مسابقات شطرنج. شطرنج دوستان بخوانید

سلام عرض ادب خدمت دوستان گرامی
از آنجایی که از جمله اهداف کمیته ورزشی انجمن جوانان روشن بین اصفهان شادی و ورزش در کنار یک دیگر می باشد در نظر داریم این هفته جمعه مسابقات شطرنج را که البته قبلا از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی شده است برگذار کنیم.
به احتمال بسیار زیاد آقای رومی فرد هم در این مسابقات شرکت خواهند داشت که بیان مقامات ایشان از عهده ما خارج است.
شطرنج بازان.
شطرنج دوستان.
شطرنج خواهان. شطرنج دیده ها. شطرنج ندیده ها. و کلا همه کسانی که تمایل دارند در این مسابقات شرکت کنند می توانند در این مراسم شرکت کنند.
دوستان توجه داشته باشید که نیازی نیست در سطح خیلی عالی و کشوری حرفه ای باشید به خود اعتماد داشته باشید. شرکت کنید و از یک روز تعطیل لذت ببرید.
جهت هماهنگی های بیشتر با آقای فارسی مدان با شماره تلفن 09308719648 تماس حاصل نمایید
علی رضا حیدری دبیر انجمن جوانان روشن بین اصفهان

درباره انجمن روشنبین اصفهان

انجمن روشنبین اصفهان با استعانت از درگاه ایزد یکتا، و با تمسک به قوانین جمهوری اسلامی ایران، و به کارگیری جوانان روشن زمیر این مرز و بوم، در راستای احقاق حقوق معلولین به خصوص نابینایان تلاش می نماید. این انجمن دارای مجوز رسمی از وزارت کشور (فرمانداری اصفهان) بوده و به مدت دو سال با اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد. لیست اعضای هیئت مدیره به شرح زیل است: محمد جواد خادمی، رئیس هیئت مدیره علی فارسی مدان مدیر عامل رمضان ژیانی نایب رئیس زهرا میرزایی خیرآبادی، هاجر وطنی و فاطمه وطنی. کمیته های فعال: کمیته علمی، ورزشی، اشتغال و مناسب سازی، و فرهنگی تفریحی
این نوشته در اخبار, ورزش ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید