خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
دسته‌ها
هنر پنجم

قسمت اول

Avatar photo

از محسن صالحی

محسن صالحی، متولد 1369، نابینا، دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی، ساکن شهرستان سمیرم. از سال 94 به علت بیماری RP بیناییم رو به طور کامل از دست دادم. از سال 95 در بزرگترین پایگاه اینترنتی نابینایان:
Gooshkon.ir
خدمت‌گذاری کردم. تولید برنامه ای با نام هات گوش کن که یکی از بزرگترین فعالیت‌های رسانه ایِ جامعه نابینایی به شمار میره رو از همون سال شروع کردم و سعی کردم با انجام فعالیت‌هایی نظیرِ دعوت از هنرمندان به هات گوش کن و آشنایی‌ها و مصاحبه‌ها در مناسبت‌های مختلف قدم مثبتی رو در جهت فرهنگ سازی و معرفی هرچه بیشتر نابینایان به اجتماع بردارم. در این مدت از هنرمندان مختلف از جمله دوبلورها، خوانندگان، بازیگران و دیگر عزیزانی که افتخار ایران هستند دعوت به عمل آوردیم و خوشبختانه به نتایج مثبت و درخشانی دست پیدا کردیم. از سال 97 هم مدیریت مجموعه محله نابینایان که از هر لحاظ به صورت داوطلبانه اداره میشه رو بر عهده گرفتم و در طی این مسیر و در گذر زمان اتفاقات بزرگی در زمینه‌های مختلف از جمله تأسیس رادیو اینترنتی محله و فعالیت‌های متعدد رادیویی، تشکیل کلاس‌های مختلف آموزشی و کاربردی، گسترش کتابخونه دانش آموزی محله، ایجاد و تلاش برای افزایش کیفیت بستری برای بالا بردن سطح ارتباط و تعامل همراهان نابینامون با همدیگه و با دوستان بینایی که عضو محله‌ی ما میشن و باهامون می‌مونن و همراهمون ادامه میدن و بسیاری موارد دیگه رو در کنار هم تجربه کردیم و همچنان تجربه میکنیم.
در مجموع سعی می‌كنیم هرچه بیشتر ایده پرداز باشیم و در حد توان خودمون از انجام هیچ كاری برای بهتر و موفقتر بودن و تلاش برای مرتبط شدن با اجتماع بزرگی که درش زندگی می‌کنیم پا عقب نذاریم.
کارنامه محله نابینایان تا اینجا سرشار از نقطه‌های مثبت بوده و از حالا به بعد هم به یاری خدا ما همچنان به پیش خواهیم رفت و در راهی که شروع کردیم ثابت‌قدم، استوار و به لطف خدا پیشرو خواهیم بود و از کمک و همراهی هر کسی که به هر شکلی مایل به این همراهی با ما و با محله نابینایان باشه، از جمله گویا کردن کتاب‌های درسی و غیر درسی برای نابینایان، نوشتن و روایت توضیح صحنه‌های فیلم‌ها و سریال‌ها در جهت تولید فیلم‌ها و سریال‌های توضیح‌دار، اشتراک تجربیات مفید برای بالا بردن آگاهی نابینایان و همگامی هرچه بیشتر با اجتماعی که درش زندگی می‌کنیم و خلاصه هر نوع حضوری که از جنس صفا و دل باشه استقبال می‌کنیم و دست‌های همراهان و دوستان جدید محله رو هم در کنار عزیزان و آشنایان قدیم می‌فشاریم.
آیدی تلگرام: @hotgooshkon1.
ایمیل: hotgooshkon@gmail.com
تا همیشه دلتون شاد.

دیدگاهتان را بنویسید