خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو

معرفی برگزیدگان جشنواره ی نوروزی پژواک

درود به همه ی شما دوستان عزیز.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
میدونم که همه، منتظر پست قهوه خونه بودید.
ولی جا داره ابتدا از همه ی شما عزیزان پوزش بخوام که امشب قهوه خونه رو برگزار نکردم.
دوتا دلیل داشت. اول این که تعدادی از بچه ها که حضورشون توی قهوه خونه های قبلی خیلی پررنگ بود، امکان شرکت در این قهوه خونه رو به دلیل سفر و مشغله نداشتن، و دوم این که من روز جمعه درگیر مراسم ختم شب هفت پدر بزرگم هستم و مشغله ی زیادی دارم.
این قول رو بهتون میدم که چهارده فروردین یا هفته ی بعدش حتمً پست قهوه خونه رو بزنم.
اما بریم سراغ جشنواره.
جشنواره ی پژواک، با هدف آشنایی بیشتر نابینایان با هم از طریق شنیدن صدای همدیگه، از بیست و سوم اسفند تا بیست و هشتم اسفند برگزار شد و در این جشنواره، سی و شش فایل صوتی از هممحله ای ها به دست من رسید.
تعدادی از دوستان هم به هر دلیل مایل به شرکت در این جشن نوروزی نشدن که ما به حریم خصوصی این عزیزان احترام میذاریم و براشون آرزوی موفقیت میکنیم.
طبق صحبتی که کرده بودم، قرار شد به سه نفر از دوستان به عنوان برگزیدگان جشنواره، هدایای ناقابلی تقدیم کنیم.
بعد از پیگیریهایی که داشتم، در نتیجه، محمود هژبری عزیز قبول کرد که نصب کننده ی ویندوز برای نابینایان رو با تخفیف خیلی ویژه در اختیارم قرار بده تا به سه نفر از دوستان شرکت کننده، این مجموعه رو تقدیم کنیم.
در ادامه هم آقای سعید ویسیپور عزیز مابقی هزینه ی تهیه ی این مجموعه ها را به طور کامل پذیرفتن و در نتیجه، سه بسته نصب کننده ی ویندوز ویژه ی نابینایان آماده ی تقدیم به شما عزیزان شد.
خلاصه محمود و سعید جایزه ها رو میدن، منم الکی خودمو انداختم وسط میگم من جشنواره برگزار کردم خخخ.
از هر دو بزرگوار به خاطر کمکی که به من کردن صمیمانه سپاسگزارم.
اما بریم سراغ اسامی شرکت کنندگان در جشنواره.
اسامی شرکت کنندگان در جشنواره ی پژواک بدین شرح است:
اعظم کمالی، امید علیوردیلو، امیر سرمدی، امین، آریا، بانو، پریسیما، تبسم چلوی، جابر جعفری، جنتلمن، چشمک، حسین آگاهی، حسین بلوردی، زهره مظاهری، سعید درفشیان، صد سال تنهایی، عباس یگانه، عبد الله سپهری، عدسی، علی سعدالله خانی، علی کریمی، عموحسین، فاطمه جوادیان، فرامرز خسروی، فرشته نرگسی، کاظمیان، مجتبی خادمی، محسن غلامی، محسن محمدقلی، محمد هاشمی، محمدرضا چشمه، ملیسا، مهدیه، مهران اسلامی، نسیم آتش، نیما حسینی.
اما بریم سراغ برنده ها.
بعد از این که آثار، کاملً به دستم رسیدن، دیدم که کار واقعً سخته. اگر امکانش بود به همه باید جایزه میدادم. همه کارشون خوب بود و صمیمیت از تمام صداها دریافت میشد.
مجتبی هم از شرکت توی مسابقه انصراف داد و گفت که توی مسابقه فایلشو شرکت ندم که اینجا ازش به خاطر لطفش ممنونم.
ولی به هر حال باید سه تا فایل رو انتخاب میکردم و به عنوان نفرات برتر معرفی میکردم.
این رو هم بگم که این سه نفر نسبت به هم برتری ندارن و نفر اول و دوم و سوم محسوب نمیشه. بلکه هر سه نفر در یک مرتبه برگزیده شدن.
اما بریم سراغ معرفی نفرات برتر.
ضمن تقدیر و تشکر از همه ی شما دوستان، برگزیده ی اول کسی نیست جز،.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
امید علیوردیلو.
باور کنید یه صدایی داره امید، یه چهچهی میزنه که نگووووووو.
امید عزیز مبارکت باشه.
اما برگزیده ی دوم کسی نیست جز،

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

زهره مظاهری.
زهره اول نمیخواست شرکت کنه.
ولی متقاعدش کردم که شرکت کنه.
یه کار باحال هم توی فایلش کرده که مستقیمً به نوروز مربوط میشه.
خیلی حرفه ای در نیومد ولی به عنوان یه دختر، از این لحاظ که سعی کرد طنز رو توی فایلش جا بده کارش عالی بود.
زهره مبارکت باشه.
و نهایتً برگزیده ی سوم که کسی نیست جز،
.
.
.
.
.
.

.
.

.

.
نیما حسینی.
نیما هم صدای خیلی خوبی داشت، هم اجراش خیلی خوب بود، هم انتخاب موسیقیش عالی بود، هم دست نوشته ی خودشو اجرا کرد.
مبارکت باشه نیما.
از هر سه برگزیده خواهش میکنم که آدرس پستیشون رو به همراه کد پستی و شماره ی تلفن همراه و نوع بسته ی مورد نیازشون به همون آدرس ایمیل جشنواره بفرستن.
نوع بسته رو باید از بین چهار نوع ویندوز 7 سی و دو بیت، و 7 شصت و چهار بیت، یا ویندوز 8.1 سی و دو بیت، و شصت و چهار بیت انتخاب کنید.
آدرس ایمیل جشنواره هم اینه:
pejvaak.gooshkon@gmail.com
لطفً در اولین فرصت ایمیلتون رو برامون بفرستید.
البته به دلیل تعطیلی پست، احتمالً بسته ی شما در هفته ی دوم فروردین به دستتون میرسه.
حالا بریم سراغ لینک دانلود.
در فایل فشرده ای که براتون آماده کردم، صدای سی و شش شرکت کننده ی در جشنواره رو خواهید شنید.
همچنین صحبتهای من هم با شما به همراه صحبتهای محمود هژبری عزیز در باره ی جوایز جشنواره در این فایل موجوده.
سعید ویسیپور عزیز هم قرار بود با شما صحبت کنه که متأسفانه اینترنتش قطع شد و نتونست فایلش رو به دستم برسونه که اینجا باز هم ازش به خاطر لطف بزرگش تشکر میکنم.
خب در انتها جا داره از شما به خاطر همراهیتون تشکر کنم.

مطمئنً این جشنواره نقاط ضعف داشته. ولی این تجربه ی اول بود و امیدواریم که از این جشنها بیشتر توی محله داشته باشیم.
آهاااان. از مجتبی هم تشکر میکنم که ازم به خاطر سنجاق پستهام پول نگرفت خخخ.
شما میتونید فایل صوتی جشنواره ی پژواک رو با حجم تقریبی چهل و دو مگابایت از
اینجا
دانلود کنید.
سال نوتون مبارک، مواظب خودتون و خوبیهاتون باشید.
بدرود.

۹۶ دیدگاه دربارهٔ «معرفی برگزیدگان جشنواره ی نوروزی پژواک»

سلام به برو بچ باحال محل! خب خوشبختانه در شرایطی که فرصت شرکت کردن تو این جشنواره رو از دست دادم، میره که تو این پست اول بشم! فقط واسه اینکه اولی خودمو ثابت کنم به همه ی برندگان این جشنواره تبریک میگم بعدشم کامنتمو ثبت میکنمو تو کامنت بعد حرفامو میزنم.

سلاااااام بر شاهروز سلجوقی.
شهروز، من اصلا نمیدونستم که مسابقه در کاره، قبول نیست، یاد جر زنیهای کودکی به خیر.
اگه میدونستم یه نمایش رادیویی دو دقیقه ای یا یه ترانه دو دقیقه ای میخوندم، قبول نیست، دوباره جر زنی کردم.
من از این کار نو حمایت میکنم و خیلی براش ارزش قایلم.
فکر میکنم که اولللوولووولولوللووو شدم.
با این حال ممنون.

سلام.
خانم کاظمیان.
شما همیشه اول هستید.
این هم مدال شما.
اشکان تو یه کم زودتر باید میومدی خخخ.
عمو چشمه، بابا ما که خودمون از شما باید جایزه بگیریییییم.
مرسی از همه.
ببخشید که تک تک جواب ندادم.
راستی خانم کاظمیان مشکل گوشیم حل شد.
دستتون درد نکنه.

سلام شهروز جان سال نوت پیشا پیش مبارک این کار نو بسیار مورد پسند من بود و هست ولی نگفته بودی به خلاقیت در زمینه صدا جایزه میدی چون خودت گفتی یه احول پرسی ساده هم باشه کافی خود من فکر کردم اسمها را میندازی تو گلدون میدی یه بچه سه تاشا برداره خخخخ.به برندگان مسابقه ام تبریک میگم راستی بگم اگه محسن قضیه خلاقیت هنری را میدونست حتما مقام میآورد همه را با کلک مرغابی فریب دادی ناقلا خخخخخ.

سلام آقای جعفری.
نه بابا من بیچاره گفتم تو دو دقیقه هرچی دلتون میخواد بگید به سه نفر از برگزیده ها جایزه میدیم.
وقتی اسمش جشنواره هست یعنی به بهترینها جایزه میدیم دیگه.
تا حالا کدوم جشنواره برنده هاشو با قرعه کشی معلوم کرده آیا خخخ؟
موفق باشید.

سلام دوباره، خب نشد که بشه! خانوما به هر حال مقدمترن!.
اما این خوشبختانه ای که تو کامنت قبلی نوشتم به خاطر اولی احتمالی تو پست بوداااااا! نا به خاطر از دست دادن فرصت شرکت تو جشنواره! به هر حال نشد! حتی شهروزو امیر هم شاهدن که من تلاشمو کردم اما خب اینترنت دیگه! بعضی وقتا خستست!… همکاری نمیکنه! زورم هم بهش نرسید!. اما جا داره خلاصه ای از حرفامو اینجا بنویسم؟ خب ظاهرا ندایی در درونم داره میگه که: جا داره!.
خب بعد از سلام و احوالپرسی گفتم که درست یک سال از ورود من برای اولین بار به محل میگذره، ورودی که اول همراه با خوندن پستها بود و بعد از عید به نوشتن کامنت منجر شد! خاطرات و البته دوستان خوبی از پس این یک سال برام باقی مونده که تو شرایطی که فضاهای مجازی به یکی از عوامل حاشیه ساز تو زندگی مردم ما داره تبدیل میشه، به دلیل استفاده های نادرست و نا به جا!، این محل با اهالی صمیمیش داره استفاده ی درست و اصولی و به جا از تکنولوژی رو به سایر مردم یاد میده که این باعث افتخار!.
در پایان هم سال نو رو به همه ی شما دوستای خوبم تبریک میگم و امیدوارم که: ۱: سال پیش رو سالی باشه سرشار از شادی و برکت و موفقیت برای شما هممحلیهای گل و برای تمام مردم کشورم.
۲:‏ در سال جدید توفیق دیدار رو در رو با شما هممحلیهای باصفا بیشتر از سال قبل نصیبم بشه.
۳:‏ انشالا در سال ۹۴ با دستی پرتر و توانی مضاعف بتونیم در خدمت شما باشیم.
یا علی مدد، بی حدو عدد!.

واااااااااااااااااای هععععععععععععععععععععععععععععععی /…ممممممممممماااااااااااااااااااااااماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااعععععععععععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان //….مجگاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان آآآآآآآر آر پسرم !!!!!!!!!!!!!!صداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات …چقد /……..ههههههههعهععععععععععععی پریسیماااااااااااااااااااااااااااااععععععععععععععععععع /…تو چرااااااااااااااااااااععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع !!!!!زهرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه …خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خانم کاظمیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان …ووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااای ……
فرفرهههههههه شرم بر تو با اون اهنگت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخ مجی اون صدایِ بچگی خودت بود !!!!!ماااااااااااااااار به جونت خخخخخخخخخخخخخخخخ
ملیساااااااااااااااااااااااع !!!!!بخدا من دیگه حرفی ندارمم ///…….نهههههههههههههههههههههههههههههههههههعهی ……بچه ها من عذرخواهی میکنم کمی شوکه شدم الان خوبم و در کمال صحت عقل و اختیار میکامنتم …اول که واقعا شهامت کسایی ک صداهاشونو فرستادن قابل تحسین میباشه …و من از همینجا تحسین میکنم !!!پرواز جان /تحسین کن !!!!آباریکلا /.بعد !!!بعضی از دوستان ب نظرم واقعا آقا و خانم صدا میباشن !!!حالا اسم نمیبرم ک ریا نشه …]آخه تا کجا تبریز نجادی !!!!خخخخخخخخ ….این همه استعداد داریم تو محله اونوخ آقای شین ح میاد میره تو رادیو برنامه اجرا میکنه //….مسئولین رسیدگی میکنین یا من رسیدگی کنم !!!!!@#!!!!!@#نع مسئولین جواب نمیدن …خودم میرم رسیدگی کنم ///….به برنده ها هم تبریک میگم

هوهوهوهوو هوراااااآااااآاااا،تبریک تبریک تبریک به برنده ها و یه خسته نباشید هم به شهروز میگم که واقعا زحمت کشید که،آها راستی بچهها پیشاپیش سال جدید رو بهتون تبریک میگم،ایشالاه که سال خوبی رو در پیش داشته باشید،و اگه خوبی که میدونم ندیدی و بدی اگه دیدید به بزرگواری خودتون حلال کنید،من رفتم،شکلک سک سک خخخخخ،خدافسی یعنی که با،باااااآااااایییی

درود! برندگان عزیز مبارکتون باشه، شهروز-این مجتبی سنجاقهای منو برای تو استفاده کرده و یادش رفته دهه ی تولد منو سنجاق کنه، حالا تا بلا ملایی سر کچلت نیاوردم زودتر دهه ی تولد منو سنجاقش کون، در ضمن این پست بجای قهوه خونه زده شده و من پایه ام و هر چند دقیقه یه تیکه میندازم، حالا ۱ ۲ ۳ پایه ها بشتابید این پست را قهوه خونه کنیم و حسابی خوش باشیم!

شهروز جان سلام، خسته نباشید خیلی زحمت کشیدید. به بچه هایی هم که برگزیده شدند تبریک عرض میکنم. من تا آخرین لحظه سعی کردم شرکت کنم، ولی تمامی ابزارهای صوتی از میکروفون کامپیوتر گرفته تا mp3 پلیر دست به دست هم داده بودند تا نشود، انشا الله در فرصتهای بعدی یا جشنواره های بعدی پژواک در خدمتم، راستی شهروز جان اگر ممکنه این جشنواره هر سال برگزار بشه؟. به خاطر فوت بابا رمضون هم مجدداً تسلیت عرض میکنم و امیدوارم روحشان همیشه شاد باشد. برای همگی نیز سالی سرشار از بهترین ها را آرزو دارم. یا علی.

درود! بچه ها من اون گوشیم که باهاش دانلود میکردم رو به نابودی آورده و شاید تا فردا نتونم دانلود کنم، حالا یکی بیاد به من بگه از من چی پخش شده، آخه من پنج تا فایل به اندازه ۳ مگابایت و حدود ۱۲ دقیقه داشتم و خیلی خودمونی شیطونی کرده بودم!

شنوندگان عزیز توجه فرمایید-چند روز پیش که مجتبی یه پست باحال شیطنتی و مردم آزاری داده بود، یه نفر که خط ایرانسل خود را بارها در محله گذاشته بود و شارژ بدون مصرف داشت و فقط میتوانست پیامک بدهد، شروع به شیطنت و پیامک بازی فرمود و تعدادی از بچه های محله از جمله سعیدها و شهزور ها را سر کار فرمودندی و یکی میگفتندی با دم شیر بازی نکنندی و دیگری میگفتندی: شما؟ و بی جواب میماندندی، بعضیا هم شکایت پیش مدیر محله میبردندی، جهت اطلاع این آقای شیطون این شماره ها را از اسکایپ قبلا کش رفته بودندی و ربطی به این محله نداشتندی!

خخخخخخ . دلم بحال حسین بلوردی سوخت . بنده خدا با چه ذوق و شوقی و مثل مجری خارجی ها از لحظه های قهوه خونه گفت و چیزای دیگه ولی نشد . جون داش یه ویندوز هم به اون بدین آخه گناهی هست . پرواز تو یک روشن چشم چی روشن دل کم مصرف هستی . افتخار ندادی که صدای نکرت رو بشنویم ولی در عوض صدای عرفانی منو بگوش و با آرامش مطلق بخواب عزیزم . خخخخ . هر کی هست خوش باشین . سال نو رو هم به خودم و خانواده محترمم تبریک عرض میکنم . یا حق

راستی من اونشب فقط یه پیامک آبدار داخل اون گوشیم داشتم و وقتی برای ۴۰ نفر فرستادمش، یکی از دوستانم نوشت شما؟ و جواب گرفت: مینا… بعدش شروع به دادن پیامهای آشقانه کرد، منم از فرصت استفاده کردم و پیامهای زیبایش را برای دوستان ارسال نمودم، خلاصه برای بعضیا مینا و برای بعضیا پروین شدم و حسابی سرگرم شدیم! تا بالاخره متوجه شدم که شکایت پیش مدیر رفته و بقیه اش بیخیالش،

درود! یکی پیامک داده صدای نحستو شنیدم، خوب بیا همینجا بنویس تا بقیه هم بفهمند که تو شاهکار کردی که متوجه شدی که من نحسم، حالا هانپیلع یدیما هیاسیب شدی و کسی نمیتونه بفهمه که من چی نوشتم!خخخخخخخخخهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

سلام شهروز به خاطر این ایده و برگزاری این جشنواره ازت تشکر میکنم و به برگزیدگان هم تبریک میگم
آقای علیوردلو صدای زیبایی دارن آقای حسینی هم اجراشون عالی بود زهره خانم هم طنزشون خیلی خوب بود هر سه موفق باشن
بقیه هم کارشون خوب بود قشنگ صحبت کرده بودن اما حیف شد من شرکت نکردم راستش به ذهنم نرسید که چی بگم
کاش من هم مثل آقا امید و آقا نیما یه تیکه آواز خونده بودم نمیدونستم موسیقی هم قبول میکنید فکر کردم فقط باید حرف بزنم سال نو شما هم مبارک پیشاپیش

قبول نیییییییییییس شهروووووووز بابا تو گفتی ۲ دقیقه بعد زهره رو نایب قهرمان میکنیییی/؟ من به کمیته داوران شکایت میبرم تا ۲ سال محرومت کنن. شهروزی حیا کن داوری رو رها کن. توپ تانک فشفشه. داور عزیزم دقت کن. خخخخ. به هر حال تو المپیک هم تقلب میشه اشکال نداره. شوخی کردم. من هم جا داره از همه دوستان تشکر کنم به خاطر شرکتشون و همچنین از شهروز خان حسینی.
شاااااااد باشید

سلام مارکز.
ببین چندتا از فایلها بودن که بیشتر از دو دقیقه شدن.
ولی به خاطر عید خلاصه خیلی سخت نگرفتم.
ولی وقتهای اضافه بیشتر از چند ثانیه نبود خداییش.
زهره هم حرکت مبارکش خیلی باحال بود.
این کارت زرد رو بگیر که دیگه با داور جماعت در نیفتی. خخخخ.

درود درود درود بچه ها. صبح همگی بخیر. واقعا شهروز راست میگفت انتخاب آثار برگزیده خیلی سخت بوده چون کارهای خیلی خوبی ارائه شده بود. به هر حال از اینکه افتخار دادید صداهای زیبا و آرامبخشتون رو عیدی دادید کمال تشکر رو دارم. انصافا کار خانم جوادیان و مهران اسلامی هم درخور توجه بود. کار تبسم و حسین و جناب ثابتی هم عالی بود. به هر حال همه چیز خوب بود تجربه ی قشنگی بود. اگه یادم رفت اسم عزیزان دیگه رو ببرم عذر میخوام باز هم عید و سال نو بر همه ی شما نازنینان خجسته و فرخنده باد. به سه نفر برگزیده هم تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت و بهروزی دارم. نیما واقعا شعرت قشنگ بود همچنین شعر مهران عزیز هم زیبا بود. باز هم تشکر تشکر تشکر

سلام سلام
به بچه های گوش کنی
واااااای تبریک به شما سه نفر
چه خلاقیتی
آفرین
خداییش ما که لذت بردیم
در ضمن یه تشکر از شهروز جان که با زحمت فراوان این جشنواره رو برگزار کردند.
قبل از خداحافظی میخوام سال جدید رو بهتون تبریک بگم
امیدوارم سالی سرشار از موفقیت براتون باشه
یه خواهش از شما داشتم و این اونه که هنگام تحویل سال ما رو از دعا هاتون بی نصیب نذارید.
بدرود.

سلام مسابقه ی خیلی جالبی بود اما من بیش از پنجاه بار ضبط کردم آخرشم مجبور شدم بدترینش را بفرستم فکر کنم خیلی فایل خنده آوری بود خخخ پیشاپیش خودم اعتراف میکنم راستی مرسی از اینکه قهوه خونه را برگزار نکردین چون امروز همه سرشون حسابی شلوغ هست دوستان عید را به همه ی شما عزیزانی که کامنتکم را میخوانید تبریک میگم امیدوارم سالی پر از شادی پیش روتون باشه فعلا

راستی من یادم رفت از کسانی که جایزه ها رو تقبل کرده بودن تشکر کنم, امیدوارم کامنتمو بخونید, جناب هژبری گرامی و جناب ویسی پور محترم, یه دنیا ممنونم, امیدوارم تو شادیهاتون جبران کنیم, سال نو هم به شما و خانواده های محترمتون خجسته و فرخنده باد

سلام به شهروز و همه یه دوستان.
منم عید رو تبریک میگم و باز هم از شهروز و همه یه شما بخاطر برگزاری و شرکت در این جشنواره تشکر میکنم.
باسه یه خودم خیلی جالب بود و تقریبا صدای همه با اون چیزی که من در ذهن داشتم فرق میکرد و خوشحالم از اینکه تونستم صداتون رو بشنوم.
مرسی.

آه …جلاد !!!سفاک!!!!!!خونخوار ….!!!!خونآشام ؟؟؟؟!!!!!چرا حق جوان فقیری نابینا را خوردی ؟؟؟؟؟؟
من از صوب تا الاهه اللشوم میرم سر چارراه گلفروشی !!!!میرم خونه مردمو تمیز میکنم ….!!!!!!!!!! تا پول دربیارم یه سیدی نصب وین بخرم لپتاپمو از ایکسپی نجاااااااااااااااااااااااااااااااات بدم …..هععععععععععی تا تو ملعون این مسابقه رو راه انداختی !!!!!بارقه های امید در چشمانِ تاریکم منقش شد …اوه ینی ادبیاتم تو حلقش !!!@#!@#گفدم صدامو میرفستم !از مجگااااااااااااااااااان عزیزتر از جاااااااااااااااااااااانم میخونم …بلکم اون دلِ سنگت به رحم بیاد به منم سیدی بدی !!!!اما تو جنایتکار !!!!!با من چه کردییییییییییی !!!!آخه اون فایل صوتی من چه عیبی داش دیروز ….تو اون پست سنجاب قلفیت !!!!اون همه چهچهه زدم ….!!!!!!
منم سیدی میخوام عرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر !!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ !!!!!

رعد بزرگ مثل ابرهای بهاری می غرد و داااااد میزند ، چه خبرتونه ؟؟؟ برنده فقط رعد آسمانی خخخ
شبو شور نسیم آتش مگه ونوسی نیست ؟؟
این چه اسمی است ، من گمان میکردم ۱ دختر خوش سلیقه ی با احساسه خخخ
خدایییش اسمش خیلی رمانتیکه .
فعلاََ صدای چند نفرو گوشیدم ، دوباره میام.

آخر صحبت پری سیرت خودم ، فک کنم صدای جناب پارس بود خخخخ
شبو شور جناب پارس و فیونا چی ببخشید مینا خانوم هم تو مسابقه راه میدادید .
بل کم رعد بزرگ با اونا و صداشون بیشتر حرص بخوره. خخخ
یه بار حرف از ماهورو دفو نی هم بود که گویا براتون حرکت هم میدونه هاهاهاها
من ماهورجونو دوست دارم.

درود! تا جایی که یادم میاد در جشنواره ها تا نفر پنجم را هدیه میدهند و به کلیه ی شرکت کنندگان هم هدیه ای برای یاد بود شرکت در جشنواره میدهند، حالا این شهزور خان فکر میکنه ما هم مثل بعضیا سوسول هستیم، دوست عزیز-بدان که اگه نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم، حالا هم فرار نکن، کسی که خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه… عزیزم جشنواره برپا کردی دستت بشکنه اگه به مفادش عمل نکنی!

سلامممممم
خب اون موقع وقت نداشتم کامل حرفامو بزنم
اولا که خیییییییییییییلی به زهره جان آقا امید و آقای حسینی تبرییییییییک میگم مبارکشون باشه
دوما شهروز دیشب داشتم مینوشتم جاوز هنگید دیگه پا شدم رفتم
میرم الان کاملش میکنم

سلام. تبریک به برندگان. آقا این چه وضعیه! من با ترافیک محدودی که دارم. و با خصاصت موروثی که نمیشه تصورشو کرد. دانلود کردم. یه بار ناقص دانلود شده بود. دوباره دانلود کردم. دیدم زیپه. اکستراکتتش کردم ارور داد. هر کاری کردم نشد اکسترکتش کنم. این چه وضعیه! إِِِ!

سلام بر همگی …. خب خییلی بسیار دیر رسیدم ولی سال نوی همگی مبارک و تبریک به برگزیدگان …. می گم من الآن امکان دانلود ندارم خب چی کااار کنم آیاااا؟؟؟؟؟؟
ممنون از همگی که زحمت کشیدند تا این جشنواره واقعاً جالب برگزار شد “باشد که مرتب تکرار گردد”…..
همگی سربلند باشید و شاد….

دیدگاهتان را بنویسید