم که کپی پیستیست با هنرنماییِ این جانب، و بعد قسمتِ خوشمزه ی ماجرا یعنی لینکِ به درد بخوری به نامِ بارگیری. ژانر: رازآلود،دفاع مقدس مدت زمان: ۸۱ دقیقه سال ساخت: ۱۳۸۸ کارگردان: احمدی کاوری،مهدی فیوضی بازیگران: امیر جعفری، جمشید هاشم پور، نسرین مقانلو، قاسم زارع، هوشنگ

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره مسعود

مسعودِ ملایی هستم. متولدِ بیستُ یِکُمِ شهریورماهِ سالِ 1373. طرفدارِ پَر و پا قرصِ تیمِ بارسلونای اسپانیا، علاقه مندِ شدید به والیبال، و معمولا شاااد و پر انرژی. به نِویسَندِگیم توی وبسایتِ محله ی نابینایان (گوش کن) افتخار میکنم. تلاش میکنم در ضمینه ی موبایل روز به روز دانسته هامُ بیشتر کنم. و خوشحال میشم اگه کاری برای کسی از دستم بر بیاد.
این نوشته در صوتی, فیلم های توضیح دار ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.