دسته‌ها
اخبار برنامه های رادیویی ویژه نابینایان شعر صحبت های خودمونی

دانلود نهمین برنامه ی زندگی ادامه داره

سلام امیر خوبی؟
سلام خوبم مرسی شما؟
تو چی کار داری من کی هستم حرفاتو بزن برو با بچه های گوشکن کار دارم
آخه تو کی هستی؟
بیخیال امروز چه خبر از جامعه ی نابینایان
مهمترین خبر امروز بر میگرده به مجمع انتخابات فدراسیون نابینایان که بعد از 225 روز سرپرستی امروز رئیسشو شناخت.
جدی میگی؟ خب کی رئیس شد. تو هم در مجمع امروز بودی؟
آره منم بودم 42 نفر اعضای مجمع بودن که پس از رأیگیری محمدرضا مظلومی با 24 رأی به عنوان رئیس فدراسیون نابینایان انتخاب شد. سعید لواسانی هم 15 رأی آورد و عباس دشتی 2 و عباس حدادیان هم یک رأی آوردن.
خب حالا اگر حرفات تموم شده برو که من با گوشکنیا کار دارم.
بیا برو بینم بچه میخوام نهمین برنامه ی زندگی ادامه داره رو بذارم تا بچه ها دانلود کنن.
خب بدو دیگه من کارشون دارم.
اگر خیلی کارت واجبه برو تو گوشکن به عنوان نویسنده ثبت نام کن و پست اختصاصی بذار و با بچه ها حرفاتو بزن. گوشکن برو بچه های با صفایی داره
باشه پس تو برنامت رو بذار واسه دانلود منم همین الان میرم ثبتنام میکنم میام اینجا تا با بچه ها یه مسئله ی مهمی رو در میون بذارم
به سلامت.
خب دوستان عزیز گوشکنی امروز نهمین و بهتر بگم آخرین برنامه ی زندگی ادامه داره در فصل پاییز هم پخش شد.
گفت و گو با آقای امیرانی در خصوص مناسب سازی شهری و مصاحبه با یکی از نابینایان موفق در رشته تئاتر از بخش های این برنامه است.
شما میتونید آخرین برنامه ی ما در فصل پاییز رو از
اینجا
با حجم 13 مگابایت دانلود کرده و گوش کنید.
با مساعدت شما عزیزان و پیگیری این طرح تا پایان زمستان 92 مهمان وجود گرم شما خواهیم بود.
فدای همتون
امیر

Avatar photo

از امیر سرمدی

فعال رسانه ای نابینایان، متولد اول بهمن 68 و ساکن تهران.
یه پسر چهار ساله به اسم آرمان و یه دختر هفت ماهه به اسم باران دارم.
امیدوارم شما هم محلی ها هم هرجا که هستین، حال دلتون خوب باشه.

8 دیدگاه دربارهٔ «دانلود نهمین برنامه ی زندگی ادامه داره»

سلام.
این دفعه دیر کردی؟!
گرچه خوش به حال من شد که از غفلت بقیه استفاده کردم و اول شدم.
امروز برنامه رو از تلویزیون با گیرنده‌ی دیجیتال شنیدم و از اون‌جایی که با هدفون نشنیدم, خیالت راحت که در مورد صوت و مشکلات احتمالی اون هیچ اظهار نظری نمیکنم.
شایدم اصلا مشکلی نداشته هان؟!
بگو کی یه برنامه‌ی رادیویی رو با هدفون گوش میده!؟
هر کی هست حتما میخواد به هر نحوی شده یه گیری بده!
این یارو احتمالا یادش رفته که یه زمانی موج FM نبود و خودش مجبور بود, کلی بگرده تا یه صدایی از ته چاه با کلی خش خش به گوشش برسه و تازه تو چنین لحظاتی ذوق مرگ هم میشد.
اون وقت حالا میاد با هدفون گوش تیز میکنه تا صدای تکون خوردن یه ورق کاغذی چیزی رو تو هوا صید کنه و بگه نویز داشتین.
بلدم نیست حرف بزنه!
یکی نیست بهش بگه یعنی چی اون وقت حالا!
یا اون وقت یا حالا!
خلاصهش این که امروز برنامه‌تون عالی بود و چیزی گیر ملا بونه گیر نیومد.
این شد که مجبور شد به خودش گیر بده! اونم اساسی!
دست مریضاد!

درود! بنده هم برنامه های شما را دانلود کرده و میگوشم! چند بار خواستم نظر دهم، ولی برنامه ی بعدی را که میگوشیدم میدیدم که مشکل رفع شده! اما یه نظر: اگه لطف کنید با افرادی که تماس میگیرید با تلفن ثابت باشه که صدا شفافتر و رساتر و زیباتر و… باشه!در ضمن من سعید بونه گیر نیستمها!بلکه اول پامو کردم تو کفش شهروز که بخش مهمان خانه را با تماس با مبایل خراب میکنه! آهای شهروز بهانه نیار فایده نداره، صحبت فقط با تلفن ثابت ثابتثابت ثابت ثابت من دارم با اکو صحبت میکنم! تلفن ثابت ثابت ثابت ثابت ثابت ثابت…

پژوجان. عزیزم. من وسط اتوبوس طرف رو گیر آوردم باهاش صحبت کنم. تلفن ثابت از کجا بیاره بدبخت. ولی خداییش به جز 2 3 مورد همه ی تلفنها تا اونجایی که شده ثابت بوده. این مورد هم قرار بود ثابت باشه. یه کار ناگهانی برای طرف پیش اومد که مجبور شد بره جایی و مجبور شدیم توی اتوبوس باهاش صحبت کنیم. آقا راستی سایز کشت چنده؟ نزنه پاتو یه وقت؟

سلام آقاي سرمدي
چطوري بگم يه زحمتي داشتم براتون …. چند وقت ديگه مسابقات قهرمان كشوري شطرنج هست و استان ها فرصت داشتند تا فكر كنم بيست سوم آذرماه اعلام آمادگي كنند …. يكي از دوستاي كرماني من هم كه از بچه هاي شطرنجي خوب هستند مي خواستند اين مسابقات رو باشند اما متأسفانه هرچي به مسؤول هيأت ورزشي استانشون اصرار و خواهش كرده بودند اونها به بهانه اينكه شما كه مقام نمياريد حاضر نشده بودند اعلام آمادگي كننند و اونها رو براي مسابقه بفرستند حتي من به دوستم پيشنهاد كردم بهشون بگند كه فقط اونها اعلام آمادگي كنند و اگه مشكل مسائل مالي هست چون مسابقات قهرمان كشوري جز هزينه رفت و برگشت هزينه ديگه اي تقريباً نداره خودشون حاضرند با هزينه خودشون برند مسابقه كه اين مدل هم قبول نكردند! … گفتم شايد شما بتونيد اين وسط كسي رو تو فدراسيون به ما معرفي كنيد تا بتونيم مشكلمون “يعني مشكلشون” رو باهاشون مطرح كنيم يا نمي دونم ….
جداً شرمنده راه ديگه اي براي پيدا كردنتون نمي شناختم كه اينجا گفتم
البته اين هم يه طورايي يكي از مسائل گريبان گير ما نابيناها هست كه يه كم ريز هست ولي قابل مطرح شدن و پيگيري هست
مشكلاتي كه بعضي از هيأت هاي ورزشي دارند كم كاريها يا اصلاً بي كاري هاشون و از طرف ديگه بچه هايي كه خودشون با هزينه خودشون ورزش رو رها نمي كنند اما زمان مسابقه اين مشكلات و مشكلات مشابه و غير مشابه پيش مياد….

سلام نخودی عزیز
دشمنت شرمنده
اسم و شماره ی تلفن این دوستت رو به همراه اسم و شماره تلفن اون مسوولی که گفته شما که مقام نمیارین نمیخواد برین رو واسم میل کن تا از طریق برنامه ی شکوه اراده این مسئله رو پیگیری کنیم
هیچ رئیس هیأت استانی حق نداره بی دلیل مانع اعزام ورزش کارش به مسابقات قهرمان کشوری بشه.
چون تمام هزینه های اسکان، غذا و کلیه هزینه های مسابقات بر عهده ی فدراسیون هست و هیأت های استانی فقط باید هزینه ی رفت و برگشت ورزش کاراشونو بدن که از فدراسیون بودجه هایی رو سالانه بابت این مسائل دریاف میکنن.
قبل از این که سوالت رو بخوام جواب بدم یه زنگ به آقای هدهدی سر مربی تیم ملی شطرنج زدم و مسئله رو با ایشون در میون گذاشتم. ایشون هم گفتن تیم ها تا 27 آذر ماه فرصت داشتن اعلام آمادگی کنن. ظاهرا دوستتون هم قبلا به آقای هدهدی در این باره صحبت کرده بودن و گفته بودن که مسوولشون معرفی نامه نمیده. آقای هدهدی گفت در خصوص ایشون استثناً اگر بتونه از هیأت استانش معرفی نامه بگیره برای حضور در مسابقات با این که وقت اعلام آمادگی هم تموم شده اما اجازه میدیم شرکت کنه. پرسیدم خب حالا که مسوول هیأت استانیش اجازه نمیده تکلیف چیه؟
گفت این خانوم باید یه نامه بزنه به فدراسیون و بگه من میخوام شرکت کنم اما داستان اینجوریه. فدراسیون هم مسئله رو پیگیری میکنه و اون مدیر بدون دلیل نمیتونه مانع اعزام ورزش کارش بشه. شاید تنها بهونه این باشه که بگن ما بودجه نداریم تا ورزش کارامون رو اعزام کنیم. در این صورت اگر دوستتون خودش حاضر شده هزینه ی رفت و برگشتشو خودش بده دیگه هیچ دلیلی واسه ندادن معرفی نامه وجود نداره
در هر صورت شماره ی تلفن و اسم این دوستت رو به همراه شماره تلفن و اسم مسوول هیأت استانیشون رو واسم میل کن تا ما هم از طریق برنامه ی شکوه اراده اینو پیگیری کنیم
amirsarmadi68@gmail.com
فقط زودتر تا زمان بیشتر از این نگذشته

سلام واي يادم رفته بود اينجا كامنتيدم
خب لازم به ذكر نيست كه بگم چقدر از ديدن و خوندن كامنت تون خوشحال شدم و از صميم صميم قلب ممنون و كاش ميشد كه مي تونستم زحمت تون رو جبران كنم و ديگه اينكه در مورد صحبت هاي شما با دوستم صحبت كردم گفتند كه حالا كه دير شده خب يه كم ديگه هم دير بشه اشكال نداره و قرار شد مجدد خودشون صحبت كنند و اگه نهايتاً نشد يا نتونستند مسؤول محترم رو قانع كنند من شماره تماس شون رو براي شما ايميل بزنم.
بازم ممنون و مرسي از پي گيري هاتون
ان شا الله هميشه هميشه موفق و سربلند باشيد.

دیدگاهتان را بنویسید