خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
پوستر سینمایی توضیح دار بعد از تو

سینمایی بعد از تو

سلام به علاقه مندان فیلم‌های توضیحدار، از جنس سینمایی.
امیدواریم که حسابی خوب باشید.
در شماره پنجم از سینما محله همراه شماییم با فیلم سینمایی «بعد از تو».
«بعد از تو»، فیلمی در ژانر خانوادگی، درام و رازآلود، به نویسندگی و کارگردانی «فرهاد نجفی» و محصول سال 1398 سینمای ایرانه.
فیلم سینمایی «بعد از تو» با نام انگلیسی (One Night In Tehran) در تور جشنواره‌های بین‌المللی خودش در پانزده جشنواره نامزد، و در این میان یازده بار موفق به دریافت جایزه شده، که می‌تونیم به جایزه بهترین بازیگر مرد برای «مهدی حسینی» از جشنواره «کویین پالم» آمریکا، «بهترین بازیگر زن» برای «مینا وحید» از جشنواره «فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو» و «بهترین فیلم و فیلمبرداری» از جشنواره بین‌المللى «سالنتو» نام برد.
داستان این فیلم حول محور زندگی دختر جوانی می‌گرده که به دنبال خوشبختی در هرج و مرج این جهان پرسه می‌زنه. یک روز این دختر سوار یک تاکسی میشه، غافل از اینکه زندگیش قراره برای همیشه دستخوش تغییر بشه.
از بازیگران حاضر در این فیلم میشه به «مینا وحید»، «تیرداد کیایی»، «محمد مهدی حسینی»، «نیلوفر پارسا»، «بابک قادری»، «رضا بادامچی» و «نادیا نجفی» اشاره کرد.
روایت و تدوین این فیلم شنیدنی به ترتیب به عهده خانم‌ها فرناز امیری و فاطمه خلیلی بوده که پیش از باکس دانلود و پخش آنلاین این اثر صمیمانه از هر دو عزیز تشکر می‌کنیم و برای تمامی شما از درگاه خداوند دو جهان خوشبختی دو جهان را خواهانیم.

باکس دانلود به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم «بعد از تو»