دانلود فایل صوتی word play, 550 words you need to know و یک عذرخواهی

سلام بچه ها
حالتون که قطعا خوبه
من؟؟
اصلاااا خوب نیستم!
جسمی رو بیخیال خوب میشه، دلم تنگه برای…
گریه کردن؟؟؟؟
اونم آره ولی از اون مهمتر برای…
خخخ اونم بیخیال!
بچه های زبان خوان و زبان آموز و زبان دوست، امروز یه کتاب صوتی واستون آوردم. این کتاب ۷ بخشه که هر بخشش یک داستان رو در ۴ قسمت تعریف میکنه. در خلال این داستانها کلمات و اصطلاحات جدیدی رو هم آموزش میده. آموزشم به این صورته که ابتدا داستان به صورت نمایشی بدون توضیح اصطلاحات و کلمات جدید اجرا میشه، ولی به کلمات جدید که میرسه چند ثانیه مکث میکنه و قبل از بیان کلمه اون رو با صدای خاصی متمایز میکنه. مثلا توی یه داستان که در مورد فوتبال هست، قبل کلمات جدید شما صدای سوت داور رو میشنوید. بعد از اتمام داستان، دوباره قسمتایی از داستان که کلمه و اصطلاح جدیدی داشته پخش میشه و معنی کلمه گفته میشه. و بعد از گفتن معانی هم در هر قسمت یه آزمون ازتون میگیره تا متوجه بشین چه تعداد از کلمات تو ذهنتون مونده.
بچه ها، امروز این کتاب رو به عنوان عذرخواهی برای آماده نبودن فایل آموزشم آوردم، امیدوارم بپذیرین. آماده نشدن آموزش هم تقصیر خودم بود که یه بی دقتی کوچیک کردم و فایل رفت رو هوا! ولی قول میدم تا فردا آمادش کنم.
بچه ها، چون پستهای زبان یکم زیاد شده، به دنبال این هستم که زمان انتشار آموزشها رو یه جوری تنظیم کنم که باعث خستگی شما هم نشه، پس اگر در این مورد نظری دارین خوشحال میشم تو کامنتا مطرحش کنین.
حالا بعد از این همه پرحرفی، بریم سراغ لینک دانلود کتاب کهاینجاست

مثل همیشه، دوستون دارم و این یه تعارف نیست، همه ی زندگیمه
لحظاتتون سرشار از لبخند خدا

درباره غزل

با سلام. فرزانه ی عظیمی هستم، متولد یازده آبان هزار و سیصد و هفتاد و دارای مدرک کارشناسی حقوق.
این نوشته در English stuff, آموزش, آموزش های رایگان, صحبت های خودمونی, صوتی, کتاب, کتاب صوتی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.