خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
دانلود درس اول از آموزش انگلیسی، به زبان کده خوش اومدید

به زبان کده خوش اومدید، این اولین درس از آموزش زبان انگلیسی هست.
در این درس، ابتدا با الفبای انگلیسی آشنا میشیم، بعد یاد میگیریم چطوری در انگلیسی سلام کنیم، درباره روزهای هفته مطلبی داریم و در پایان هم یک اصطلاح خوشگل یادتون میدم. از همین جا از هرکسی که در این باره نظری داره میخوام که کمک کنه.
لازم به ذکره که این درسها ویژه ی کسانی هست که میخوان انگلیسی را از ابتدا شروع کنند و یا به اصطلاح صفر کیلومتر هستند.
لطفا فایل صوتی را با حجم 6nb و مدت زمان هفت دقیقه از
اینجا
دانلود کنید.

۴۵ دیدگاه دربارهٔ «دانلود درس اول از آموزش انگلیسی، به زبان کده خوش اومدید»

منم به نوبه خودم از شما تشکر میکنم آموختن یک زبان تازه یک زندگی نو هست. کاش امکانی فراهم بشه که آموخته های زبان کده را کسانی که با علاقمندی به دنبال یاد گرفتن هستند با هم مرور کنند تا در ذهن شون بهتر و بیشتر تثبیت بشه.

درود خسته نباشید,
خب اولش که, well done, جسارتی نباشه شما استاد مایین, ولی من تو کانون زبان یاد گرفتم, good afternoon یعنی ظهر به خیر,یا دقیق ظهر به خیر, و good evening یعنی عصر به خیر, بابت توضیح مختصر در مورد روزهای هفته هم سپاس مندم شدییید
من همش سه و ۵ شنبه رو جا به جا میگیرم

خیلی ممنون از نظر شما. شک نکنید good afternoon به معنی عصر به خیر هست. درباره good eveningکه به معنی شب به خیر است در درس سوم بیشتر خواهم گفت. برای اطلاعات بیشتر می تونی به این وب سایت http://www.britishcouncil.org سر بزنی و اونجا بیشتر یاد می گیری. مرسی از لطفت.

سلام جناب فرشاد
بسیار کار خوبی رو شروع کردید. شما از این زمینه که رشته تخصصیتان است کمک بسیاری به همنوع های خود میتونید بکنید.که شکر خدا استارت اولیه رو زدید. از این به بعد فکر کنم بهترین آرزویی که بشه کرد, بعد از موفقیت روز افزون, پشتکار شما باید باشه.
اگر بتونید مستمر این آموزش ها رو بگذارید و با کم و زیاد شدن نظرات فقط به کارتون ادامه بدید, به نتیجه ای که دارید میرسید.
من بعد از این مقدمات به شما میپیوندم.و سر کلاستون با افتخار میشینم.
راستی یه سوال برای آموزش کودک بینا, این بخشهای مقدماتی به نظرتون خوبه؟ یعنی از بریل و وسایل کمک آموزشی اینطوری استفاده کردید یا قصد استفاده اش رو دارید؟منظورم میتونه برای کودک بینا خوب باشه؟
ممنون و پاینده باشید.

سلام فرشاد عزیز،
جهت کنجکاوی فایل را دانلود و گوش کردم. از لحاظ فنی آن را بررسی کردم. اگر ناراحت نمی شوید این ایراد ها را در آموزش شما دیدم. اگر از اینکه ایراد های شما را می گیرم ناراحت می شوید حتماً بگویید تا دیگر اینکار را نکنم. با من راحت باشید. جسم من در ایران است و روحم اروپایی-آمریکایی فکر می کند. دوستان هم بدانند من قصد حاشیه سازی ندارم فقط دوست دارم آموزش درست داده شود. باز هم از اینکه به فکر همنوعان خود هستید کمال تشکر را دارم.
۱. تلفظ good afternoon را درست ادا نکردید.
۲. روز های هفته در کشور های دیگر از دوشنبه شروع می شود نه یکشنبه.

دوست خوبم خیلی خوشحال می شم که نظر بدی. حتما همیشه نظر خودتو بگو. من افتخار میکنم.
اما درباره روز اول هفته حق با شماست. من منظورم را خوب نتونستم بگم. اما درباره good afternoon زیاد نخواستم سخت بگیرم. چون در آینده تلاش می کنم به تلفظ بیشتر بپردازم. باز هم ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید