خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
سینمایی توضیح دار گشت و گذار در جنگل

سینمایی Jungle Cruise 2021

یاران و همراهان سلام. امیدواریم که در لحظه‌لحظه عمر آرامش زینت دل‌هاتون و لبخند صفای چهره‌هاتون باشه!

در این دیدار قراره گشت و گذار در جنگل رو داشته باشیم و با یک دسته قهرمان به کشف نادیده‌ها بریم.

پیش از شروع گشت و گذار این نوبتمون کمی توضیح شاید بد نباشه.

گشت و گذار در جنگل اسم فیلم سینمایی این باره که توسط عوامل سینما‌محله نابینایان توضیح دار شده و آماده ارائه به شما عزیزانه. امید که از همراهی با ماجراهای این فیلم مهیج لذت ببرید.

فیلم سینمایی «گشت و گذار در جنگل»، به کارگردانی ژاومه کویت سرا، محصول سال 2021 کشور آمریکا، در ژانر اکشن-ماجراجویی و ساخته شده در کمپانی دیزنیه.

داستان از این قراره که دکتر لیلی هوتون به همراهی و کمک کاپیتان کشتی، فرانک وولف، با یک قایق کوچیک برای پیدا کردن درختی کهنسال با قابلیت درمانی بالا و عجیب، راهی سرزمین اسرارآمیز آمازون میشن. عملیات اکتشافی این جویندگان در صورت موفقیت می‌تونه تغییرات بسیار بزرگی در آینده دارو و درمان در کل جهان ایجاد کنه. و در جریان این سفر و این اکتشاف…

امیلی بلانت، دوئین جانسون راک، جسی پلمونس، جک وایتهال، ورونیکا فالکون، ادگار رامیرز، پل جیاماتی و پایپر کالینز در این فیلم نقش‌آفرینی داشتن.

فیلم سینمایی توضیح دار شده گشت و گذار در جنگل، در ساعت 22، 10 شب جمعه 30 اردیبهشت 1401 از رادیو اینترنتی محله نابینایان برای علاقه مندان پخش شد و امروز، جمعه، 6 خرداد 1401 لینک دانلود این اثر هیجان‌انگیز برای عزیزانی که خواهان دریافت و دانلود این کار هستن در همین پست قرار می‌گیره.

جا داره که از عوامل تدوین و تنظیم این اثر جذاب برای محله نابینایان، راوی دوست گرانقدر محله، آقای عباس مرزبان، تدوین‌کننده هممحلی خوبمون آقای عباس زمانی، و نویسنده متن خانم معصومه نیکخواه تشکر کنیم.

باکس دانلود به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم «گشت و گذار در جنگل»