خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

نام نویسی در محله نابینایان

درود بر شما

فرم ثبت نام به دلایل فنی درست کار نمیکند و متأسفانه پیامهای شما به دست ما نخواهد رسید.

ضمن اعلام این که در سدد برطرف کردن مشکل هستیم، لطفا تا اطلاع ثانوی مشخصات خواسته شده در فرم را به آدرس ایمیل s.derafshian@gmail.com ارسال کنید.

سعی میکنیم در سریعترین زمان ممکن ثبت نام شما در وبسایت و سرور تیمتاک محله را پیگیری و  از طریق آدرس ایمیلتان نتیجه را اطلاع رسانی کنیم.

دوستانی نیز که تا پیش از تاریخ 29 خرداد 1402 فرم ثبت نام ارسال کرده و به آن ترتیب اثر داده نشده است، لطفا مجددا و از طریق خواسته شده در این صفحه اقدام کنند.

جهت ثبت نام در سایت محله نابینایان، ضمن مطالعه دقیق قوانینی که در ادامه مشاهده میکنید، مشخصات خواسته شده را به طور کامل و دقیق، از طریق آدرس ایمیل s.derafshian@gmail.com ارسال فرمایید.

مشخصات الزامی:

نام و نام خانوادگی واقعی، آدرس ایمیل در دسترس، همانند (example@example.com), تلفن پاسخگو، (ترجیحا تلفن همراه)، نام شهر، استان و کشور محل سکونت، وضعیت بینایی اعم از بینا، کمبینا یا نابینا، نام و نام خانوادگی واقعی معرف، نام کاربری یا آدرس ایمیل معرف، (دقیقا بنا بر آنچه در سایت قرار دارد) و در نهایت شرح حالی چند خطی و گویا در مورد خودتان، شامل سن، میزان تحصیلات، علایق و هر آنچه شما را به بهترین شکل ممکن معرفی کند.

مشخصات غیر الزامی

اگر حساب تیمتاک میخواهید، اعلام کنید تا مشخصات ورود به سرور تیمتاک محله برایتان ارسال گردد.

طبیعیست اگر هنگام ارسال فرم ثبت نام نیاز به حساب تیمتاک را اعلام نکنید، این حساب برای شما ساخته نشده و در صورت نیاز میبایست ایمیل جداگانه ارسال کنید.

گرچه ارسال فرم ثبت نام به منزله خواندن موافقت نامه مندرج در این صفحه و پذیرش آن خواهد بود، در صورت تمایل میتوانید در پایان نامه ارسالی اعلام کنید که موافقتنامه ثبت نام را به دقت خوانده و آنرا پذیرفته اید.

موافقتنامه نام نویسی در وبسایت و سرور تیمتاک محله نابینایان

  1. در هر مرحله از نام نویسی یا پس از آن، در صورت تشخیص واقعی نبودن هر کدام از مشخصات، حساب کاربری سایت و کلیه حسابهای متصل به آن در تیمتاک و سایر سرویسها بدون هشدار قبلی حذف خواهد شد.
  2. عدم دریافت ایمیل خودکار مبنی بر انجام ثبت نام حداکثر سه روز کاری پس از ارسال فرم به معنی رد درخواست کاربر خواهد بود.
  3. در صورت رد درخواست نام نویسی، مشخصات ارسال شده در لیست سیاه قرار گرفته و جهت پیگیری و اصلاح، میبایست از طریق صفحه تماس با مدیران و فرم تماس با مدیر فنی اقدام کنید.
  4. با توجه به ثبت مشخصات اولیه ارسالی از سوی کاربر، پس از ثبت نام و فعالسازی حساب کاربری، مجاز به تغییر مشخصات در جهت مصونیت از شناسایی نخواهید بود و در صورت مشاهده تغییر یا حذف مشخصات با این نیت، بلافاصله از ادامه فعالیتتان جلوگیری و حساب کاربری مزبور و کلیه حسابهای متصل به آن حذف میشود.

پیروز باشید.