يه دعوت نامه رسمي رسمي حتماً تشريف بياريد:

سلام بر همه هم محلي هاي عزيز
خب قسمت نشد كه ما اردوي گوش كني بريم و قسمت شما هم نشد كه اردوي ما رو بيايد حالا اومدم رسماً همگي رو دعوت كنم خميني شهر به صرف آش رشته، جدي مي گم ها ما شنبه بعد از ظهر از ساعت 4 به بعد 13 مهر ماه مي خوايم يه جشنكي به مناسبت اولاً كه دور هم بودن و خوش گذشتن بعدش هم در پيش بودن اعياد ذيحجه و روز نابينايان و ديگه بگيريد بريد تا تحويل سال 1393 برگزار كنيم از صميم قلب خوشحال ميشم تكتك شما رو اونجا ببينم مطمئن باشيد ميزبان هاي خوبي البته ان شا الله خواهيم بود.
آدرس: خميني شهر، ميدان امام حسين، خيابان ولي عصر «عج»، كوچه سرپل.
اگه از سمت ميدان امام حسين بيايد كوچه سرپل اولين كوچه سمت راست ميشه و اگه بريد از اون طرف يعني از سمت ميدان امام خميني بيايد داخل خيابون ولي عصر كوچه ميشه آخرين كوچه سمت چپ.
ببينيد اصفهاني هم آدرس ندادم ها همتون رسماً دعوت هستيد.
حضور گرم شما موجب سر افرازي ماست.

درباره بانو.

سلام بانو هستم, نخودی قدیم قدیما... حقوق خوندم و الآن هم مشغول روانشناسی... اهل نصف جهان و یک بهمنی اصیل بینظیر|!...
این نوشته در صحبت های خودمونی ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

12 Responses to يه دعوت نامه رسمي رسمي حتماً تشريف بياريد:

 1. 1
  فروغ says:

  درود. ممنون که اصفهانی آدرس ندادید. اگر یک دوستی پیدا بشه که با هم بیایم حطما از این شبه اردو نهایت استفاده رو خواهم کرد.

 2. 2
  ساجده says:

  وااااااااااااای جای من خالیی خدایا چرا من اصفهان زندگی نمیکنم آخه .نخودی جونم و همه ی بچه هایی که میرید امیدوارم بهتون هسابی خووووووووووووووووووووش بگزره .دلم آب شد 🙁

 3. 3
  ghanbar says:

  درود
  نخودی آدرس شما هم مثل من و بیشتر بچه های محله اصفهانی نیست !
  به همه بر وبچه های محله وکالت می دهم اگر حضور داشتند در این جلسه رسمی آش رشته خوری یک کاسه هم به جای من نوش جان بفرمایند اگر تعداد افرادی که به جای من خواستند آش بخورند و آش کم شد بعدا نگوئید که من شلوغش کردم ها باید مدیر انجمن اسلامی قبل از همه چیز فکر افراد و دعوت نامه ها را می کرد دیگه .
  راستی یک چیز دیگه این آش رشته خوری در تار و پود تمام خانه ها و در سلیقه تمامی خانم ها رسوخ کرده است و در واقع حاوی این شعار است همه جای ایران سرای من است !
  نخودی ممنون از دعوت ارزشمندت ای کاش می شد من هم حاضر می شدم .موفق باشید و مقدمه قدمهای بزرگ زندگی اتان انشاء الله باشد .

 4. 4

  اگه دعا بكني كه مرخصيم بدند منم مييام ضبطمم باهامه.

 5. 5
  cheshmak says:

  این خیلی عالی است که بچه ها را دور هم جمع می کنید
  خیلی عالی هیف که من نمی تونم بیام وگرنه کلی خوشحال می شدید ههه شوخی کردم خوش بگذرد

  • 5.1
   نخودي says:

   ممنون … تلاش تون رو بكنيد شايد تونستيد يه كم برنامه هاتون رو پس و پيش كنيد بيايد، من و ما با حضور تك تك بچه ها خوشحال ميشيم و اين رو مطمئن باشيد … منتظر خود تون و گيتار تون هستيم

 6. 6
  سمانه says:

  سلام منم خیلی دوست دارم تو جمعتون باشم خدا کنه بتونم بیام!!!

دیدگاهتان را بنویسید