خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

از برنامه فرمول یک در شبکه یک تا مستند سایه روشن در رادیو تهران

سلام به هم محلی های عزیزم.
خب به مناسبت 23 مهر امسال، دو برنامه ی دیگه با حضور نابینایان در صدا و سیما پخش شد که تا امروز فرصت نکردیم اونها رو برای دانلود قرار بدیم.

با توجه به درخواست برخی از کاربران در روز های گذشته مبنی بر قرار دادن برنامه فرمول یک با حضور امید هاشمی در محله، باید بگم شما میتونید این برنامه جذاب رو که شنبه 22 مهر از شبکه یک پخش شد رو
از اینجا
با حجم 43 مگابایت دانلود کرده و ببینید.
برنامه فرمول یک روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 تا 19 با اجرای علی ضیا به روی آنتن شبکه ی یک سیما میره و معمولاً در این برنامه، دو مهمون دعوت میشن که یکی در حوزه کاری خودش تونسته موفق بشه و دیگری نتونسته و اینا میان با هم بحث میکنن.

برنامه ی دیگه ای که اونم شنبه 22 مهر از رادیو تهران پخش شد، مستند سایه روشن بود.
در این برنامه، به دفتر تحریریه ایران سپید اومده بودن و با چند نفر از خبرنگاران این روزنامه صحبت کردن.
این مستند رادیویی رو هم میتونید
از اینجا
با حجم 16 مگابایت دانلود کنید.
جا داره از دو نفر تشکر کنم.
یکی سجاد آریانفر که فایل تصویری برنامه فرمول یک رو به دست من رسوند و دیگری شهروز حسینی که فایل صوتی مستند سایه روشن رو در اختیار من گذاشت.
امیدوارم این سری برنامه ها، صرفاً معطوف به روز جهانی نابینایان و هفته منتهی به اون نشه، بلکه در سایر روز های سال هم به این امر توجه بشه.
شخصاً به مدد همکارانم تلاش می کنیم سهم نابینایان در رسانه های دیداری و شنیداری رو بیشتر و بیشتر کنیم.

۹ دیدگاه دربارهٔ «از برنامه فرمول یک در شبکه یک تا مستند سایه روشن در رادیو تهران»

سایه روشن که خودش صوتیه.
اما فرمول یک، باید بگم مدت این برنامه ۴۵ دقیقست که با بیتریت ۱۲۸ mp3 هم میشه همین چهل و یکی دو میگ.
حتی اگه بخوام بیتریت ۸۰ هم بذارم باز نزدیک سی مگابایت میشه.
پس همینو دانلود کن و به خاطر ده میگ اختلاف معامله رو به هم نزن خخخخ.

سلام به امیر و باقی رفقا.
خب بالاخره فرصت کردم فورمول ۱ که امید عزیز مهمونش بود رو بشنوم البته کمی دیر بود اما به هر حال شنیدمو اتفاقا نقدهایی هم نسبت به اتفاقات این برنامه دارم.
اول اینکه طرح اولیه این برنامه که یه آدم موفق و یه آدم نه چندان موفق در یک حوزه رو به گفت و گو دعوت میکنه ایده خلاقانه ای که ما معمولا افشین حسینخانی رو از زمان حضورش در رادیو همیشه به عنوان یه آدم خلاق میشناسیم.
اما به نظرم این بار بهتر بود که در آستانه روز جهانی عصای سفید موضوعیت و محوریت برنامه رو کاملا به موضوع نابینایی و موفقیت یا عدم موفقیت در دنیای نابینایی اختصاص میداد اینطوری خیلی از تلاشهایی که امید هاشمی انجام داد تا حرفای نشنیده خودشو از دنیای نابینایی بزنه راحتتر شنیده میشد.
اینکه امید و محسن در مقابل هم قرار بگیرن تو این برنامه به نظرم یه چالش نابرابر بود چون امید خصوصیاتی داشت که محسن نمیتونست اونها رو درک کنه و دیدید که تماما موضع داشت در برابر امید و از طرف دیگه محسن شرایطی رو داشت که عملا امکان تحصیلش برای امید ممکن نیست در واقع بهتر بود که محسن رو با یکی مثل خودش و امید رو با یکی مثل خودش قیاث میکردند!
علی ضیا هم که با تمام احترامی که براش قائلم اصلا انگار نمیتونست بفهمه که چه اتفاقی داره تو برنامش میافته و مشغول شیطنتهای همیشگی خودش بود در کل اصلا اجرای علی ضیا رو نپسندیدم به نظرم اصلا اطلاعات لازم برای گردوندن این بحث رو نداشت و بیشتر به شکل مناظره های انتخاباتی داشت به اصتلاح سیخ رو منقل رو اینور و اونور میکرد
حیف شد که حرفهای خوبی که در لا به لای صحبتهای امید بود تو کشاکش انتخاب نادرست موضوع برنامه گم شد و شنیده نشد چرا که معتقدم این حرفها خودش به حد کافی چالش برانگیز بود اما واقعا حیف که شنیده نشد.
سپاس..

دیدگاهتان را بنویسید