خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

یه درد دل ترانه ای

سلام دوستان

من هم به نوبه ی خودم روز عصای سفید رو گرامی میدارم

در خدمتتون هستم با یک ترانه که درد دل من هم محسوب میشه

امیدوارم که کامتون رو تلخ نکنم

همیشه از خودم تعریف شنیدم , ولی حرف بوده و امضا نبوده

نمیدونی چی میگم آخه هیچ وقت , سر نخواستنت دعوا نبوده

یه چیزایی میگن که نیستم اما , میخوان زوری بگن تو فرق داری

یه جوری میگن از روشن دلی که , میترسم که بگن تو برق داری

یه جوری از ندیدن میگن انگار , که خیلی خوبه و یه امتییازه

یه جوری خوش به حالت میگن انگار , که دور از جونتون گوشام درازه

آره پشت سرم یه جورین که , مسلمون نشنوه کافر نبینه

ولی بازم تحمل میکنم چون , نگاه جامعه به من همینه

دیگه اصلا اهمیت نمیدم , به تعریفایی که در حد حرفه

آخه پای عمل که میشه انگار , سر خیلی آدم ها زیر برفه

۱۷ دیدگاه دربارهٔ «یه درد دل ترانه ای»

خب من نمیگم نابینایی خوبه. دوروغم بت نمیگم. نابینایی محدودیتیه که تو باش دس به یقه ای. امیدوارم با محدودیتهات بجنگی و هرگز تو زندگیت دست از تلاش برنداری. بیخود و بی جهتم تلاش نکن فکر ملتا عوض کنی. تو راه خودت رو برو. فهمیدن فهمیدن. نفهمیدنم به جهنم. تو تلاش خودت رو بکن و امیدوازم به هر چی میخوای تو زندگیت برسی.

سلام بزرگوار هیچی ندون چیه شما وقتی تشخیص دادید مشکل وزنی داره حتما پشتش یک دانایی هست ولی کاش گفته بودید کجاش چون اینو چند جا خوندم حتی توی اینستاگرامم گذاشتم دوستان شاعرم چیزی نگفته بودند که مشکل وزنی داره به هر حال ممنون از نظرتون

آقا رضا درودی دوباره، وقتت به خیر. بعضی جا هاش هجا های کشیده به جای بلند به کار رفته بود که واسه آخر هر مصراع اشکالی نداره اما واسه وسطش یه مقدار از نظر من که بازم تأکید می کنم هیچی بلد نیستم جالب نمی تونه باشه. خصوصاً اگه قرار باشه رو یه آهنگ سوار بشه.
اما اگه اجازه بدید من می خوام این شعر رو با آواز بخونم و در کانال اختصاصیم در سایت آپارات به اشتراک بذارم با ذکر نام خودتون.
اجازه هست؟

سلام و درود بر آقا رضا خان انصاری فرد واقعاً که شعرت عالی بود یعنی همه چیز رو توی این شعر به طور کامل دقیق و صحیح بیان کرده بودید واقعاً دید جامعه ما تقریباً نسبت به یه نبین و یا نبینک همین طوره و نمیدونم کی میخواد تغییر کنه به هر حال مرسی بابت این شعر زیبات من که از خوندنش لذت بردم روز عصای سفید هم گرامی شبت خوش و خدا نگه دار

یه جوری میگن از روشن دلی که , میترسم که بگن تو برق داری …. وااای خخخخ خیلی با نمک بود این بندش و بقیه هم که طنز تلخ اجتماعی…..
سلام و حالتون که ان شا الله خوب هست و اینکه جدا آفرین ذوق ادبی تون رو می ستایم و امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید.
راستی کاش کتاب دوچرخه تون رو هم اینجا با ما به اشتراک میذاشتید
همیشه شاد و سربلند باشید

سلام. قشنگه. گلایه مند و قشنگ. رهگذر رو لایک می کنم. با اجازه شما تبریک هم به مناسبت۲۳مهر بهتون نمیگم چون از نظر من این مناسبت تبریک نداره. ولی شما قشنگ می نویسید. کتاب دوچرخه! کو کجاست من می خوامش حسابی هم می خوامش!
منتظرم!
همیشه شاد باشید!

سلام رهگذر رو خودم هم لایک میکنم و جوابشون رو دادم که خودم هم همین تفکر رو دارم اما یه وقتا آدم دلش میگیره کتاب دوچرخه هم چشم به زودی غزل دوچرخه رو خدمتتون تقدیم میکنم البته این کتاب در حوزه هنری سراسر کشور موجود هست اما برای شما قطعا متنش مهم هست که به زودی مینویسمش موفق و شاد باشید راستی با این هم که امروز تبریک نداره کاملا موافقم

دیدگاهتان را بنویسید