خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

هات گوش کن با افتخار تقدیم میکند: 27 و 28 اسفند، از ساعت 19:30؛ در محفل بهاری محله نابینایان همراه ما باش!

سلامی سبز به تمامی دوستان و دوستداران محله نابینایان.

امید که با تمام وجودتون در تب و تاب رسیدن به بهار باشید!

 

این پست در واقع دعوتنامه‌ایه برای تو، یار همیشه همراه ما و محله.

بعد از توقفی یک ساله که به دلایل متعدد در مناسبت‌های مختلف تداوم پیدا کرد، دوباره برگشتیم تا یک بار دیگه به بهانه رسیدن بهار دور هم جمع بشیم و تولد دوباره طبیعت‌رو در کنار هم جشن بگیریم. درسته. هات‌گوش‌کن محله نابینایان قراره در یک بزم نوروزی دیگه همراه لحظه‌های عزیزانش باشه.

سال 1402 که دیگه چندان ازش باقی نمونده، به دلایلی از قبیل تلاقی مناسبت‌ها با عزاداری‌های دینی بدون هات‌گوش‌کن گذشت و حالا بعد از یک سال اومدیم تا در آستانه نوروز 1403 در بزم عیدانه امسال سکوتمون‌رو حسابی تلافی کنیم.

 

لازم به گفتن نیست که هات‌گوش‌کن این بار هم مثل همیشه سرشاره از آیتم‌های کوچیک و بزرگی از جنس دکلمه، موزیک، لطیفه، چالش و مسابقه، مهمون و مصاحبه، خنده و خاطره، و بسیاری مواردی از این قبیل که برای شما و به عشق شما عزیزان تدارک دیده شده تا باز هم لبخند‌رو به لب‌هاتون و شادی‌رو به دل‌هاتون دعوت کنه.

این بار هم مثل هر بار، محفل کوچیک اما گرم اعضا و اجزای محله نابینایان در تیمتاک محله برگزار و از رادیو‌اینترنتی محله پخش میشه و صفای حضور عزیزان آشنا، بالاترین و ارزنده‌ترین بخش این ماجراست. ما‌رو در برخورداری از لذت صمیمیت حضورت سهیم کن و امسال هم مثل همیشه در هات‌گوش‌کن عیدانه محله خودت همراه ما باش!

 

مکان برگزاری، تیمتاک محله نابینایان.

زمان، یک‌شنبه و دوشنبه، 27 و 28 اسفند 1402.

ساعت شروع، 19و30، هفت و نیم بعد از ظهر.

پخش از:

رادیو‌اینترنتی محله نابینایان

اصل مطلب، دوستتون داریم.

در زمان و مکان گردهمایی نوروزی محله نابینایان منتظرت هستیم.

به امید دیداری مالامال از عشق، خنده، و خاطره!