خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

هات گوش کن، ویژه نوروز 1400: 26، 27 و 28 اسفند، ساعت 18! از طریق تیم تاک، رادیو، کَست باکس و اینستاگرام همراه ما باشید

سلام به همه  بچه‌های محله، از موندگار‌ها گرفته تا رهگذر‌های به شدت عزیز که وجودتون مایه  افتخار ماست. از خدا می‌خواییم که با تک تک سلول‌هاتون اومدن بهار رو حس کنید و این احساس تا همیشه ایام باهاتون همراه و هم‌قدم باشه!

 

سال جدید داره میاد و به عنوان هدیه اول، مناسبتی رو به همراه میاره که بهانه‌ای بشه برای اینکه باز دور هم جمع بشیم و از گرمای حضور هم‌دیگه، هرچه بیشتر نیرو، شادی و امید دریافت کنیم.

نوروز مناسبتیِ برای آغازی دوباره، برای شاد بودن و برای یک هات گوش کنِ  دیگه.

بله امسال هم با هات گوش کنِ نوروزی، در شب‌های 26، 27 و 28 اسفند 99 مهمون خونه‌هاتون هستیم و امید داریم که درهای دل‌های روشنِ‌تون  رو به روی ما باز کنید.

امسال هم مثل سال‌های پیش در تیمتاک محله جمع میشیم تا دست در دست هم به پیشواز بهار بریم و ورود و فرودِ این مهمانِ سبزِ عزیز رو به جهان شادباش بگیم.

تو! دقیقا با خودتم! دلمون تنگ شده واست. اگر در صف بچه محلهای منتظر بهار نباشی جای گرمیِ دست‌هات بین دستهامون بدجوری خالیه. اینو از من باور کن! ببین! منتظرمون نذار. تو باید باشی. داخل جشن محله و بین بقیه  آشناها.

شب‌های 26، 27 و 28 اسفندماه، هر شب از ساعت 18، داخل تیمتاک محله خیلی خبرهاست. از دستش نده! پس قرارمون شب‌های3گانه‌ی هات گوش کنی، ساعت 18، 6 بعد از ظهر، تیمتاک محله‌ی نابینایان. دیر نکنی که حسابی منتظرتیم. اونجا می‌بینمت.
پیشاپیش بهار خوش!

پ.ن: به غیر از تیم تاک، میتوانید شنونده هات گوش کن از رادیو گوش کن، کَست باکس و اینستاگرام هم  باشید.