معرفي سايت براي آموزش زبان انگليسي

سلام دوستان
اين پست خيلي خلاصه و مفيد است شايد بيشتر شما هم از اعضاي آن سايت باشيد براي دوستاني كه مي خواهند زبان بياموزند مفيد است .
آدرس : WWW.irlanguage.com
مراجعه فرماييد و از دانلود فايلهاي آموزشي آن لذت ببريد.
در يك پست دوستاني Skype هم پيغام گذاشته بودند تا بتوانند با هم مكالمه داشته باشند .

درباره عباس خاک سفیدی

من عباس خاک سفیدی کارشناس علوم سیاسی و شاغل سازمان بهزیستی شهرستان زاهدان و در حال حاضر در بخش آموزش کامپیوتر و اینترنت به نابینایان مشغول به کار در کتابخانه کودکان امید می باشم چندی قبل آقای نیکفرجام پیشنهاد ایجاد وبلاگی برای نرم افزارهای نابینایان را دادند که با ایجاد وبلاگ Besheno.blogfa.com کارمان را آغاز کردیم من سعی دارم تا مطالبی را که طی این ده سال در حوزه کامپیوتر آموختم در اختیار نابینایان بگذارم . موفق باشید و سعی کنید هرچه یاد دارید به همه بیاموزید و تلاش کنید بیشتر از آنچه می دانید وانمود نکنید.
این نوشته در اطلاع رسانی ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 Responses to معرفي سايت براي آموزش زبان انگليسي

 1. 1
  ساجده says:

  سلااام وااای یه دنیا ممنون من خیلی دوست دارم زبان اینگیلیسیم قوی شه .
  پیروز باشی دوست عزیز …

  • 1.1
   عباس says:

   سلام و تشکر خدمت دوستانی که در این پست نظر گذاشتند .
   فقط یک پیشنهاد کوچولو همه دوستانی که زبان کارکردند می دانند که اگر تمرین نکنند مطالب فراموش می شود به همین خاطر دوستانی که تمایل دارند در این پست شناسه Skype ,خود را بگذارند
   تا دوستانی که تمایل دارند با هم مکالمه داشته باشند فقط برای یک ساعت مشترک دوستان توافق کنند .
   البته درس مورد نظر را نیز باید فراموش نکنیم به همین خاطر باز هم بابت پیشنهاد دیالوگ را که به زبان فارسی و انگلیسی است خدمت شما معرفی می کنم نظر با خودتان است .
   تا درودی دیگر بدرود.

 2. 2
  sanna says:

  سلام فراوان سپاس منم خیلی نیاز داشتم مرسی بهش سر زدم سایت توپی بود ازش استفاده میکنم خیلی خوب طراحی شده بود به ویژه برا یکی مثل من که ناخواسته همون زبان دبیرستانُ فراری دادم و کاش این طوری نمیشد ولی خوشحالم و متشکر از شما با آرزوی توفیق روز افزون

 3. 3

  سلام عباس آقا، دستت طلا و تنت بیبلا.

دیدگاهتان را بنویسید