خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

نشریه تنآوا

به نشریه تن‌آوا، یکی از نشریه‌های اختصاصی محله نابینایان خوش آمدید.
دفتر حاضر راهی برای آگاهتر شدن ماست.
بخش حاضر ترجمه مقالات و پادکست‌هایی در حوزه زبان بدن و مواردی از این قبیل از انگلیسی به فارسی را شامل می‌شود که می‌توانند در بهبود هرچه بیشتر ارتباط نابینایان با دیگر افراد جامعه و ایجاد شناخت بهتری در ذهن افراد بینا نسبت به نابینایان یاریگرمان باشند.
بر آنیم که در جهت دستیابی به زندگی هرچه بهتر و کسب موفقیت‌های اجتماعی هرچه بیشتر بکوشیم و از آنجا که همه ما، چه بینا و چه نابینا، از تأثیر رفتار و زبان بدن و چگونگی گفتار و آثار آن در جامعه و زندگی آگاهیم، لزوم شناخت زبان بدن، این زبان خاموش اما گویا، بهانه خوبی برای گشایش این دفتر شد تا به خواست و یاری خدا در این مهم توفیق یابیم.
محتوای این بخش دربرگیرنده توضیحات و نکاتی درباره لزوم یادگیری موارد مختلف از جمله زبان بدن و مواردی در جهت هماهنگی هرچه بیشتر نابینایان با جامعه بینا و عوامل موثر در پیشرفت ما در این عرصه می‌باشد که برای تکمیل این محتوا از ترجمه گام فراتر نهاده و به یاری خدا از توضیحات و راهنمایی‌های متخصصین زبان بدن در قالب پادکست‌های فارسی نیز بهره مند خواهیم شد.
هر نسخه از نشریه تن‌آوا حاوی پادکست یا مقاله یا بخشی از یک مقاله بوده که امیدواریم در جهت حل مسائل و پیشرفت ما در اجتماع مفید واقع شود.
نشریه تن‌آوا مانند تمام بخش‌های محله نابینایان همچنان در حال گسترش و پیشرفت بوده و ما در این بخش هم مانند باقی بخش‌های این مجموعه مشتاق هرگونه همراهی و همگامی عزیزانی هستیم که خواهان این همراهی باشند.
اگر دستی در ترجمه داری، یا به هر شکلی خواهان گرما بخشیدن به دل‌های ما با گرمای حضورت هستی، دست‌های ما در انتظار به آغوش کشیدن حضور آشنای توست!