طرح يك پرسش

سلام آقا مجتبي
بنده تازه به عضويت محله در آمده ام. چندتا چيز را نمي توانم پيدا كنم، گفتم از ريش سفيد محله بپرسم. يكي اينكه من هر چي گشتم نتونستم ايميل آدرس شما يا بقيه بچه ها را پيدا كنم كه اگه خواستم بتونم مستقيم ارتباط بگيريم. يا يانكه امكاني توي سايت باشه كه من بتونم واسه دوستايي كه ازشون مستقيم پرسش دارم پيغام بگذارم. راهنمايي مي كنيد؟
ديگه اينكه، چه طوري ميشه توي سايت رفت سراغ دسته بندي ها و تموم پستهاي يك دسته بندي را يكجا ديد. زير برخي پستها خوب، دسته آنها هست، ولي جايي را مجتمع پيدا نكردم كه بتونم همه دسته ها را ببينم و برم سراغ دسته خاص.
در آخر هم مي خوام بگم كه خيلي با حاليد. حالا وقت نشده هنوز، ولي به زودي منم سعي ميكنم از خودم اطلاعات كافي بنويسم كه همه بهتر همديگه را بشناسيم. يك جوري اطلاعات تماس را به دستم برسون

درباره علي عبدالرحماني

به نام خداوند جان و خرد علی، متولد 20 مهر ماه 1356 کرمان، کمبینایی تشخیص داده شده RP در سه سالگی در لندن، کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه تهران 1385، در حال حاضر دانشجوی دکترا در گرایش Human Centered Computing (HCC) در دانشگاه University of Maryland Baltimore county (UMBCP در ایالت مریلند آمریکا، هنوز قادر به تشخیص نور و اشیا متضاد رنگی اما استفاده کننده از صفحهخوان و عصای دوستداشتنی سفید برای سوار شدن بر قایق رودخانه زیبای زندگی. به ادبیات فارسی بسیار علاقمندم. فردوسی، خیام، مولانا، حافظ و سعدی را بسیار دوست دارم. در میان عزیزان معاصر شادروان فریدون مشیری و استاد ابتهاج را خیلی دوست دارم. موسیقی مایه دلخوشی و شادی من است. پیانو و ویولن فاخر مرا از خود بی خود می کند. موسیقی سنتی ایران مایه فخر من است و ستار و تار را از جان عزیزتر دوست می دارم و اندکی بر ستار مشق کرده ام. همیشه دوست داشته ام حرفه ای رقصیدن را بیاموزم. عاشق آواز سنتی هستم و گاه می خوانم اما هرگز نشده که حرفه ای فرا بگیرم. شنا ورزشی است که می توانم مستقلً از آن ساعتها لذت ببرم. آدمها و ارتباط با آنها بخش ناگسستنی دنیای من هستند. عاشق این هستم که بتوانم خالصانه آدمها را دوست بدارم. یک بار نعمت بزرگ زیستن به ما عطا شده است. به همین خاطر بر این باورم که گوهر ناب عمر را باید شایسته اجر نهاد و نگاهبان بود. فعلاً سخن کوتاه. برای ارتباط با من: ایمیل: aabdolrahmani@gmail.com اسکایپ: ali.abdolrahmani یا بفرمایید از طریق ایمیل تا با Facetime یا WhatsApp هم در خدمت باشم. اگه درخواست اسکایپ می فرستید، بفرمایید که هم محله ای هستیم.
این نوشته در صحبت های خودمونی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

13 Responses to طرح يك پرسش

 1. 1
  حسین غلامی says:

  سلام آقا علی چرا پایین محله دسته بندیها هست بگرد پیدا میکنی اگر هم کاری داشتی میتونی به آدرس hoseingholami77@gmail.com
  یا آدرس skype hoseingholami77
  تماس بگیری آقا مجتبی شرمنده به جای شما جواب دادم آخه دیدم هیچ دیدگاهی نداره من هم جواب دادم

  • 1.1
   علي عبدالرحماني says:

   چه عجیب! من چه طوری اون پایین را ندیده بودم دوستان! خدا می داند.
   مرسی به هر حال

  • 1.2

   حسين گل گلاب هرچي بيشتر فعاليت مفيد بكني توي محله من خوشحالترم.
   ببخشيد نداره.
   خوب كاري كردي جواب دادي و ديدي كه جوابت هم به درد علي خورد.
   همش كه من نبايد جواب مردم را بدم.
   شايد اسن خواستم در آينده بازنشست بشم محله را كلا بسپارم دست خود دوستان و شايد خواستم من هم بشم يك بازديد كننده عادي.
   معلوم كه نيست. بالاخره بايد چار تا باشند بشه روشون حساب كرد ديگه.

 2. 2
 3. 3
  حسین غلامی says:

  مسعود راست میگه نگو زد حال نزن

 4. 4
 5. 5

  عجب. همش كه نميشه من باشم. ناز نميكنم ولي زيادي تكراري ميشه ها. با خودتون.

 6. 6
  cheshmak says:

  مسعود اینطوری که می نویسی خیلی باحال می شه آدم کلی حال می کنه ای کاش اصفهان بودی

 7. 7
  نخودي says:

  ريش سفيدي هم به شما مي ياد ها البته نه به مفهوم كناييش.
  علي آقا من كه منتظر پست هاي باحالت و گاهي هم آموزندت هستم به محله ما خوش اومدي ديگه اين مجتبي ريشش سفيد شده شايد دندوناشو در اورده باشه نتونه درست بهت خوش آمد بگه ديگه من قبول زحمت كردم.

 8. 8
  Mohammad says:

  باشه با خودمون,مجتبا هرکی تکراری بشه,متمعن باش هیچ وقت تو تکراری نمیشی,مگه نا بچه ها؟

 9. 9

  مجتبی میخوای بری زود برو اصلا حسش نیست اگه هم میخوای بمونی مثل بچه آدم کارتو بکن ناز هم نکن والا عجبا شما لطفا قضاوت نکنید دوستان عزیز من با مجتبی رفیقم این طرز برخورد برای ما عادیه شاید برای شما نباشه ولی مهم نیست برای مجی عادیه

 10. 10

  خوشحالم كه حد اقل يكي گفت تكراري نميشم.
  محمد يعني ميپرستمت.

 11. 11
  علي عبدالرحماني says:

  سلام بر دوستان گرانمايه.
  حتما بيشتر خواهم نوشت ولي چند كلامي خالي از لطف نيست در اين گپ خودموني. علي عبدالرحماني 35 ساله كرماني و ساكن تهران هستم كه RP هستم و حدود سه چهار ساله كه ديگه با جاوز كار مي كنم و البته خيلي هم خوشحالم كه اين كار را مي كنم. علتش را بعدا خواهم گفت چرا. فوق ليسانس نرم افزار دانشگاه تهرانم و از اينكه گذارم به اين محله افتاد خيلي خوشحالم. از همه شما اين چند روز خيلي چيزها ياد گرفتم توي پستها كه بالا و پايين مي رفتم. مطمئنم كه خيلي چيزها ديگه هم هست كه ازتون ياد خواهم گرفت. راستش شما چيزهايي مي دونيد كه من بلد نيستم و حتما بايد از همگي بخوام كه به منم ياد بدهيد. من يك اعتقاد دارم. بزرگترين رشته مهندسي در زندگي مهندسي تغييره. الان دارم وارد يك فضاي جديد مي شوم و بايد كل مهندسيش را ياد بگيرم و ببينم چه كار بايد كرد تا بهترين در حد توان بود. بگذريم، يك بلندپروازيهايي هم كه توي سرم دارم كم كم بهتون خواهم گفت و موقعش كه بشه اگه اگه شرايط اجازه بده همه باهم مي تركونيم. البته پسر مؤدبي هم هستم ولي اينجا كمي خودموني گپ زديم. در هر حال از سر تا ته محله پلاك به پلاك و همه صاحبان پلاك را نديد و نشنيده دوست دارم و اميدوارم يك اپارتمان نقلي سيصد چهار صد متري لوكس هم به ما بدهيد تو يك جاي توپ محله.
  ارادتمند همه آقايان و خانمهاي گرانمايه. همچنين خانمها و آقايان گرانمايه كه عدالت كلام هم حفظ بشود.

دیدگاهتان را بنویسید