خانه

هات گوش کن، ویژه برنامه نابینایان

به هات‌گوش‌کن محله نابینایان خوش آمدید!

اینجا آرشیو خاطرات ماست. خاطراتی از بزم‌های شادی که به مناسبت‌های مختلف مثل نوروز، یلدا، و سالگرد تأسیس محله نابینایان که اعضای محله به نام تولد گوش‌کن ازش یاد می‌کنیم و بسیاری مناسبت‌های دیگه.

توضیح اینکه در مناسبت‌های شاد از قبیل مواردی که اون بالا اسم بردیم، بچه‌های محله دور هم جمع میشن و برنامه‌هایی شامل دکلمه، نمایش، موزیک، شعر، مسابقه، خاطره‌گویی، چالش و هر چیزی که بشه ازش شاد شد و مجلسی خودمونی‌رو با خنده و هیجان زینت داد با همدستی و هماهنگی همدیگه ترتیب میدن. هر کدوم از این مجموعه برنامه‌ها در یکی از شماره‌های مناسبتی محله نابینایان به نام «هات‌گوش‌کن» منظم و اجرا میشه. اجرای این هات‌گوش‌کن‌ها به صورت زنده هست و اجزای تشکیلدهنده هر کدوم از این برنامه‌ها به صورت فایل‌های مجزا برای علاقه‌مندانی که دوست دارن از مناسبت‌های مورد نظرشون یادگاری جمع کنن در پست‌های مربوطه در وبسایت گوش‌کن، بزرگترین وبسایت نابینایان ایران و بخش اصلی مجموعه محله نابینایان، به نشانی:

www.gooshkon.ir

منتشر میشن. «هات‌گوش‌کن» محله نابینایان سرشاره از شور و خلاقیت و شادی و هیجان و جای غایبین واقعا خالی! دست‌اندرکاران ترتیب دادن شماره‌های متعدد «هات‌گوش‌کن» محله نابینایان متشکله از تمام اعضای عزیزی که مایلن دستی در این ماجرای پرشور داشته باشن. هر کسی که بخواد، به هر شکلی که بتونه. ورود به مهمونی‌های هات‌گوش‌کنیه محله نابینایان نه بلیت می‌خواد، نه کارت عضویت، نه پرداخت حق ورود. فقط کافیه دلت با ما باشه و همون اندازه که ما مشتاق حضورت هستیم، تو هم خواهان همراهی با ما باشی! هر کسی که هستی، در هر کجای جهان که هستی، به جمع دوستان ما و محله نابینایان وارد شو و شادمون کن.

راستی! آیا تو هنرمندی؟ خوب می‌نویسی؟ آواز می‌خونی؟ می‌تونی خوب توصیف کنی؟ میونه‌ای با چالش و مسابقه داری؟ اجرات چطوره؟ از چی بیشتر از همه لذت می‌بری؟ در چه کاری از باقی موارد تواناتری؟ واسه تمام این‌ها و بسیاری موارد دیگه که نوشتنش این متن‌رو حسابی طولانی می‌کنه و خوندنش از حوصله تو خارجه داخل محله و داخل هات‌گوش‌کن‌های محله نابینایان جا هست. اگر هم صرفا ترجیح میدی تماشاچی باشی و لذت ببری، یه سر به قفسه‌های این بخش بزن. بهت خوش می‌گذره. باور کن! بعدش دیگه نمی‌تونی نباشی!

به امید دیدار در نزدیکترین مناسبت شاد در «هات‌گوش‌کن» محله نابینایان!

فراموشی رمز عبور

تنظیم دوباره رمز عبور فراموش شده