خانه

ارتباط با ما

بازدید کننده ی عزیز، در این صفحه، فرم هایی وجود دارند که شما میتوانید با استفاده از آن ها پیام خود را برای مسئولین محله بفرستید.
پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با مدیران محله، صفحه راهنما که برای شما در نظر گرفته شده است را مطالعه فرمایید. در این راهنما، تمام پرسش هایی که کاربران برای ما مطرح کرده اند را به همراه پاسخ هایشان جمع آوری کرده ایم.
و اما اگر سوالی که در ذهن دارید در راهنما موجود نیست از فرم های زیر برای تماس با بخش فنی و روابط عمومی استفاده بفرمایید:
شما همچنین با استفاده از آخرین فرم میتوانید با مسئول رادیو اینترنتی محله مکاتبه نموده، طرحها، ایده ها، پیشنهادها و انتقادات خود را در مورد رادیو و برنامه های رادیویی مطرح کنید.

فرم ارتباط با مسئول فنی

جهت مطرح کردن مشکلات فنی اعم از ثبت نام، درخواست قفسه یا مطرح کردن مشکلاتتان در استفاده از سایت، برای تماس با مدیر فنی محله، فرم زیر را با دقت، تکمیل کنید.
حتما آدرس ایمیلتان را صحیح بنویسید تا پاسخ مسئولین محله به شما برسد.

  فرم ارتباط با روابط عمومی

  برای مطرح کردن انتقادات، پیشنهاد ها، اختلافات احتمالی، درد دل ها و مسائل غیر فنی، از فرم زیر با روابط عمومی محله در ارتباط باشید.
  حتما آدرس ایمیلتان را صحیح بنویسید تا پاسخ مسئولین محله به شما برسد.

   فرم ارتباط با مدیر رادیو‌گوش‌کن

   جهت ارتباط با مدیر رادیو اینترنتی محله نابینایان و طرح هرگونه پیشنهاد، ایده یا انتقاد، میتوانید از این فرم استفاده کنید.
   لطفا موارد خواسته شده به ویژه آدرس ایمیلتان را صحیح وارد کنید، تا در صورت پاسخگویی، پاسخ ما به دست شما برسد.

    فراموشی رمز عبور

    تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده