خدمتی دیگر از کمیته ورزشی انجمن جوانان روشن بین اصفهان

با سلام و آرزوی موفقیت
از آنجایی که مدیران این سایت فرمودند که بهتر است مطالب خود را در سایت های خودتان بگذارید و در این جا لینک بفرمایید ما هم از این پس به همین منوال راه می پوییم.
دوستانی که علاقه مند به رشته های مختلف ورزشی و تفریحی می باشند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت انجمن جوانان روشن بین مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از رشته های موجود ثبت نام یا کامنت بگذارند.
همچنین دوستان شهرستانی جهت ارتباط بیشتر و حل مشکلات ورزشی خود چه از لحاظ امکانات یا هر موردی دیگه می توانند از این سایت بهره مند شوند.
آدرس سایت
www.roshanbinan.ir
علی رضا حیدری دبیر انجمن جوانان روشن بین اصفهان

درباره انجمن روشنبین اصفهان

انجمن روشنبین اصفهان با استعانت از درگاه ایزد یکتا، و با تمسک به قوانین جمهوری اسلامی ایران، و به کارگیری جوانان روشن زمیر این مرز و بوم، در راستای احقاق حقوق معلولین به خصوص نابینایان تلاش می نماید. این انجمن دارای مجوز رسمی از وزارت کشور (فرمانداری اصفهان) بوده و به مدت دو سال با اعضای هیئت مدیره به کار خود ادامه خواهد داد. لیست اعضای هیئت مدیره به شرح زیل است: محمد جواد خادمی، رئیس هیئت مدیره علی فارسی مدان مدیر عامل رمضان ژیانی نایب رئیس زهرا میرزایی خیرآبادی، هاجر وطنی و فاطمه وطنی. کمیته های فعال: کمیته علمی، ورزشی، اشتغال و مناسب سازی، و فرهنگی تفریحی
این نوشته در ورزش ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

One Response to خدمتی دیگر از کمیته ورزشی انجمن جوانان روشن بین اصفهان

 1. 1
  Avatar photo رعد بارانی says:

  ورزشکاران دلاوران نام اوران
  به نام یزدان پیروز باشید
  سرفراز سربلند چون کوه باشید
  بچه ها مچکریم بچه ها مچکریم
  آارزو میکنم تلاش شما همچنان ادامه داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید