کلیه مقالات پذیرفته شده در هر سه دوره ی همایش جامعه ی بینا، شهروند نابینا در کاشان.

با سلام و احترام به همراهان محله ی نابینایان. این بار با یک پست ویژه و پر از مقاله خواندنی خدمت رسیدم که تک تکشون ارزشمند و حاصل ماه ها تحقیق و پژوهش هم نوعانمون در موضوعات مرتبط با جامعه ی هدف هستش. مطمئناً از خوندنشون لذت خواهید برد. در پایان تمامی مقالات ارائه شده در همایش سوم، می توانید فایل کامل کلیه مقالات پذیرفته شده رو به صورت یکجا دانلود کنید. ضمن اینکه فایل ورد کامل هر مقاله نیز به تفکیک، در پایان چکیده آن آورده شده است. برای دسترسی نابینایان و کم بینایان به مقالات ارزشمند دوره های قبل نیز فایل کامل تمامی مقالات پذیرفته شده در دوره

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره امیر سرمدی

فعال رسانه ای نابینایان، متولد اول بهمن 68 و ساکن تهران. یه پسر چهار ساله به اسم آرمان و یه دختر هفت ماهه به اسم باران دارم. امیدوارم شما هم محلی ها هم هرجا که هستین، حال دلتون خوب باشه.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اجتماعی, اخبار, اطلاع رسانی, گزارش, مقاله ها ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.