خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

اعلام نام برنده مسابقه مناسبتی روز و هفته کتاب و کتابخوانی برگذار شده توسط دانشکده روانشناسی محله نابینایان.

 

 

دو صد بدرود بر شما  هممحله ای های گرامی. خدمت حضور انورتان عارضم  مسابقه ای به مناسبت 24 آبان که روز کتابخوانیست برگذار شد و هفت نفر از علاقهمندان به مطالعه و مباحث روانشناسی ما را مفتخر به شرکت خود در این آزمون نمودند، که از همراهی صمیمانه ایشان بسیار سپاسگزارم. بانوی فرهیخته، خانم فاطمه جوادیان از بین این جمع  دانش دوست  توانست با 36 جواب  صحیح برنده این پرسش و پاسخ میان تفاوتهای زنان و مردان گردد،  و جایزه این رقابت شیرین را که برگ سبزیست تحفه درویش از آن خویش نماید.

با این امید که باز هم توفیق یابم تا کارهای مفیدی از این دست در محله به انجام رسانم ضمن تشکر از  آقای سعید درفشیان که کمک ایشان راهگشای اجرای این کار فرهنگی بود، پرونده این مسابقه را هم بسته و ممهور به آرزوی توفیق برای یکایک شما عزیزان میکنم.

سعادتمند و پایدار باشید.

۱۰ دیدگاه دربارهٔ «اعلام نام برنده مسابقه مناسبتی روز و هفته کتاب و کتابخوانی برگذار شده توسط دانشکده روانشناسی محله نابینایان.»

درود بر جوانمرد دانا.
از شما تشکر میکنم به خاطر معرفی و اشتراک این کتاب ارزشمند. کتابی که نویسندگانش راه درازی را برای کسب، تنظیم و انتشار مطالبش پیموده بودند. مطالبی که جزئیترین پیامهای زندگی را به ساده ترین بیان ممکن ارائه می نمود.
از این موفقیت احساس خوبی دارم. امیدوارم شما هم سرشار از بهترین احساسها باشید.
از تبریک دوستان هم بسیار سپاسگزارم.

سلام من هم تشکر میکنم که حضور داشتید و به ما افتخار شرکت در این مسابقه رو دادید. بله واقعا کتاب همینیست که شما توصیف کردید. خوشحالم که احساس خوبی دارید من هم خدمت شما تبریک عرض میکنم.

سلام جوانمرد دانا یه سوال کی مسابقه برگزارشد من نفهمیدم !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
وووووو سلام ویژه خدمت خانم جوادیان عزیزم تبرییییییییکککککک مبارکه مبارکه دست و جیغ و هورا … و اما گفتید حس خوب دارید پس آماده ی بارش نعمتهای خدا باشید شاد و پیروز باشید .

سلام. منم به خانم جوادیان به خاطر برنده شدن در مسابقه کتاب خوانی تبریک میگم و از جوانمرد هم به خاطر برگزاری چنین مسابقه مفیدی تشکر میکنم. گرچه من حوصله مطالعه جدیدا ندارم؛ ولی اگه چنین مسابقاتی همیشه برگزار بشه؛ خیلی خوبه.

سلام بر آقای جوان مرد خان دانا
حقیقتا بسیار بسیار سپاس گزارم از اقدامات و راهی که در پیش گرفتید
ای کاش من هم فرصتی و امکانی داشتم شما ها که زحمت هاش رو کشیده بودید حد اقل استفاده می کردم!
ولی خدا قوت بلند و عمیق و آرزوی موفقیت تون رو صمیمانه دارم
و به خانم جوادیان گرامی هم تبریک می گم و براشون آرزوی بهروزی دارم

درود
اول تشکر میکنم از شما بابت برگذاری همچین مسابقه ای که فواید زیادی داره.
من توی اون ساعت نبودم و نتونستم شرکت کنم. اما ناراحت نیستم چون اولا بعد از مدت ها تونستم یک کتاب رو کامل بخونم و لذت ببرم. و بعد خانم جوادیان برنده این مسابقه شدن. هر دوی این ها باعث خوشحالیه من شد.
منتظر مسابقات اینچنینی هستیم.
ارادت

سلام آقای استیری. ممنون از اقدام ارزشمند شما. من کتابو خوندم و بسیار هم یاد گرفتم. اما در حال حاضر ایران نیستم و به خاطر چند ساعت اختلاف زمان، نتونستم در مسابقه شرکت کنم چون باید سر کلاسم حاضر می شدم. در هر حال ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید