تورنمنت spades به پایان رسید. تیمهای اول تا چهارم مشخص شدند! حتما کلام پایانی من رو هم بخونید!

سلاااام به همه ی شما کاربران و بازدیدکنندگان محله.

راستش خیلی وقت بود که میخواستم همون طور که مسابقات اسکوپا در فضاهای مختلف به صورت لیگ برگزار میشد، یه تورنمنت spades بازی مورد علاقه ی خودم در playroom برگزار کنم.

یه هدف دیگه ای هم که داشتم این بود که بچه ها بازیهای دیگه ی playroom که بسیار متنوع و چه بسا جذابتر از اسکوپا هست رو هم یاد بگیرن.

این شد که به فکر برگزاری یک تورنمنت spades, توی فضای تیمتاک محله افتادم.

امیدوارم به هممون حسابی خوش بگذره و همون طور که من همیشه از spades بازی کردن لذت میبرم، شما هم حالشو ببرید و جایزه قَشَنگِه گیرتون بیاد!

به صورت مختصر قراره چی کار کنیم؟

ما  به طور کلی چندتا کار باید انجام بدیم که به ترتیب عبارتند از:

1. ثبت نام برای مسابقات.

2. آموزش برای همه ی کسایی که مایل به شرکت کردن در مسابقات هستن اما spades تا حالا بازی نکردن.

میتوانید آموزش بازی spades را که قبلا توسط دوست بسیار عزیزم مسعود ملایی  ضبط شده از:

اینجا

 

دریافت کنید و گوش بدهید.

 

 

3. یه آموزش یا رفع اشکال لایو در تیمتاک.

که از اینجا میتونید دانلودش کنید،

 

 

4. و در نهایت، شروع مسابقات!

 

تیمهای مشخص شده توسط سرگروهها

همانطور که گفته شده بود ما تیمها را بر اساس رنکینگ playroom رده بندی کرده و در دو سید به صورت دو جدول مجزا مشخص کرده ایم. در جدول شماره یک تیمهای سید یک، و جدول شماره دو تیمهای سید دو قرار دارند.

جدول تیمهای سید اول مسابقات

نام تیم نام سرگروه بازیکن یا بازیکنها رده ی تیمی به لحاظ رنکینگ سرگروه در playroom
آرمان هادی عشقی محمدحسین قزل سفلی، مهدی قادری 1
پرسپلیس احمدرضا میرزایی ایرج فیضبخش، محمدرضا صداقت 2
امید عبدالله کَهنه زاد علیرضا ایزدی 3
jupiter احمد حیدری ارغوان حُمَّسی 4
لیورپول حسین آذری زهرا کیانی 5
رئال مادرید مهدی حیدری پویا آذری، سعید عُقبا 6
مدافعین کیئِف سمانه کریمزاده مهدی اشتری، سعید پناهی 7
ace spades هادی حیدری سامان بهمنی، نادر سنجری 8

 

جدول تیمهای سید دوم مسابقات

نام تیم نام سرگروه بازیکن یا بازیکنها رده ی تیمی به لحاظ رنکینگ سرگروه در playroom
بارسلونا مسعود ملایی فاطمه خلیلی، عباس زمانی 9
اروند علی خانی فرحان کرمی، سید اسماعیل کیانی 10
two of spades سعید درفشیان امیرمحمد رمضانی، رومینا پورخان 11
darman علیرضا نصرتی آرمان ایزدی 12
زاگرس سکینه غفارپور سجاد سنجری 13
البرز علیرضا صالحی ابوالفضل سعیدیفر، علیرضا کریمی 14
grenade نصیبه زارع پریسا محمدی، حسین بَلوَردی 15
استقلال شهاب فُروزِش سید مجتبی مرتضوی، مصطفی انصافی 16

 

 

در واقع ما فرمول مسابقات را به صورت 16 تیمی در نظر گرفته ایم که سرگروههایی که تعیین شده بودند  میتوانستند از میان افراد ثبت نامی که همه سطح متوسط و یا مبتدی داشته اند  همتیمی انتخاب کنند.

در جریان تیمبندیها یکی از سرگروهها تصمیم به انصراف از مسابقات گرفت. ما خانم سمانه کریمزاده را که در ثبت نام محدود تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده بودند به عنوان سرگروه جایگزین کردیم.

جدول برگزاری مسابقات

دور یک هشتم نهایی

شماره ی بازی تیمها تاریخ ساعت
1 رئال مادرید232، darman466 سه شنبه، 10 اسفند 1400 18:30
2 آرمان458، استقلال184 سه شنبه، 10 اسفند 1400 18:30
3 پرسپلیس237، بارسلونا519 سه شنبه، 10 اسفند 1400 20:30
4 Ace spades23, two of spades502 سه شنبه، 10 اسفند 1400 20:30
5 امید517, اروند منفیِ 28 چهارشنبه، 11 اسفند 1400 18:30
6 Jupiter منفیِ 25, زاگرس464 چهارشنبه، 11 اسفند 1400 18:30
7 مدافعین کیئِف127، البرز501 چهارشنبه، 11 اسفند 1400 20:30
8 لیورپول197, grenade485 چهارشنبه، 11 اسفند 1400 20:30

 

دور یک چهارم نهایی

شماره ی بازی تیمها تاریخ ساعت
1 darman453، grenade157 پنجشنبه، 12 اسفند 1400 18:30
2 آرمان459، البرز منفیِ 111 پنجشنبه، 12 اسفند 1400 18:30
3 بارسلونا344، زاگرس462 پنجشنبه، 12 اسفند 1400 20:30
4 two of spades389، امید485 پنجشنبه، 12 اسفند 1400 20:30

دور نیمه نهایی

شماره ی بازی تیمها تاریخ برگزاری ساعت
1 darman314, امید459 جمعه، سیزدهم اسفندماه 1400 18:30
2 آرمان156، زاگرس450 جمعه، سیزدهم اسفندماه 1400 20:30

 

دور نهایی

تیمهای امید و زاگرس با شکست حریفانشان در بازیهای نیمه نهایی موفق به صعود به مرحله پایانی شدند و تیمهای آرمان و darman بازی رده بندی را برگزار کردند. آرمان با نتیجه ی 455 به 403 darman را شکست داد و به عنوان سومی این دوره از مسابقات رسید. با تصمیم مدیر محله ی نابینایان، darman نیز جایزه ی تیم سوم را به دلیل شایستگی و بازی زیبا در بازی رده بندی  دریافت کرد.

دیدار پایانی نیز بین تیمهای زاگرس و تیم امید که خودم هم سرگروهش بودم برگزار شد که توی یه بازی فوووق العاده جذاب توی راند آخر ما تونستیم تیم خوب و دوست داشتنی زاگرس رو با نتیجه ی 473 به 357 شکست بدیم و قهرمان این دوره بشیم. جا داره به خودمون و بخصوص دوست عزیزم علیرضا ایزدی تبریک بگم خخخ.

و اما جاییزه قشنگه چیه؟

 

برای تیم اول یعنی تیم امید مبلغ 5000000 ریال، تیمِ دوم یا همون زاگرس 3000000 ریال، و تیم سوم که میشه آرمان 2000000 ریال در نظر گرفته شده است.

کلام پایانی.

خب. اینجای پست رو دیگه مسعود نمینویسه خودم مینویسم. اول خوشحالم که تونستم این تورنمنت رو برگزار کنم و از اون بهتر خوشحالم که تونستم به هدفم برسم و خیلیها spades رو یاد گرفتن.

بعدشم از همه  کسانی که بهم کمک کردن تا این تورنمنت به بهترین شکل ممکن برگزار بشه تشکر میکنم از جمله همین مسعود عزیز که از اول تا آخر تورنمنت کنارم بود. چه در ویرایش پست. چه در قرعه کشی و چه در داوری مسابقات. همینطور از احمد حیدری به دلیل کمک کردن در داوری بعلاوه اسپانسریِ مسابقات. از هادیِ عشقی به دلیل کمک در داوری و از محمد حسین قزل سفلی به دلیل نوشتن برنامه کمک به داوری تشکر میکنم و امیدوارم همه این عزیزانی که بالا گفتم در همه مراحل زندگیشون موفق باشن. همچنین یه تشکر ویژه میکنم از محسن صالحی مدیر محترم محله که به ما اجازه دادند از فضای تیمتاک محله برای برگزاری مسابقات استفاده کنیم.

از همه کسانی که ثبت نام کردند اما برای شرکت در مسابقات انتخاب نشدند هم عذر خواهی میکنم و امیدوارم در تورنمنتهای آینده شرایط بهتری را فراهم کنیم.

بسیار امیدوارم spades برای شما دوستان عزیزم جذاب باشه.

 

happy gaming!

درباره عبدالله کَهنه‌زاد

من عبدالله کَهنهزاد متولد ۲/۱۱/۱۳۸۵ در شهر جناح استانه هرمزگان در حاله حاضر ساکن شیراز، و علاقهمند به بازی‌های رایانه‌ای و غیر‌رایانه‌ای هستم. جهت ارتباط با من از ID تلگرامی @gfg33 استفاده کنید.
این نوشته در آموزش, آموزش های رایگان, اطلاع رسانی, بازی, صوتی, کودکان و نونهالان, مسابقه ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

9 Responses to تورنمنت spades به پایان رسید. تیمهای اول تا چهارم مشخص شدند! حتما کلام پایانی من رو هم بخونید!

  1. 1
    سید کیان says:

    سلام بشما هممحله ای نوجوان. جهت اینکه باعث و مشوق من در یادگیری این بازی شدید ممنونم. از آقا مسعود هم بخاطر تهیه و تنظیم فایل آموزشی جذابشون برای این بازی متشکرم. من فرم ثبت نام را دوبار تکمیل کردم آقا عبد الله لطفا دومی را که میزان مهارت را بلدم بطور متوسط لحاظ کنید. آقا مسعود در آموزششون به ۳ مدل بازی spades یعنی normal: no hell و quickfand اشاره نکرده اند که کدام بازی رایجتر است. من نوع بازی normal را انجام میدهم. البته درحد متوسط مایل بخوب بازی میکنم. شما دوست من پاسخ دهید انتخاب مدل بازی من آیا صحیحست؟ درمورد ۲ مدل دیگه هم لطفا توضیح دهید. سپاس. پیروز باشید.

  2. 2
    کیسکانی says:

    سلام آموزش روز یکشنبه ساعت چنده

  3. 3
    کریم زاده says:

    سلام من بدون ورود با نام کاربری ثبت نام کردم ثبت شده یا دوباره فرم رو پر کنم

  4. 4
    رومینا says:

    سلام. من نمیتونم فرم رو ارسال کنم. میگه ارسال پیام شما با مشکل مواجه شد

  5. 5

    سلام عبدالله جان. دمت داغ برای برگزاری این مسابقه. همچنین دم مسعودم داغ. ضمنا حریف کله گنده میطلبم.

دیدگاهتان را بنویسید