سینما محله، شماره 9: فیلم سینمایی مکان ساکت 2، به صورت توضیح‌دار، اختصاصی محله نابینایان

سلام به عزیزان محله‌ی نابینایان. امید که بهترین ها به نام و به کامتون باشه. خبرهای خوش برای دوستداران فیلم و سریال همچنان ادامه دارن و به یاری خدا همچنان ادامه خواهند داشت.
فیلم سینمایی مکان ساکت رو احتمالا همه یادمون هست. فیلمی تقریبا صامت که هم به خاطر داستانش مورد توجه واقع شد و هم به خاطر تفاوتش. جنبه‌ی متفاوتش سکوتی بود که تقریبا در تمام فیلم جریان داشت و اینکه چنین محصولی به صورت توضیحدار در محله پخش شد حسابی نظرها رو به خودش جلب کرد.
مکان ساکت1رو پیش از این با هم دیدیم و این بار نوبت ادامه‌ی این داستان شنیدنی در شماره بعدیه.
خاطرمون هست که بر اثر هجوم هیولاهای نابینا به دنیای انسانها، بشر دچار دردسر بسیار بزرگی شد و برای در امان موندن ناچار به سکوتی حیاتی اما شکننده فرو رفت. گاهی این سکوت به حسب تصادف می شکست و هیولاها عامل ایجاد صدا رو پیدا و شکار می کردن و این قصه ادامه داشت.
در بخش اول فیلم سینمایی مکان ساکت، با خانواده ای همراه شدیم که برای حفظ خودشون در خانه با خطر رو به رو شده و جنگیدن. و در بخش دوم این فیلم همچنان همراه اون خانواده ادامه‌ی داستان رو در پیش می گیریم. خانواده ای که برای فرار از خطر مجبور میشن از خونه خارج بشن و در جریان این جنگ و گریز برای حفظ بقا، می فهمن که در جهان ناشناخته‌ی بیرون خطرهایی به مراطب بزرگتر و وحشتناکتر از پیش در انتظارشونه و، …
فیلم مکان ساکت 2، به کارگردانی «جان کرازینسکی»، در ژانر علمی-تخیلی، درام و وحشت، و محصول سال 2020 سینمای آمریکاست. ایفای نقش بازیگرانی چون «امیلی بلانت»، «میلیسنت سیموندز» و «جان کرازینسکی» هم به افزایش شهرت این فیلم کمک بزرگی کرده.
این فیلم در تاریخ جمعه، 26 آذر از رادیو اینترنتی محله‌ی نابینایان و در تیمتاک محله پخش شد و امروز و در این پست قراره که لینک دانلودش برای علاقه مندان به دریافتش گذاشته بشه.
جا داره که پیش از قرار دادن لینک دانلود فیلم سینمایی مکان ساکت 2، از عوامل سینما‌محله‌ی نابینایان که در تدوین و تنظیم و آماده سازی و ارائه‌ی این کار و کارهایی از این قبیل نقش داشتن و دارن تشکر کنیم و همینجا به راوی فیلم مکان ساکت 2، خانم فرناز امیری و تنظیم کننده‌ی کار مورد بحث، خانم فاطمه خلیلی خدا قوت بگیم.
و بعد از تمام اینها و دعا برای رسیدن مثبتترین حس‌ها به دل‌های گرمتون، می‌رسیم به لینک

باکس دانلود فیلم سینمایی مکان ساکت 2 به صورت توضیح دار  به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم سینمایی توضیحدار شده‌ی مکان ساکت 2!

 

شما همچنین میتوانید 8 شماره قبلی از سینما محله را از طریق لینک های زیر دریافت کنید:

 

سینما محله شماره 1: در دنیای تو ساعت چند است؟
سینما محله شماره 2: عصر یخبندان
سینما محله شماره 3: خشم مردانه
سینما محله شماره 4: شنای پروانه

سینما محله شماره 5: بعد از تو

سینما محله شماره 6: خورشید

سینما محله شماره 7: مکان ساکت 1

سینما محله شماره 8: شیفت شب

ایام تا همیشه به کامتون!

درباره محسن صالحی

محسن صالحی هستم, متولد 11 آبان 1369 و ساکن شهرستان سمیرم. به علت بیماری RP از سال 93 تا 94 با افت شَدید بینایی رو‌به‌رو شدم و در حال حاضر فقط تشخیص نور دارم. جهت ارتباط و ارسال پیشنهادات و همکاری با برنامه هات گوش کن, با آیدی تلگرام @HotGooshkon1 و ایمیل HotGooshkon@Gmail.Com در تماس باشید.
این نوشته در اختصاصی محله نابینایان: فیلم و سریال توضیحدار, پادکست, صوتی, فیلم های توضیح دار ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید