خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

نرم افزار بِلایْنْدْگِرام از ابتدا تا امروز

سلام این پست از طرف آقای مصلحی مدیر بخش IT شرکت هوپاد گستر صنعت و سازنده نرم افزار blindgram منتشر می شود و ایشان از ابتدا تا امروز نرم افزار blindgram را برای شما شرح می دهند.

انتشار اولین نسخه بتا

اولین نسخه blindgram در تاریخ 6 آذر با قیمت 24500 تومان منتشر شد که در نسخه نهایی به مبلغ 10 هزار تومان کاهش یافت.

این نرم افزار اولین تلگرام دسترس پذیر برای نابینایان در ایران و حتی در جهان نام گرفت. به این دلیل که خود عزیزان نابینا توانستند آن را تست کنند.

بنا به در خواست آقای ندرلو لایسنس نرم افزار به مدت 48 ساعت رایگان در اختیار دوستان قرار گرفت و این مدت تست تا 25 آذر تمدید شد.

انتشار نسخه بتا دوم

نسخه 1 مشکلات فراوانی داشت و تنها لیست چت ها و متن پیام ها دسترس پذیر بودند و نسخه 2 در کمتر از 24 ساعت عرضه شد.

و نسخه 2 نیز مشکلاتی داشت و کمتر از 48 ساعت نسخه بتای سوم نیز عرضه شد

انتشار نسخه بتا سوم

بعد از 48 ساعت در تاریخ 12 آذر نسخه بتای سوم عرضه شد که خیلی از مشکلات نرم افزار رفع شده بود

انتشار نسخه بتا چهارم

در تاریخ 14 آذر بتای چهارم عرضه شد و تیم پشتیبانی blindgram هر چه سریعتر مشکلات نرم افزار را بر طرف می کردند و طقریباً این نسخه، نسخه کاملی بود

انتشار نسخه  1.0

این نسخه در تاریخ 22 آذر منتشر شد و تنها تغییری که نسبت به نسخه بتای چهارم داشت به نسخه 4.6.0 تلگرام آپدیت شد.

پس از انتشار این نسخه دوستانی که نسخه اندروید گوشیشان 4 بود نمی توانستند از این نسخه استفاده کنند به این دلیل نسخه 1.1 پس از 24 ساعت یعنی 23 آذر منتشر شد

انتشار نسخه  1.1

در تاریخ 23 آذر نسخه نهایی 1.1 منتشر شد که با استقبال چشم گیر کاربران مواجه شد

در این نسخه قابلیت خرید لایسنس هم اضافه شد و دوستانی که تا تاریخ 25 آذر لایسنس را خریداری نکرده باشند نرم افزارشان بصورت خودکار بسته می شود و زمان وارد شدن به نرم افزار درخواست پرداخت وجه و خرید لایسنس به آنها داده می شود

تغییرات blindgram از ابتدا تا امروز:

 1. بروز رسانی به نسخه 4.6.0 تلگرام
 2. امکان ارسال عکس به صورت گروهی (امکان اضافه شده به نسخه 4.6 تلگرام)
 3. امکان پین کردن پیام در کانال (امکان اضافه شده به نسخه 4.6 تلگرام)
 4. دسترس پذیری کامل زبان ها (همچنین اضافه شدن زبان فارسی)
 5. دسترس پذیری کامل لینک ها
 6. دسترس پذیری کامل دکمه های شیشه ای (در ربات ها)
 7. دسترس پذیری کامل کیبورد ربات ها
 8. دسترس پذیری کامل نتیجه جستجو در ربات ها
 9. دسترس پذیری کامل دانلود ها و آپلودها
 10. دسترس پذیری کامل پیام ها (مانند خوانده شده توسط کاربر مقابل، وضعیت دانلود شدن فایل ها، مدت زمان یک ویس یا ویدیو یا موزیک، و …)
 11. قابلیت نمایش پیام در پاسخ چه پیامی
 12. دسترس پذیری تعداد بازدید های یک پست
 13. دسترس پذیری ارسال ویس (لطفا ویس را قفل نکنید زیرا پس از قفل کردن تنها می توانید دکمه لغو را انتخاب کنید و هنوز این قسمت دسترس پذیر نشده است و همانند whats app ویس ارسال کنید)
 14. دسترس پذیری پیام های انتخاب شده
 15. دسترس پذیری فوروارد چند گانه (برای این کار پس از انتخاب گزینه فوروارد در لیست گفتوگو ها با استفاده از لانگ پرس می توانید چند گفتگو را برای ارسال پیام انتخاب کنید و وضعیت انتخاب شدن یا نشدن هر گفتگو مشخص می شود)
 16. دسترس پذیری توضیحات کانال (لینک های موجود در توضیحات دسترس پذیر نیستند)
 17. رفع مشکل گفتن غیر فعال (disable) در پایان هر آیتم (در پایان هر آیتم در لیست، کلمه لیست گفته می شود که به این معناست که این آیتم در یک لیست قرار دارد)
 18. دسترس پذیری کامل سازنده گروه و ادمین های گروه
 19. دسترس پذیری کامل مراحل ایجاد گروه (مشخص شدن افراد انتخاب شده و انتخاب نشده)
 20. امکان خرید لایسنس تا قبل از بسته شدن لایسنس در بخش تنظیمات بعد از گزینه زبان گزینه ارتقا به نسخه طلایی اضافه شده است که با زدن این دگمه وارد صفحه وب زرینپال شده و میتوانید با هر روشی که خودتان صلاح میدانید حتی استفاده از ussd  مبلغ 10 هزار تومان را واریز کرده و لایسنس خود را تهیه نمایید. فقط ذکر این نکته ضروری میباشد که اگر خواستید از USSD استفاده نمایید صفحه وب گوشی خود را نبندید.
 21. امکان باز کردن منو با تک ضربه روی پیام ها به جای دانلود کردن یا باز کردن اضافه شد( برای این کار از بخش تنظیمات بعد از فعال سازی به بخش پویا نمایی مراجعه شود)
 22. مشکل منو که با چت ها در هنگام سوایپ کردن قاطی میشد هم حل شد

چند نکته مهم:

– دیر آماده شدن نسخه نهایی: با توجه به بروزرسانی تلگرام به ورژن 4.6.0، دسترس پذیر کردن نسخه جدید زمان بیشتری از ما گرفت. ما می توانستیم با نسخه تلگرام 4.2.1 نسخه نهایی را در اختیار شما قرار بدهیم و لی با توجه به انتشار نسخه جدید تصمیم گرفتیم با نسخه جدید تلگرام نسخه نهایی نرم افزار blindgram منتشر بشود تا شما دوستان بتوانید از بروز ترین نسخه تلگرام استفاده کنید

– نرم افزار های بتا فقط تا جمعه صبح در دسترس هستند و باید همه امشب به نسخه 1.1 بروزرسانی کنند

توضیحاتی راجع به ذخیره شماره شما در سرور blindgram

شماره شما در سرور blindgram تنها به این دلیل ذخیره می شود که اگر این نرم افزار را به هر دلیلی از روی گوشی خود حضف نموده و دوباره نصب کردید یا از روی گوشی خود حضف نموده و بر روی گوشی دیگری نصب کردید پس از ورود شماره شما را شناسایی کرده و نیاز به ورود اطلاعات بیشتر یا خرید لایسنس و غیره نباشد. وگرنه شماره شما عزیزان برای ما هیچ گونه کاربرد دیگری ندارد و همچنین پیام های شما قابل پیگیری نیستند و ما به هیچ وجه به آنها دسترسی نداریم.

راه های ارتباطی با بِلایْنْدْگِرام

جدیدترین بروزرسانی ها از طریق کانال این برنامه قابل دسترسی هستند

همچنین دوستان می توانند نظرات پیشنهادات و انتقادات و مشکلاتی اگر در پرداخت هزینه لایسنس نرم افزار پیش آمد از طریق ربات blindgram با تیم سازنده در میان بگذارند.

شما عزیزان میتوانید غیر از کانال blindgram همیشه آخرین نسخه این نرم افزار را از وبسایت ما دانلود نمایید.

این نرم افزار در سامانه شامد (شناسنامه الکترونیکی محتوای دیجیتال)نیز ثبت شده است.

۳۱ دیدگاه دربارهٔ «نرم افزار بِلایْنْدْگِرام از ابتدا تا امروز»

سلام, من از اول تا همین امروز پیگیر این نرم افزار بودم, نرم افزار کامل و جامعی هست. با همه گوشیها تست شده و هیچ مشکلی نداره, پیشنهاد استفاده از این برنامه رو بهتون میدم همون طوری که می دونین تا دو شنبه می تونین به رایگان استفاده کنین, برید و حالش رو ببرید.

سلام خدمت شما. من هم از ابتدا تا الآن پیگیر نرم افزار بودم. هم اکنون لایسنس را خریداری کرده و استفاده میکنم بسیار بسیار هم خوشحالم از میزان دسترس پذیری این برنامه. به شما پیشنهاد میکنم این برنامه فوق العاده را دز دست ندید. با تشکر

با سلام من هم از ابتدای ورود نسخه آزمایشی اول تا الآن پیگیر این برنامه بودم و با تست هر نسخه در کنار تسترهای دیگه مشکلات رو شخصاً لیست کرده و به صفحه شخصی مهندس مصلحی عزیز میفرستادم, و مهندسین هم بزرگوارانه بهشون عنایت میکردند و در نسخههای بعدی برطرف میکردند, دیروز هم برنامه ۱.۱ رو خریداری کردم و خوشبختانه همزمان با من عده ی زیادی از بچههای هم استانی من نیز آنرا خریداری کردند چرا که نسخههای اولیه برنامه رو دیدند و اعتماد کامل داشتند, جالب بود که حتی کسانی که اندروید ۴.۴ داشتند هم چون نسخه آزمایشی ۴دستشون بود اعتماد داشتند و درجا خریدند, برادرم هم این نسخه رو خریداری کرده و مانند من کاملاً رضایت داره. در پایان عرائضم بازم از مهندسین, مصلحی, بادپا و طباطبائی تشکری جانانه دارم که با زحمات شبانه روزی خودشون این امکان رو برا ماها فراهم کردند که وارد تلگرامی بشیم که تا پیش از این برای ما یه رعیا بود! همچنین جا داره از تسترهای عزیزی که در این مدت با صبر و حوصله در کنار این عزیزان بودند هم تشکر کنم, خدا قوت. التماس دعا

دوستان انتخاب خرید را بر عهده ی خود بچه ها بزارید چراکه هم بلایندگرام معایبی‌ دارد هم تله لایت ولی در آخر هردو یک کار میکنند و یک هدف داشتند و اون هم دسترس پذیر کردن تلگرام بود چه فرقی بحال من یا دیگری داره که فلانی چی میخره تله لایت یا بلایند گرام بچه هارو با آگاهی تمام بزارید برند خرید کنند یکی از تفاوتهای اصلی تله لایت با بلایندگرام رو من بهتون میگم اینه که بلایندگرام لایسنس ییست در زمان خرید یعنی فقط میشه از یک شماره استفاده کرد یعنی واسه هر شماره ای که میارم باید پول بدم شاید بگید خب تغییر شماره ندند مگه میشه آدمیه بالاخره مشکلی پیش میاد و ناچارن باید شمارشو عوض کنه و خوبیش اینه که با این یک شماره میتونه رو هر گوشی که بخواد بلایند گرام رو نصب کنه اما تله لایت شما یه شناسه خودت تعیین میکنی و این شناسه خودتو میخری بعد خریدتم یه باره و هر چند شماره ای که خواستی میتونی بیاری در تله لایت و از اون شماره مورد نظرت استفاده کنی و معایب اگه بخوایی با شناسه تله لایتت از روی گوشی دیگه ای استفاده کنی باید حتما از پشتیبان کمک بگیری

سلام. وقت خوش. من به عنوان یک مدرس دانشگاه از جامعه نابینایان وظیفه خودم میدونم که از دست اندرکاران این برنامه و تستر های محترم آن تشکر فراوان داشته باشم. دست رس پذیر شدن این برنامه بسیاری از مشکلات مربوط به شغل این جانب از جمله ارتباط پیوسته با دانشجویان را حل کرد و گامی ارزنده خواهد بود در راستای برابری ارتباط موثر در مسائل شغلی و پژوهشی. یک تشکر ویژه هم دارم از جناب آقآی نوبختی هم به سبب انتشار این پست و هم از بابت آماده کردن فایل صوتی خرید برنامه و انتشار آن در سایت ها به امید فردا های بهتر

سلام من هم از سازندگان این برنامه تشکر میکنم
فقط یه سوال گفتید که طبق متن این برنامه به طرق مختلف امکان تغییر شماره داره منظورتون بدون خرید لایسنس جدید؟ اگه اینجوریه طرقش رو میتونید لطف کنید؟

سلام شما اگر به هر دلیلی نیاز به عوض کردن شماره خود در این برنامه داشتید میتوانید چه به صورت تلفنی و چه به صورت ربات blindgram و چه از طریق کانال این برنامه برای مهندسین این برنامه پیام گذاشته و شماره جدید خود را اعلام نمایید پس از این کار لایسنس شما از روی شماره قبلی حذف گشته و به شماره جدیدی که اعلام نموده اید منتقل میشود و شما میتوانید با شماره جدید از این برنامه استفاده فرمایید.

درود. خب همونطور که توی کامنتم توی پست سیروس گفتم، قصد دفاع از هیچ نرم افزاری رو ندارم. همونطور که سوالات پیش اومده ی توی ذهنم رو از تیم تللایت پرسیدم، از شما هم میپرسم. البته قبل از مطرح کردن سوالاتم، به رسم ادب، از معرفتی که برای ما گذاشتین تشکر میکنم. تا روز گذشته، چیزی حدود ۳۶۰۰ نفر از بچه های نابینا، از اپلیکیشن شما استفاده کردن. قطعا همونطور که فکر هک شدن برنامه به سر سیروس و دوستانش خورده، به سر شما هم خورده! یا این که به این فکر کردین که ممکنه از این ۳۰۰۰ نفر، ۳۰۰ نفر هم اپ شما رو خریداری نکنن! بلاخره یه برنامه نویس حرفه ای، باید قبل از انتشار برنامه اش، به هر احتمالی فکر کنه! ولی با این وجود، شما به ۳۶۰۰ نفر اعتماد کردین، و این کارتون قابل ستایشه! من و دوستانم به پاس همین لطف و معرفت، تا امروز چیزی حدود ۶ نسخه از بلایند گرام خریدیم، و اگه قرار باشه ۶۰۰ نسخه ی دیگه هم بخریم، قطعا بلایند گرام خواهیم خرید. و اما سوال من! خب! تا امروزتون که عالی بوده! حالا وقتشه که راجع به آینده صحبت کنین! برای آینده چه برنامه ای دارین؟ سیاست تللایت شاید در ظاهر، برای بعضیا کمی غیر منصفانه به نظر بیاد! ولی اگه منطقی بهش نگاه کنیم، به این میرسیم که خب! سیاستشون اینه که بعد از ۱۶ ماه قراره که برای آپدیت هاشون حزینه دریافت کنن! پس همین امر به ادامه ی راه دلگرمشون میکنه و وسط راه پروژه رو رها نمیکنن. حالا سیاست شما چیه؟ اگه قراره که تا آخر آپدیت ها رایگان باشه، برای حزینه کردن برای ادامه ی راه چیکار میکنین؟ چه تزمینی وجود داره که تا همیشه با خریدارانتون باشین و پروژه رو وسط راه رها نکنین؟ اگه هم قراره آپدیت ها پس از یه مدت پولی بشه، دقیقا زمان پولی شدنش کی، و حزینه ی دریافتی چقدر خواهد بود؟؟ مرسی.

سلام عرض میکنم خدمت جناب آقای ملکی این شرکت بدین دلیل پولی بابت ادامه کار دریافت نمیکنه که اولا تمامی افراد نابینا یکجا و همین امروز و فردا قرار نیست که این نرم افزار را خریداری کنند و خیلی ها هم پس از اینکه ببینند این نرم افزار چند ماهیست که خود داره کار میکنه و تند و تند آبدیت میده بیرون آن را خریداری میکنند. و همچنین برای مدیران این شرکت کیفیت و عابروی کاریشون و همچنین دعای دوستان نابینا خیلی مهمتر از هزینه ایست که بخواهند از بابت این نرم افزار در بیاورند و هیچگاه این نرم افزار را به عنوان یک پروژه تجاری بسیار خوب و پول در بیار نگاه نکرده اند. شاید به همین دلیل است که تا کنون صحبتی از پولی بودن آبدیتها نشده است.

سلام. اگه یه نفر مثل من دو تا خط داشته باشه که از تلگرام استفاده می کنن، مجبوره واسه هر کدوم ۱۰ هزار تومان پرداخت کنه؟ اگر این طور باشه از نظر من منصفانه نیست. شاید یکی دلش بخواد یه روز پیام های خط ایرانسلش رو چک کنه روز دیگه همراه اول یا رایتلش. لطفا شفاف سازی بشه ممنون میشم. پیروز باشید

سلام آقای علیپور من یک سؤال از شما دارم و اون این که چند نفر مثل شما هستند که همزمان بخواهندهر ۲ خطشون را چک کنند در این زمینه blindgram+ را شما میتونید نصب بکنید و برای هر کدام از خطوطتان یک لایسنس خریداری کنید ولی این را هم در نظر بگیرید که اگر به هر دلیلی گوشیتون عوض بشه یا با همین خطوط بخواهید در گوشی دیگری تلگرام را بالا بیاورید و … از این بابتها به مشکل نمیخورید.

سلام بر کمیل عزیز. بخش اول کامنتت تقریبا قانع کننده بود. ولی بخش دومش یه کوچولو آزارم میده. هم ما میدونیم و هم این عزیزان میدونن که کار کردن روی پروژه های این مدلی چقدر سخت و زمانبره. شاید الآن بشه با بار معنوی این قضیه کنار اومد! ولی ۲سال بعد، وقتی که رقیب داره برای هر آپدیتش پول میگیره و با دلگرمی کامل به کارش ادامه میده، این دوستان باید کاملا رایگان این پروژه رو ادامه بدند، و پا به پای تللایت برن جلو. آیا اون موقع هم میتونن این روحیه ی معنوی رو حفظ کنن،

سلامی مجدد خدمت شما آقای ملکی لازم میدونم خدمت شما عرض کنم که ابتدای این پروژه و دسترسپذیر کردن آن بله وقت زیادی از تیم توسعه دهنده آن میگیرد چه این نرم افزار و چه هر نرم افزاری ولی در ادامه و آبدیتهای آن فکر نمیکنم چون اصل کار انجام شده باشد اونقدر وقتی از آنها بگیرد. بیشتر از این هم والا من نمیدانم. انشا الله میپرسم و خدمتتان عرض میکنم. چشم

سلام خدمت شما متاسفانه تماس صوتی را که در ایران فیلتر کردند بجز برخی از isp ها ولی چشم من نظر شما را انتقال میدهم
ولی تا جایی که من با اطلاعات ناچیزم میدانم شدنی نیست زیرا کار کلید هوم از داخل اندروید تعریف میشود.

ضمنِ عرضِ سلامِ دوباره خدمتِ آقای نوبختیِ عزیز. درخواستی غیر فنی دارم از شما که امیدوارم به گوش سازندگان این برنامه بِرِسونید.
ببینید اگه نسخه ی blindgram+ هم موجوده برای اشخاصی چون من که حالا به هر دلیلی از دو خط استفاده می کنن یه تخفیفی قائل بشن بد نیست. خب پیش میاد که یه سِری افرادِ مغرض از عمد میان block می کنن اکانت یه شخص رو و مجبور میشی با یه خط دیگه تو تلگرام join شی یا یه خط مخصوصِ تبلیغاتِ کاری و یه خط هم مخصوصِ آشنایان باشه. واقعا پرداخت ۲۰ هزار تومان واسه چیزی که افرادِ بینا هیچ هزینه ای بابَتِش نمی پردازن کمی غیر منصفانه هست. شما خودتون هم از هم نوعان هستین و در این مورد کاش می شد قانع بشید که درسته ۲۰ هزار تومان مبلغِ چشمگیری نیست، اما خب واسه یه نرم افزارِ اندرویدی بالاست. پولِ یه گِلَس ضد خش و ضربه رو بِدی به یه نرم افزار که افرادِ بینا به صورت کاملا رایگان ازش استفاده می کنن؟
از طرفی ممکنه بالاخره یه روز تلگرام هم مثلِ viber و بیتاک به خاطره ها بپیونده. این طوری فقط سودی نصیب دست اندر کاران ایجاد نرم افزار شده و در مقابل در حقِ نابینایان اجحاف.
کاش اصلا می شد راجع به قیمت این دو برنامه با سازندگانشون مذاکره کرد و اون ها هم درصدی از این مبلغ رو کم می کردن. من به هر کی میگم نابینایان واسه استفاده از تلگرام باید این مبلغ رو بِدَن و نرم افزار رو تهیه کنن باور کنین اکثرا میگن چه خَبَرِ؟ ضمنا وقتی صحبت از زحمتی که پایِ این نرم افزارا کشیده شده می کنیم، یادمون نره که نرم افزارِ جاز و غیره و ذالِک هم پاش خیلی وقت گذاشته شده و در خارج از ایران رایگان نیست. چه طور ما دوست داریم نرم افزار هایی که زحمتشو غیر ایرانی ها کشیدن رایگان استفاده کنیم اما تا پایِ تولیدِ یه نرم افزار تو کشورمون توسط یه ایرانی باز میشه، همه براش دم می گیریم که آآآآآآی ملت این قدر غر نزنید پاش زحمت و وقت صرف شده ۱۰ تومان یا ۲۰ تومان که پولی نیست!
من منکرِ زَحَماتِ این عزیزان نیستم به هیچ وجه، دَستِشونم درد نکنه اما خب با پایین آوُردنِ قیمت هم مشتری های بیشتری جذب میشن، هم داستان هایی که واسه دات واکر پیش اومده بود واسه این نرم افزار پیش نِمیاد. پیروز باشید.

سلام جناب آقای علیپور من در مورد داستانهای داتواکر نمیدونم و هیچ ولی در مورد جاز که فرمودید این را در نظر بگیرید که قیمت جاز ۱۰۰۰ دلار هست و در ایران به هیچ وجه نمیشه همچین پولی را پرداخت کرد و همچنین درمورد تلگرام که میفرمایید که به هر کس که میگید نرم افزاری را که دیگران از آن به رایگان استفاده میکنند ما باید بخریم به نظر من البته به شخصه باز هم چنین نیست چون ما صرفا از خود نرم افزار تلگرام استفاده نمیکنیم و شما همین الان اگر وارد برنامه بازار بشوید و تلگرام را جستجو کنید میبینید که چه قدر تلگرام پولی هم داریم ولی اونها چون برای افراد بینا ساخته شده اند و تعداد بینایانی که اونها را خریداری میکنند نسبت به تعداد نابیناهایی که اینها را خریداری میکنند چقدر بیشتر است پس قیمت آنها ۵۰۰۰ تومان است و قیمت این نرم افزارها نسبت به جامعه هدف که نابینا ها باشند به نظر شخصه خود من زیاد نیست ولی چشم من پیام شما را انتقال میدهم.

مورد داشتیم طرف رفته درباره نرم افزار تله لایت ایراداتی گفته اونا هم زدن اون بنده خدا رو بلاک کردند. خخخ. مورد داشتیم طرف رفته تله لایت خریده پول واریز شده اما شناسه کار نکرده هیچ کس هم پاسخگو نبوده. درود بر شرف و مردونگی بلایندگرام که در قبال هر چیز پاسخگو هستند حتی پاسخ سوال رو با پیامک میفرستند رو مبایل

سلام عرض میکنم خدمت دوستان خواهشا اینجا به بحث در مورد نرم افزارهای دیگر نپردازید فقط ذکر این نکته را ضروری میدانم که همین اطلاع رسانی که در یکی دو مورد blindgram از طریق پیامک انجام داده را هم دوستان نابینا نسبت بهش اعتراض کردند و شاید دیگر این اطلاعرسانی ها فقط از طریق سایت انجام بشود.

سرکار خانم دکتر نرگس نیکخواه رئیس جامعه نابینایان و کم بینایان کاشان
با سلام و احترام
همانطور که مستحضرید تیم blindGram در شرکت هوپاد گستر صنعت، تا کنون نرم افزار blindGram را به طور رایگان در اختیار کاربران محترم نابینا قرار داده تا با استفاده از کلیه نقطه نظرات ایشان در ارتقا سیستم تلاش کند.
و هم اکنون با ۶۰ درصد تخفیف در قیمت، این محصول در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است. برای ایجاد تعاملی مثبت با جامعه نابینایان، این مجموعه در نظر دارد این محصول را به صورت رایگان در اختیار کاربران محترمی که احیاناً توانایی پرداخت آن را ندارند قرار دهد.
از آنجایی که شناسایی این افراد از طریق تیم blindGram مقدور نمی باشد، و با توجه به رعایت اصول اخلاقی در حفظ حرمت شخصی این کاربران، پیشنهاد می شود این افراد از طریق مدیران محترم کانونهای نابینایان کشور معرفی شوند و شماره آنها در اختیار ما قرار گیرد تا نسبت به فعال سازی لایسنس نرم افزار به صورت رایگان برای آنها اقدام کنیم.
ضمنا خواهشمند است این نحوه تعامل را حتی المقدور به کلیه مدیران کانون های نابینایان در سراسر کشور اطلاع رسانی فرمایید تا طبق هماهنگی یا دستور حضرت عالی و این سروران در این مسیر بکوشیم. قبلا از همکاری شما سپاسگزاری می شود.
با تشکر
دکتر محمد رضا مزدیان فرد، عضو هیات علمی دانشگاه کاشان و نایب رییس شرکت هوپاد گستر صنعت

مطلب اول که دیشب در کانال blindgram منتشر شده بود این مطلب میباشد. سلام دوستان
همون طور که قبلا هم گفته بودیم مهلت تست رایگان نرم‌افزار امشب به پایان میرسد و دوستان تا صبح وقت دارند لایسنس نرم افزار رو خریداری کنند.
عزیزانی که اقدام به خرید لایسنس نرم‌افزار نکنند صبح نرم‌افزار blindgram خارج خواهد شد و هنگام ورود شماره به شما اعلام می کند که لایسنس شما تایید نشد،
برای خرید اینجا کلیک کنید.
پس از کلیک کردن روی دکمه مربوطه به سامانه زرین پال وصل می شوید و طبق آموزش های قبلی می توانید پرداخت را انجام دهید.
چند نکته مهم:
پشتیبانی: این نرم‌افزار تا زمانی که تلگرام مجوز فعالیت در ایران را داشته باشد توسط شرکت هوپاد گستر صنعت پشتیبانی می شود، و برای بروزرسانی های بعدی نیازی
به پرداخت هزینه نیست و این شرکت متعهد به انجام این کار می باشد.
ارسال پیامک به کاربران نسخه های بتا blindgram: با توجه به این که ما اعلام کرده بودیم با انتشار نسخه نهایی، نسخه های بتا از کار می افتند، اما افرادی زیادی
کماکان از نسخه های بتا استفاده می کردند
با توجه به این که قصد از کار انداختن نسخه های بتا را داشتیم به همین دلیل با یک اطلاع رسانی عمومی سعی کردیم این عزیزان را آگاه کنیم.
این کار تنها یکبار اتفاق افتاد و سایر اطلاع رسانی ها فقط از طریق کانال
@blindGram
انجام می شود.
برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی بلایندگرام تنها از ربات
@blindGramBot
استفاده کنید
اگر در مراحل پرداخت هزینه لایسنس با مشکلی برخورد کردید یا به ربات پشتیبان پیام بفرستید یا در ساعات ۹ صبح الی ۹ شب با شماره ۰۹۰۳۶۷۸۸۳۴۶ تماس حاصل فرمایید

و اما مطلب دوم که در پاسخ به سؤال دیشب جناب آقای ملکی امروز صبح درون کانال blindgram منتشر گردید بدین شرح میباشد.
نامه ی دکتر مزدیان فرد نایب رئیس شرکت هوپاد گستر صنعت به خانم دکتر نیکخواه رئیس جامعه نابینایان کاشان:

سرکار خانم دکتر نرگس نیکخواه رئیس جامعه نابینایان کاشان
با سلام و احترام
همانطور که مستحضرید تیم blindGram در شرکت هوپاد گستر صنعت، تا کنون نرم افزار blindGram را به طور رایگان در اختیار کاربران محترم نابینا قرار داده تا با
استفاده از کلیه نقطه نظرات ایشان در ارتقا سیستم تلاش کند.
همانطور که می دانید تاکنون با ۶۰ درصد تخفیف در قیمت، این محصول در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است. برای ایجاد تعاملی مثبت با جامعه نابینایان، این مجموعه
در نظر دارد این محصول را به صورت رایگان در اختیار کاربران محترمی که احیاناً توانایی پرداخت آن را ندارند قرار دهد.
از آنجایی که شناسایی این افراد از طریق تیم blindGram مقدور نمی باشد، و با توجه به رعایت اصول اخلاقی در حفظ حرمت شخصی این کاربران، پیشنهاد می شود این
افراد از طریق مدیران محترم کانونهای نابینایان کشور معرفی شوند و شماره آنها در اختیار ما قرار گیرد تا نسبت به فعال سازی لایسنس نرم افزار به صورت رایگان اقدام
کنیم.
ضمنا خواهشمند است این نحوه تعامل را حتی المقدور به کلیه مدیران کانون های نابینایان در سراسر کشور اطلاع رسانی فرمایید تا طبق هماهنگی یا دستور حضرت عالی
و این سروران در این مسیر بکوشیم. قبلا از همکاری شما سپاسگزاری می شود.
با تشکر
دکتر محمد رضا مزدیان فرد، عضو هیات علمی دانشگاه کاشان و نایب رییس شرکت هوپاد گستر صنعت

دیدگاهتان را بنویسید