آموزش انتشار مطلب در محله با موبایل (ویژه ی نابینایان)

درود. دوستان عزیز برای پست گذاشتن در محله به شیوه ی صحیح و کامل با موبایل لطفا به ترتیب این مراحل را دنبال کنید. ۱٫ وارد سایت محله شوید. ۲٫ روی لینک view desktop versian کلید select را فشار دهید. ۳٫ بر روی لینک برای نوشتن از اینجا وارد شوید کلید select را بزنید. ۴٫ در این مرحله از کار اگر قبلا در سایت لاگین نموده باشید (یعنی اگر با نام کاربری و پسوردی که در هنگام عضویت در سایت برای خودتان انتخاب کرده اید وارد شده باشید صفحه ی نوشته ی تازه برایتان ظاهر میشود. اگر لاگین نکرده اید در این مرحله باید نام کاربری و گذر واژه

خب تا اینجای پست رو که خوندید، اگه به نظرتون جالب بود و خواستید ادامه اش رو بخونید، با نام کاربری وارد محله بشید یا به سادگی نام نویسی کنید.

درباره مسعود

مسعودِ ملایی هستم. متولدِ بیستُ یِکُمِ شهریورماهِ سالِ 1373. طرفدارِ پَر و پا قرصِ تیمِ بارسلونای اسپانیا، علاقه مندِ شدید به والیبال، و معمولا شاااد و پر انرژی. به نِویسَندِگیم توی وبسایتِ محله ی نابینایان (گوش کن) افتخار میکنم. تلاش میکنم در ضمینه ی موبایل روز به روز دانسته هامُ بیشتر کنم. و خوشحال میشم اگه کاری برای کسی از دستم بر بیاد.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, تلفن همراه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.