خانه
جستجو
Close this search box.
جستجو
پوستر سینمایی توضیح دار میم مثل مادر

سینمایی میم مثل مادر

سلامی به وسعت یک آغاز به صاحب دل‌های دریایی تمامی آشنایان محله نابینایان.

امید که حال دلتون بهترین احوال باشه!

خب امروز خارج از برنامه و نظم سینما‌محله اینجاییم تا ضمن تبریک روز مادر به تمامی مادران عزیز، یک پست سینمایی-مناسبتی‌رو به مناسبت این روز بزرگ به شما عزیزان هدیه کنیم.

فیلم سینمایی «میم مثل مادر»، اثریه که برای این روز و به همت بچه‌های سینما‌محله توضیح دار شده و آماده ارائه به عزیزان طرفدار فیلم و سریال‌های توضیح دار محله نابینایانه. به امید رضایت خاطر شما!

فیلم سینمایی «میم مثل مادر»، به کارگردانی رسول ملاقلی پور، در ژانر خانوادگی-اجتماعی، محصول سال 1385 کشور خودمونه.

این فیلم مانند باقی آثار کارگردانش، به امتداد و جریان مسائل دفاع مقدس به دوران بعد از جنگ و به درون جامعه پرداخته و قصه فراز و نشیب‌های افرادیه که مسیر زندگیشون در زیر تأثیر این موارد دچار تغییر شده.

سپیده پرستاریه که در جریان بمباران شیمیایی سردشت دچار تأثیرات شیمیایی شده. از اون زمان سال‌ها گذشته و حالا سپیده و سهیل پس از ازدواجی عاشقانه در انتظار تولد اولین فرزندشون هستن. اون‌ها نمی‌دونن که این فرزند قراره با مشکلات تنفسی و معلولیت به دنیا بیاد. و زمانی که عاقبت متوجه این واقعیت تلخ میشن…

فیلم سینمایی «میم مثل مادر» روایتگر داستان عشق و جنگ و ایثار و درد، و نمایانگر فضاییه که شاید خیلی از ما که در اون زمان نبودیم کمتر باهاش آشنا باشیم.

گلشیفته فراهانی، جمشید هاشم پور، حسین یاری، سحر دولتشاهی، شراره دولت آبادی، امیرحسین صدیق، رامین راستاد و علی شادمان در این اثر ماندگار به هنرمندی پرداختن.

فیلم سینمایی توضیح دار «میم مثل مادر» امروز جمعه 23 دیماه 1401 در ساعت 16، 4 عصر از رادیو‌اینترنتی محله نابینایان پخش شد و عزیزانی که تمایل به دانلود یا شنیدن آنلاین این کار در محله دارن می‌تونن به انتهای همین پست مراجعه کنن.

جا داره که پیش از باکس دانلود و پخش آنلاین فیلم توضیح دار شده «میم مثل مادر»، از همراهان عزیزی که کار تهیه و تنظیم و توضیح دار کردن این اثر به منظور ارائه به محله نابینایان‌رو عهده‌دار شدن، تدوین کننده آقای عباس زمانی، نویسنده توضیحات و راوی خانم فرناز امیری، تشکری از جنس دل و خدا قوتی از جنس اخلاص داشته باشیم.

برای این عزیزان و برای همگی شما عزیزان بهترین‌های هستی‌رو از خداوندگار هستی‌بخش خواهانیم.

باکس دانلود به همراه پخش آنلاین

دانلود فیلم «میم مثل مادر»