من نفرت انگیز 3، ششمین انیمیشن توضیحدار شده توسط محله نابینایان در بخش انیمه محله، تقدیم به شما گرامیان

سلام به همراهان محله‌ی نابینایان، از هممحلی‌ها گرفته تا دوستان ما و محله.

امیدواریم که چرخ مراد همواره به مراد شما بچرخه!

اگر خاطرتون باشه که قطعا هست، چند وقتیه که هر ماه با ماجراهای یک انیمیشن پرماجرا که به وسیله‌ی تیم انیمه‌محله توضیح دار شده همراه میشیم و جای غایبین خالی، حسابی لذت می‌بریم.

باز هم یک ماه دیگه و نوبت رسیده به یکی دیگه از انیمیشن‌های بخش انیمه‌محله.

آقای گرو و من نفرت انگیز 1 و 2 رو که یادتونه! این ماه هم قراره که به دیدن این تبهکار سابق و قهرمان فعلی بریم تا ببینیم در ادامه‌ی سری داستان‌هاش به کجا می‌رسه و می‌رسیم. ولی اجازه بدید پیش از این تجدید دیدار کمی بیشتر با حال و هوای این بخش از ماجراهای آقای گرو آشنا بشیم.

داستان انیمیشن من نفرت انگیز 3 از این قراره که “گرو” با برادر دو قلوش “درو”، که پیش از این اصلا از وجودش مطلع نبوده برخورد می‌کنه. این برادر تازه رسیده حالا از “گرو” میخواد که در انجام یک سرقت بهش ملحق بشه و، …

انیمیشن من نفرت انگیز 3 محصول کشور امریکاست، به کارگردانی پیر کافین و کایل بلدا در سال 2017 و در ژانر انیمیشن ساخته شده.

داستان این کارتون دیدنی و شنیدنی مثل 2 قسمت پیش جذاب و هیجان انگیزه. به علاقه مندان این نوع کارها توصیه می‌کنیم از دستش ندن.

انیمیشن من نفرت انگیز 3 در تاریخ 19 بهمنماه 1400 در ساعت 22 یعنی 10 شب در رادیو اینترنتی محله‌ی نابینایان برای علاقه مندان پخش شد و عزیزانی که مایل به دریافت و دانلود این کار هستن می‌تونن لینک مربوطه رو در انتهای همین پست دریافت کنن.

و پیش از لینک دانلود جا داره که از عوامل شرکت‌کننده در تهیه و تنظیم و ارائه‌ی این کار زیبا، گوینده خانم فرناز امیری و تنظیم‌کننده آقای مهدی محمد قاسمی حسابی تشکر کنیم.

 

باکس دانلود انیمیشن من نفرت انگیز 3 به صورت توضیح دار، به همراه پخش آنلاین

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز 3، ششمین شماره از انیمه محله، توضیح دار شده توسط محله نابینایان

 

همچنین میتونید 5 قسمت گذشته انیمه محله رو از لینک های زیر دریافت کنید:

انیمیشن اِژدِهای آرزو، اولین شماره از انیمه محله، توضیح دار شده توسط محله نابینایان

انیمیشن منِ نفرت انگیز، دومین شماره از انیمه محله، توضیح دار شده توسط محله نابینایان

انیمیشن روح، سومین شماره از انیمه محله، توضیح‌دار شده توسط محله نابینایان  

انیمیشن من نفرت انگیز 2، چهارمین شماره از انیمه محله، توضیح دار شده توسط محله نابینایان

انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی، پنجمین شماره از انیمه محله، توضیح دار شده توسط محله نابینایان

روز و روزگارتون به روشنای خورشید صبحگاه!

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در اختصاصی محله نابینایان: فیلم و سریال توضیحدار, پادکست, صوتی, فیلم های توضیح دار, کودکان و نونهالان ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید