خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

فایل صوتی مصاحبه با بازیکنان و مربیان حاضر در دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر و دسته اول گلبال آقایان

دور برگشت از دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر و دسته اول گلبال آقایان، طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 اسفند در مشهد برگزار شد.
به گزارش ایران سپید:

در دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر گلبال آقایان، تیم آینده سازان تهران با 27 امتیاز قهرمان شد، بهزیستی اصفهان با 21 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و هیأت نابینایان استان اردبیل با 15 امتیاز سوم شد.
در مسابقات دسته اول گلبال آقایان نیز شهرداری بانه استان کردستان با 18 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت، هیأت نابینایان تویسرکان دوم شد و ابابصیر اصفهان عنوان سومی این مسابقات را از آن خود کرد.
در جریان و پس از پایان این مسابقات، با برخی از بازیکنان و سرمربیان تیمهای حاضر در این رقابتها به گفت و گو پرداختیم.
در ادامه، توجه شما را به این مصاحبه ها که در پنج بخش آماده شده است، جلب می کنیم.

در بخش اول، بازیکنان تیم آینده سازان تهران پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر گلبال، به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص این مسابقات پرداختند. همچنین با فریبرز بهبودی، مسئول این تیم نیز به گفت و گو نشستیم.

دانلود فایل صوتی مصاحبه با بازیکنان تیم گلبال آینده سازان و فریبرز بهبودی مسئول این تیم با حجم 19 مگابایت.

در بخش دوم، محمود یوسفیان سرمربی تیم آینده سازان تهران قهرمان و مهدی نباتی سرمربی تیم بهزیستی اصفهان نایب قهرمان مسابقات لیگ برتر گلبال آقایان در مصاحبه با ایران سپید از شرایط تیمهایشان در این مسابقات و ارزیابی کلی از وضعیت رشته گلبال در کشورمان پرداختند.

دانلود فایل صوتی مصاحبه با محمود یوسفیان و مهدی نباتی با حجم 16 مگابایت.

در بخش سوم، عبد الواسط ظهریان سرمربی تیم شهرداری بانه قهرمان و محمدکرم کلیوند سرمربی تیم هیأت نابینایان تویسرکان نایب قهرمان مسابقات دسته اول گلبال آقایان و آقای خمی، نایب رئیس هیأت ورزشی شهرستان بانه استان کردستان در مصاحبه با ایران سپید حاضر شدند.

دانلود فایل صوتی مصاحبه با ظهریان، خمی و کلیوند با حجم 15 مگابایت.

در بخش چهارم، با فریدون اسدی از پیشکسوتان گلبال کشور و عضو تیم شهید هرندی تهران در خصوص چرایی عدم حمایت شرکت ها از ورزش نابینایان و پتانسیل استان تهران در رشته گلبال صحبت کردیم.
همچنین با حمزه زهیری بازیکن سابق تیم مناطق نفتخیز جنوب و بازیکن کنونی تیم شهید هرندی تهران، در خصوص چرایی عدم شرکت تیم مناطق نفتخیز جنوب در مسابقات لیگ برتر به گفت و گو پرداختیم. مناطق نفتخیز جنوب سابقه 6 قهرمانی پیاپی در مسابقات لیگ برتر گلبال ایران را دارد که این تیم با سابقه، در این دوره از مسابقات لیگ برتر گلبال حاضر نشد.

دانلود فایل صوتی مصاحبه با فریدون اسدی و حمزه زهیری با حجم 10 مگابایت.

در بخش پنجم و پایانی، محمدرضا مظلومی رئیس و محسن جعفری دبیر فدراسیون نابینایان به مسائل جاری فدراسیون نابینایان و کم بینایان و تیمهای ملی اعزامی به مسابقات پارالمپیک ریو پرداختند.

دانلود فایل صوتی مصاحبه با مظلومی و جعفری با حجم 6 مگابایت.

امیر سرمدی

منبع: وبسایت ایران سپید

۴ دیدگاه دربارهٔ «فایل صوتی مصاحبه با بازیکنان و مربیان حاضر در دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر و دسته اول گلبال آقایان»

سلام به احمد، پریسیما و کاظمیان. ممنون از توجهتون.
به امید روزی که ورزشکاران نابینای رشته های مختلف ورزشی، از اعضای پویا و فعال محلمون بشن.
البته خیلی از ملی پوشای رشته های مختلف ورزشی رو میشناسم که میان و چراغ خاموش مطالب رو میخونن و میرن.

دیدگاهتان را بنویسید